Rüyamda bir salgın hastalığın olduğunu görüyorum

Rüya:

Ben öğretmenim. Rüyamda ders sırasında okulda bir salgın hastalığın olduğunu ve epey öğrencinin karnı ağrıyarak kustuklarını öğreniyorum. Ben çocukları teselli etmeye çalışırken içimden de ben hasta olmam diye düşünüyorum. Tam bu sırada birden karnım ağrıyor ve iki elimi ağzıma tutarak sınıftan çıkıyorum. Ellerim kusmuk doluyor. Avucumdan sular sızmaya başlıyor ama kokmadığı için seviniyorum. Lavaboya gittiğimde dolu olduğunu görüyorum çaresizlik içinde olduğumu düşünüyorum. Utanıyorum ama çok kotu bir durum olmadığını düşünerek kendimi teselli ediyorum.

Yorum:

Yaşadığı hayat deneyimlerinden ve başkalarının hayat deneyimlerinden gereken dersi çıkartarak; verdiği uğraşlar sonucunda umduğu toplu kazanca erişeceğini anlıyoruz. Karın ağrısı zaferden önceki son zorlukları, birden olması çok çabuk zorlukların geçeceğini belirtiyor. Kendini çaresiz hissetmen, utanman manevi inancının güçlendiğini, kabule geçtiğini gösteriyor. Durumu olduğu gibi kabul edebildikten sonra, karşı koyma enerjini çözüme yöneltebilirsin.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x