Annemin evinde tüm ailem bir anda başlayan bir fırtınadan korkuyoruz

Rüya:

Ben evli biriyim. Evim annemin evinden uzak ancak gördüğüm rüyada annemin evinde tüm ailem bir anda başlayan bir fırtınadan korkuyoruz. Evin doğusu olan tarafta normalde dere yatağı ve ağaçlar var. Rüyamda burada siyah bulutlar. Hızla akan bir dere ve bize doğru gelen bir fırtına var. Evin batısına doğru kaçmak istediğimizde bu tarafta da güneş yarım görünüyor. Ancak doğduğunu düşünüyorum o anda. Batıda hava puslu ve sanki sıcaktan havada nefes alınamayacak gibi. Doğuda ise fırtına ağaçları, evi yerinden sökecek gibi. Kaçamıyoruz ve annem için, ailem için çok üzülüyorum. Ev de sallanmaya başlıyor ve uyanıyorum.

Yorum:

  • Doğu: Yeni umutlar ve başlangıçlar;
  • Siyah bulut: maddi sıkıntı;
  • Fırtına: değişim;
  • Güneş: baba,  altın, devlet adamı;
  • Batı: yaratıcılığı ve duyguları;
  • Ev: kişinin dünyası;
  • Nefes alamamak: sıkıntılardan kurtulmak

Bu kişi karmaşık düşünceler içerisinde. Geleceğinin güzel olacağını bilmekte fakat değişime olan direnci(güzel şeyler olursa ne yaparım?) ilerlemesini engellemekte. Tüm ailesinin yanında olması koruyucu ve sorumluluk sahibi olduğunu gösteriyor. Bu da fazla olursa kontrolü kaybederim kaygısı oluşur (Değişime direnç oluşur). Bilinçaltı düzeyde çözümü de biliyor. Kendi yaratılış potansiyelinin farkına varmak ve sezgilerini duygularını dinlemek.  Fırtınanın çıkması, istese de istemese de değişimin başladığını sıkıntılı günlerden sonra babasından veya bir devlet adamından göreceği fayda ile büyük ve güzel değişimler yaşayacağını gösteriyor (Her ne kadar kaçmaya çalışsa da).

Continue Reading

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyada Yengemin Evindeyim

üyada yengenin evinde kalabalık bir ortamda bulunuyorsunuz, ancak zayıf hissediyorsunuz ve telefonunuzu kaybetmişsiniz. Ölmüş dayınızı gördünüz ve telefonunuzu istediniz ancak bulamadınız. Kardeşinizin telefonunu kullanarak kendinizi aramayı başardınız. Sonra ölmüş dayınızın oğluyla karşılaştınız ve ona bir saldırı gerçekleşti. Bunlar ne anlama gelir?

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn