Her yeri insan dışkısıyla dolu bir ev görüyorum

Rüya:

Her yeri insan dışkısıyla dolu bir ev görüyorum. Temizlemeye çalışıyorum ancak birazı temizleniyor. Uğraşıyorum, uğraşıyorum ama tamamen temizleyemiyorum. Bu rüyayı sık sık görüyorum.

Yorum:

Biriktirdiğin kızgınlıklar, üzüntüler,  kırgınlıklar, öfkeler ve acılar duygusal çöplük oluşturmuş. Kendini karmaşık duygular içerisinde hissediyorsun. Bir şey yapmak istiyor ama nereden başlayacağını ya da nasıl yapacağını bilmiyorsun. Arayış içinde olman, temizlemeye çalışman güzel bir davranış. Bu, bu durumdan çıkmak istediğinin netleştiğini gösteriyor. Hayatında olumlu ve küçük değişiklikler başlamıştır.

Tavsiye:

Bir daha yatarken; bu rüyayı görmeye niyet edip, rüyayı gördüğünü fark etmeye niyet edebilirsin. Rüyayı görürken rüyaya müdahale etmeyi dene. Mesela, dışkıların bir el şaklatmasıyla tamamen temizlendiğini görmek.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x