Günlük Güzellik Burç Yorumları 22 Kasım 2022

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarının 22 Kasım Salı gününde güzellik sırları neler ve cildinde nelere dikkat etmeli? Bu sorularınızın cevabı, yazımızda.

Koç Burcu

22 Kasım 2022 Salı Koç Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Bazı günler sabun ve su kullanıp kapıdan çıkmak istersin. Diğer zamanlarda, tam bir ritüelin lüksünü istersiniz. Hey, her iki şekilde de olamayacağını kim söyledi? Ruh halinize göre rutininizi seçin.


Boğa Burcu

22 Kasım 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Harika bir kariyer fırsatı yolunuza çıkıyor, o yüzden rolünüze bakın. Detaylara da dikkat etmeyi unutmayın. Sonuçta, saçın atkuyruğuysa ve çantan darmadağınıksa takım elbiseni giymenin ne anlamı var?


İkizler Burcu

22 Kasım 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Mağazalara göz atmak, mevcut olanlara ve tüm son tasarımcı onaylı görünümlere iyi bir bakış atmanızı sağlar. Sokaklarda dolaşmak, insanların onları gerçekte nasıl giydiği hakkında size daha iyi bir fikir verir.


Yengeç Burcu

22 Kasım 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Ne satın aldığınız konusunda kendinizi eğitin. Güzellik profiliniz için hangi bileşenlerin işe yaradığını öğrenin. Giysilerinizin nasıl, nerede ve neyden yapıldığına bakın. Keşfettikleriniz, gelecekteki seçimlerinizi belirlemenize yardımcı olacaktır.


Aslan Burcu

22 Kasım 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

En sevdiğin yoga pantolonunun içinde delikler var — onarılamaz delikler. Öyleyse onları fırlatın ve çekmecelerinizde birkaç inç kazanacaksınız. Para biriktirmek değerli bir hedeftir, ancak aşırıya kaçmamak da önemlidir.


Başak Burcu

22 Kasım 2022 Salı Başak Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Birden fazla parçası olan öğeleri yakından takip edin. Sevdiğiniz bir çiftin çorabını kaybetmekten veya en yeni rujunuzun kabuğunu kırmaktan daha rahatsız edici bir şey yoktur. Ekstra özen bu sıkıntıların önüne geçecektir.


Terazi Burcu

22 Kasım 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Bu denenmiş ve doğrulanmış öğeler bir nedenden dolayı klasiktir. Bu yüzden iyi bir kırmızı ruj alın ve biraz Chanel No. İşte senin tarzın bu.


Akrep Burcu

22 Kasım 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Arkadaşın manikür diyor, sen masaj diyorsun. Spa izin gününüzü iptal etmek zorunda mısınız? Şart değil. Kendi yolunuza gidin ve sonra ikinizin birlikte yapabileceği bir seçenek bulmaya çalışın — belki bir sauna seansı?


Yay Burcu

22 Kasım 2022 Salı Yay Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Eşsizsin – çoğu insandan bile daha fazla. Herkesin satın alabileceği bir parfümü neden kullanasınız ki? Özel kokuları, klasik parfüm evlerini ve sıra dışı butikleri keşfetme zamanı.


Oğlak Burcu

22 Kasım 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Terlikler, külotlu çoraplar, tabanlık — bunlar gerçekten gerekli mi? Evet, özellikle büyük bir sunumunuz veya katılmanız gereken önemli bir etkinliğiniz varsa. Kendinden emin hissetmenin bir kısmı, tüm temellerinizi kapsadığınızı bilmektir.


Kova Burcu

22 Kasım 2022 Salı Kova Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Saç stilinizi o kadar çok değiştirdiniz ki, nasıl göründüğünüzü zar zor hatırlıyorsunuz? Bazı fotoğraflara bir göz atın — aslında aynı birkaç dozu tekrar tekrar yapıyor olabilirsiniz.


Balık Burcu

22 Kasım 2022 Salı Balık Burcu Günlük Güzellik Burç Yorumu

Mevsimler değiştiğinde güzellik ihtiyaçlarınız da değişir. Size uygun farklı ürünleri alırken, o ağır hizmet tipi nemlendirici ve derin erik rujunun dolaba geri dönmesi gerekebilir. Daha hafif ve daha parlak olun.


Kaynak: https://www.sunsigns.com/horoscopes/daily

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.