Kova Burç Yorumları 29 Mayıs 2022

Kova burcunun 29 Mayıs 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Kova burcunun 29 Mayıs 2022 Pazar günü neler bekliyor? Kova burcunun 29 Mayıs 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 29 Mayıs 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 29 Mayıs 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 29 Mayıs 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

29 Mayıs 2022 Pazar Kova Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bazen beyninizin yeni bir güzellik aşısına ihtiyacı vardır – bu ister müzik, ister resim, şiir ya da iyi bir kitap olsun. İster müzeye ister kütüphaneye bir gezi olsun, sanatsal ilham alın.


29 Mayıs 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün biraz bunalmış hissediyorsanız, göstermesine izin vermeyin. Bravado’nuz size yardımcı olacaktır.


29 Mayıs 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Su Taşıyıcı, bu sabah Boğa burcu derin Plüton’a bir öpücük gönderirken, auranıza hassas ama iyileştirici bir enerji getirirken, duygularınızı ciddi bir şekilde beslemek için biraz zaman ayırın. Bu titreşimler ayrıca sizi sessiz ve düşünceli bir ruh haline sokabilir, bu nedenle kendinize odaklanmak için planlarınızı iptal etmeniz gerekiyorsa kendinizi suçlu hissetmeyin. Neyse ki, Luna geveze İkizler’e girerken daha sosyal ve dışa dönük hissetmeye başlayacaksınız. Bu ay yerleşimi, önümüzdeki birkaç gün boyunca sizi eğlence havasına sokacak, bu yüzden en iyi arkadaşınızla bir tarih ayarladığınızdan emin olun.


29 Mayıs 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Size yakın birine karşı dürüst olamamanızın çok iyi bir nedeni olmalı. Bu, bugün gezegensel konfigürasyon tarafından vurgulanmaktadır. Açıkça konuşamayacağınızı hissetmenizin iyi bir nedeni olabilir, ancak mutlu olmak istiyorsanız, sizi tamamen dürüst olmaktan alıkoyan şey hakkında konuşabilmeniz gerekir.


29 Mayıs 2022 Pazar Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Dikkat, Kova! Mars bugün Koç burcunda Jüpiter ile kavuşum yaptığından iş yerindeki konuşmalarınız uçup gidiyor olabilir. Heyecan verici konular ve çerezler, iş yerinizin şimdiye kadar bahsettiği en sıcak çay haline gelebilir. Bu birleşme sırasında çalışmaktan çok konuşmaktan keyif alabilirsiniz. Bu kardinal Koç’ta olduğu için, birkaç güçlü oyuncunun delegasyon yaparak, birbirlerini yükselterek ve hatta başkalarına patronluk taslayarak birbirlerine liderlik etmeye çalıştığını da fark edebilirsiniz. Bu birleşme patlayıcı olabileceğinden, herhangi bir hayal kırıklığı veya anlaşmazlığın kontrolden çıkmasına izin vermemeye çalışın!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.