Rüyamda eşim bana kese kâğıdının içinde civciv veriyor

Çimenlerin içinde civciv

Rüya:
Rüyamda eşim bana kese kâğıdının içinde civciv veriyor bir kaç tane bunları size götür diyor annemleri kastederek, ben de civcivi ne yapacağız biz diyorum keseden çıkarıyorum hayvanları. Bu rüyadan ne anlamalıyım?


Yorum:
Kese; maddi gelir, bebek. Civciv; gelmesi çok yakın maddî gelir, bebek. Anne; bu rüyada bilinçaltını temsil ediyor. Rüya sahibinin ve eşinin yapmak istedikleri veya olmasını istedikleri birkaç tane şey var. Eş bu rüyada istedikleri şeyler konusunda netleşmiş. Rüyayı gören bilinçaltı düzeyde istedikleri konusunda netleşmemiş. Sembol olarak civciv görmesi istediklerinin hayrına ve doğru olduğunun farkında. Değişimler onu kaygılandırıyor olabilir.( Değişim iyi yönde olsa bile)

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyada Yengemin Evindeyim

üyada yengenin evinde kalabalık bir ortamda bulunuyorsunuz, ancak zayıf hissediyorsunuz ve telefonunuzu kaybetmişsiniz. Ölmüş dayınızı gördünüz ve telefonunuzu istediniz ancak bulamadınız. Kardeşinizin telefonunu kullanarak kendinizi aramayı başardınız. Sonra ölmüş dayınızın oğluyla karşılaştınız ve ona bir saldırı gerçekleşti. Bunlar ne anlama gelir?

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn