Günlük Annelik Burç Yorumları 22 Kasım 2022

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarının annelerini 22 Kasım Salı gününde neler bekliyor? Çocukları ile ilişkileri nasıl olacak? Bu sorularınızın cevabı, yazımızda.

Koç Burcu

22 Kasım 2022 Salı Koç Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Sosyal hayatınız bugün hızla ilerliyor. Muhtemelen bir sonraki partiniz için, tıpkı diğerleri geldiğinde davetiye göndereceksiniz! biraz yardım almanız gerekirse, yakında olacak – erkek çocuk bile devreye girecek!


Boğa Burcu

22 Kasım 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Her zamanki çemberinizin dışına çıkın ve hoş sürprizlerle dolu bir gün yaşayacaksınız. Neden genellikle ilişki kurmadığınız başka bir anneden gelen bir (veya iki) sosyal daveti kabul etmiyorsunuz? Yeni bir arkadaş edinebilirsin.


İkizler Burcu

22 Kasım 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Başka bir sosyal gün daha kapıda ama bu sefer her şey erkek ve ekiple ilgili. Oyun alanından bazı arkadaşlarla kaynaşma şansını çok sevecekler ve ebeveynleri davet etmek sizi meşgul edecek.


Yengeç Burcu

22 Kasım 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Bugün herkes sizinle aynı fikirde olmayabilir ama bu sizi üzmeyecek. Ren geyiğinin gerçekten uçup uçmadığı veya başka acil bir konu hakkında bebeğinizin söz sahibi olmasına izin verin. Hafif tarafta tutun ve harika bir gün olacak.


Aslan Burcu

22 Kasım 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Başkalarının sahneyi hazırlamasına izin verin ve bu günün nasıl geçtiğini beğeneceksiniz. Arsa, çoğu hoş olan birçok kıvrım ve dönüş alıyor. Ufaklığa çok heyecanlandıkları kukla gösterisinde bile yardım edebilirsin.


Başak Burcu

22 Kasım 2022 Salı Başak Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Bu, rutinden çıkmak için iyi bir gün. Tüm görevlere yaklaşım şeklinizi değiştirmek, masanızı daha hızlı temizlemeniz anlamına gelir. Bu da size mağazalarda bazı yıl sonu indirimleri için alışveriş yapmak için zaman bırakacaktır.


Terazi Burcu

22 Kasım 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Bu, diğer annelerle oyun grubunda veya Annem ve Ben sınıfında bir araya gelmek için güzel bir gün. Bebeklerin oyun oynamasını izlerken büyüklerin konuşmasının ve en son gelişmelerden haberdar olma şansının tadını çıkaracaksınız.


Akrep Burcu

22 Kasım 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Saçınızı yaptırıyorsanız yeni fikirlere açık olun. Bir değişiklik yapmak, gelecek sezona doğru kendinize olan güveninizi artıracaktır. Ufaklıktan tavsiye istemeyin; mor saçın havalı olduğunu düşünüyorlar!


Yay Burcu

22 Kasım 2022 Salı Yay Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Ufaklıklarınızın yeni fikirleri ne kadar kavrayabildiğine şaşırabilirsiniz. Kreşteki veya yerel kütüphanedeki tartışma grubuna katılmalarına izin verin. Akılları sünger gibidir, gelecekteki uygulamalar için hepsini emer.


Oğlak Burcu

22 Kasım 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Finansa odaklanmak için iyi bir gün. Tasfiye satışlarına gitmeden önce bütçeyi yenilemek için zaman ayırın. Yine de, diğer yarınız, o büyük bilet ürününü satın almadan önce söz sahibi olmalıdır.


Kova Burcu

22 Kasım 2022 Salı Kova Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Vizyonunuzu paylaşma zamanı. İşyerinde özel hırsınız hakkında konuşursanız, yetkili biri sizi dinleyecektir. Hedefinize ulaşmak düşündüğünüzden daha yakın olabilir, sıradaki işiniz evden çalışabilmek!


Balık Burcu

22 Kasım 2022 Salı Balık Burcu Günlük Annelik Burç Yorumu

Bir hayır kurumuna yardım etmeniz istendiğinde evet mi hayır mı demelisiniz? Ne de olsa, erkek çocuk ve arkadaşları için mükemmel bir parti yapmak için yapılacak daha çok şey var. Sebep için bir veya iki saat içinde sıkıştırmaya çalışın; yaptığına sevineceksin.


Kaynak: https://www.sunsigns.com/horoscopes/daily

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.