Kova Burç Yorumları 27 Eylül 2022

Kova burcunun 27 Eylül 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Kova burcunun 27 Eylül 2022 Salı günü neler bekliyor? Kova burcunun 27 Eylül 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 27 Eylül 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 27 Eylül 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 27 Eylül 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

27 Eylül 2022 Salı Kova Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bazen yeni insanlarla uğraşmakta zorlanıyorsunuz ama bugün onları canlandırıcı buluyorsunuz. Onlara açılmak ve onları arkadaş çevrenize gerçekten davet etmek için iyi bir zaman.


27 Eylül 2022 Salı Kova Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Değerlerinizi paylaşan insanların birliğini seviyorsunuz, bu yüzden tanıdığınız insanlara bağlı kalın.


27 Eylül 2022 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, Terazi Ay’ı düşünceli Plüton’la karşı karşıya gelirken, sağlıksız kalıplar döngüsüne yakalandıysanız, evren bu sabah size kesin bir mesaj gönderebilir. Neyse ki, bu kozmik iklim, değişimin nerede olması gerektiğini belirlemenize yardımcı olabilir, bu nedenle sizi gergin hissettiren herhangi bir kişi veya duruma dikkat etmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra Luna’nın Akrep’e girdiğinde bir değişiklik fark edeceksiniz, bu size günün erken saatlerinde sizi bulan herhangi bir korkudan kurtulma şansı verirken, sizi hayallerinizi daha ciddi bir şekilde sürdürmeye zorluyor.


27 Eylül 2022 Salı Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Gerçek mutluluk kozmosa yayılıyor ve sizi anın sıcağında yaşamaya teşvik ediyor, Kova. Dün, kudretli güneşimiz ışığını göklere getirdi ve Mucizeler gezegeni Büyük Benefic’imiz Jüpiter ile tam bir karşıtlık içinde bağlantı kurdu. Bu enerji, kişisel ve romantik yaşamınıza servet, iyilik ve mutluluk yağdırırken bugün hala hissedilecektir. Bu enerjinin boşa gitmesine izin verme. Kararlıysanız, ikinizi heyecanlandıran ve bir gün üstesinden gelmek istediğiniz büyük planlar yapın. Bekarsanız, zihninizi açabilecek benzersiz ve eksantrik biriyle bir toplantı ayarlayın.


27 Eylül 2022 Salı Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Finansal kararlarınızda kendinizi güçlü hissetmek için ne yapabilirsiniz, Kova? Yatırımlarınızda kendinize güvenmeli ve iş uğruna üstlendiğiniz borçtan emin olmalısınız. Ancak, özellikle Merkür gerilemesi Başak’tayken Plüton’un Oğlak’ta gerilemesi ile üçgen yaptığında, profesyonelliğinize ilişkin bilinçaltı bakış açınızla boğuşmak zor olabilir. Finansal yatırımlarınız üzerinde otoritenizi engelleyebilecek, kendi kendini sınırlayan inanç veya korkulardan kurtulmak için bu editoryal üçlüyü kullanın. Bunun dışında, mali açıdan ilgili yeni fırsatları değerlendirmek için Merkür sonrası gerilemeyi bekleyin!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.