Rüyamda karşı eve hırsız girerken görüyorum

ruyamda-karsi-eve-hirsiz-girer

Rüya:

Rüyamda karşı eve hırsız girerken görüyorum. “Hırsız var!” diye bağırmaya çalışıyorum ama sesim zar zor çıkıyor. Sonra hırsız beni görünce balkondan atlayarak kaçıyor. Rüyam buydu, yorumlarsanız sevinirim.

Yorum:

Bu sıralar planladığınız yapmak istediğiniz bir şeyler var. Bazı riskleri gözden kaçırmış olabileceğinizi düşünüyorsunuz. Kontrol edemezsem, çözümleyemezsem, kaybedersem gibi endişe ve korkularınızla yüzleşmişsiniz. Sakin olun sezgilerinize güvenin. İçinizdeki gücün farkına varın…

Rüya Yorumları için daha fazla

ruyada-tukenmez-kalem-hediye-e

Rüyada Tükenmez Kalem Hediye Edilmesi

Rüyamda biri bana tükenmez kalem hediye ediyor. Kalem ortadan kırılmış ama ben onun yazı yazmaya çalışıyordum ve yazıyordum. Rüyada tükenmez kalem görmek, rahatsızlıkların son bulacağına, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, ruhen büyük bir gelişme yaşanacağına işaret eder.

ruyada-deniz-kenarinda-yurumek

Rüyada Deniz Kenarında Yürümek Ve Dev Balina: Anlam Ve Yorum

Rüyamda deniz kenarında yürüyordum, güneş parlıyor, dalgalar kıyıya vuruyor. Yanımda sevgilimle göz göze gülümsüyorduk. Birden bire denizin ortasında dev bir balina belirdi. Balina bize doğru yükselip ağzını açtı. Korkuyla kaçmaya çalıştık ama çok geçti. Balina bizi yutuverdi. Karanlık ve ıslak bir yerdeydik. Balinanın midesinde balık kılçıkları, deniz yosunları ve çöpler vardı. Sevgilimle birbirimize sarıldık ve çıkış yolu aramaya başladık. Balinanın nefes borusunu bulduk ama öksürerek bizi geri fırlattı. Sonra uyandım.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!