Günlük Yemek Burç Yorumları 22 Kasım 2022

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarının 22 Kasım Salı gününde yemek istekleri neler, nasıl yemekler yemeli ve yerken nelere dikkat etmeli? Bu sorularınızın cevabı, yazımızda.

Koç Burcu

22 Kasım 2022 Salı Koç Burcu Günlük Yemek Burç Yorumu

Bugün sinir bozucu detaylardan uzak durun. Bazı insanları rahatsız etse bile tüm gün bu zihniyetle kalın. Günün ilerleyen saatlerinde kendinizi bir et lokantasında bulabilirsiniz. Garson etinizin nasıl pişmesini istediğinizi veya ne tür patates istediğinizi sorarsa, sadece ‘nasıl’ deyin ve bırakın karar versinler.


Boğa Burcu

22 Kasım 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Yemek Burç Yorumu

Bugün uzun vadeli planlar yapmayın. Geleceğe odaklanmak yerine sorunları şimdi ve burada giderin. Aslında, sadece akşam yemeğini dört gözle bekleyin. Tatlı ve ekşi soslu sebzelerle tavada kızartılmış tavuk gibi basit bir şey yapın. Daha karmaşık bir şey hazırlamak için kafanızda çok fazla şey olacak.


İkizler Burcu

22 Kasım 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Yemek Burç Yorumu

Bugün karşı cinsten kişilerle flörtleşmekten kaçının. Uygulamalı olmak size bir sapığın nahoş itibarını verecektir. Ve akşam yemeğinde, uygun olmadıkça, ‘bacaklarını seninkiyle masanın altına sür’ şeyini yapma. Bir kâse vichyssoise’ı şapka olarak takarsan aptalca görünürsün.


Yengeç Burcu

22 Kasım 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Yemek Burç Yorumu

Bugün birçok ev işinin yapılması gerekecek, ancak canınız onları yapmak istemeyecek. Birazını yarına bırak ama dolap boş olabileceğinden market alışverişi yap. Bu şekilde, bu hafta için ihtiyacınız olanı ve bu gece baharatlı bir Meksika güveci yapmak için malzemeleri satın alabilirsiniz.


Aslan Burcu

22 Kasım 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Yemek Burç Yorumu

Doğaçlama bir parti vermeyi düşünün. Küçük ve samimi tutun ve bol miktarda yiyeceğiniz olduğundan emin olun. Kendi İsveç köftelerinizi, tencere çıkartmalarınızı ve bisküvi hamuruna sarılı o küçük sosisli sandviçlerinizi yapın. Aslında, bunlardan bolca yapın, çünkü tombul sosisleri kim sevmez?


Başak Burcu

22 Kasım 2022 Salı Başak Burcu Günlük Yemek Burç Yorumu

Bugün, ödüllü bir kase kalın, yapışkan Fransız soğan çorbası yemek kadar iyi olacak. Ya da o kasenin dibine inip birçok bacağı, bir dış iskeleti ve İngiliz anahtarı kadar büyük kıskaçları olan yüzen bir şey bulmak kadar kötü olabilir.


Terazi Burcu

22 Kasım 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Yemek Burç Yorumu

Bugün evden bir bakım paketi şeklinde çok sayıda iyi şey yaşayabilirsiniz. Bu zenginlik utancıyla ne yapacağını bilemeyeceksin, o yüzden yardım edecek bir arkadaş bul. Ev yapımı ekmekler, salam, antep fıstığı ve bir şişe şaraptan başka nasıl geçeceksin?


Akrep Burcu

22 Kasım 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Yemek Burç Yorumu

Bugün arkadaşlardan borç para kabul etmeyin. Geri ödeme bir orospu olabilir. Ödünç verildiğinden daha fazlasını harcayacağınız bir akşam yemeğine götürmenizi isteyebilirler. En kısa sürede geri ödeyin. Bu şekilde onları öğle yemeği için Subway’e götürebilir ve çılgına dönmelerini söyleyebilirsiniz.


Yay Burcu

22 Kasım 2022 Salı Yay Burcu Günlük Yemek Burç Yorumu

Olağanüstü enerjinizin bir kısmını bugün diğer insanlara aktarın. Sizin parlak ruhunuzla morallerinin yükseldiğini görecekler. Bu aşk şenliğini en yakınınızdaki İtalyan restoranına götürün. Hiçbir şey lazanya, ravioli ve sarımsaklı ekmek kadar eğlenceli olamaz ve bugün tamamen eğlence ile ilgili olacak.


Oğlak Burcu

22 Kasım 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Yemek Burç Yorumu

İnsanlara bugün aklınızdan geçenleri tam olarak söylemek zorunda kalacaksınız. Acımasız dürüstlüğünüz birkaç duyguyu incitebilir ama aynı zamanda size kapılar açacaktır. Yani akşam yemeği hoşunuza gitmediyse, garsona karides ve makarna yemeğinizin köpek maması gibi olduğunu düşündüğünüzü söyleyin. Aslında bedava yemek yiyebilirsin.


Kova Burcu

22 Kasım 2022 Salı Kova Burcu Günlük Yemek Burç Yorumu

Kendinizi, sizin kadar zeki birine aşık olurken bulabilirsiniz. Yemek sevgisi bir zorunluluktur ve burada da bir eşleşme bulabilirsiniz. O yüzden bu gece birlikte bir yemek yapmayı planlayın. Doyurucu bir dana yahnisi için ihtiyacınız olan tüm malzemelere sahip olacaksınız, ancak işlerin piştiği yer mutfak olmayacak.


Balık Burcu

22 Kasım 2022 Salı Balık Burcu Günlük Yemek Burç Yorumu

Bugün ev işleri sizi bunaltmasın. Onlar hakkında stres yapmak EĞLENCE yaşamanın önüne geçecektir. Öğleden sonra TV’de oynanan maçlar için spor barında arkadaşlarla bir araya gelmek en iyisi olabilir. Yol boyunca birkaç düzine Buffalo kanadı ve pizza dilimleri yerseniz, öyle olsun.


Kaynak: https://www.sunsigns.com/horoscopes/daily

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.