Annemin evinde tüm ailem bir anda başlayan bir fırtınadan korkuyoruz

Rüya:

Ben evli biriyim. Evim annemin evinden uzak ancak gördüğüm rüyada annemin evinde tüm ailem bir anda başlayan bir fırtınadan korkuyoruz. Evin doğusu olan tarafta normalde dere yatağı ve ağaçlar var. Rüyamda burada siyah bulutlar. Hızla akan bir dere ve bize doğru gelen bir fırtına var. Evin batısına doğru kaçmak istediğimizde bu tarafta da güneş yarım görünüyor. Ancak doğduğunu düşünüyorum o anda. Batıda hava puslu ve sanki sıcaktan havada nefes alınamayacak gibi. Doğuda ise fırtına ağaçları, evi yerinden sökecek gibi. Kaçamıyoruz ve annem için, ailem için çok üzülüyorum. Ev de sallanmaya başlıyor ve uyanıyorum.

Yorum:

  • Doğu: Yeni umutlar ve başlangıçlar;
  • Siyah bulut: maddi sıkıntı;
  • Fırtına: değişim;
  • Güneş: baba,  altın, devlet adamı;
  • Batı: yaratıcılığı ve duyguları;
  • Ev: kişinin dünyası;
  • Nefes alamamak: sıkıntılardan kurtulmak

Bu kişi karmaşık düşünceler içerisinde. Geleceğinin güzel olacağını bilmekte fakat değişime olan direnci(güzel şeyler olursa ne yaparım?) ilerlemesini engellemekte. Tüm ailesinin yanında olması koruyucu ve sorumluluk sahibi olduğunu gösteriyor. Bu da fazla olursa kontrolü kaybederim kaygısı oluşur (Değişime direnç oluşur). Bilinçaltı düzeyde çözümü de biliyor. Kendi yaratılış potansiyelinin farkına varmak ve sezgilerini duygularını dinlemek.  Fırtınanın çıkması, istese de istemese de değişimin başladığını sıkıntılı günlerden sonra babasından veya bir devlet adamından göreceği fayda ile büyük ve güzel değişimler yaşayacağını gösteriyor (Her ne kadar kaçmaya çalışsa da).

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x