Kova Burç Yorumları 16 Nisan 2022

Kova burcunun 16 Nisan 2022 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Kova burcunun 16 Nisan 2022 Cumartesi günü neler bekliyor? Kova burcunun 16 Nisan 2022 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 16 Nisan 2022 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 16 Nisan 2022 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 16 Nisan 2022 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

16 Nisan 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bugün güvendiğin biriyle arkadaş olduğundan emin olmalısın. Tehlikedeymişsiniz gibi değil – sadece başka birinin enerjisini daha iyi değerlendireceksiniz.


16 Nisan 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Harcamalarınıza bir sınır koyun – sizi ihtiyacınız olan şeyleri almaktan alıkoyuyor.


16 Nisan 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, Terazi dolunayı gökyüzünde belirirken, haritanızın ruhsal merkezini harekete geçirirken, bugün sizin için derin bir ruhsal gün olacak. Bu arada, güneş, ay ve Plüton arasındaki bir t-kare sizi psişenizin derinliklerine itecek ve kendinizi yeni ve derin şekillerde anlamanıza yardımcı olacaktır. Bu ay olayını, perdenin ötesinde kalan mesajları almanıza yardımcı olacak uzun bir meditasyon seansı almak için bir bahane olarak kullanın. Evren size yardım etmeye istekli olacağından, bu aynı zamanda umutlarınızı ve hayallerinizi karşı tarafa iletmek için de ideal bir zamandır.


16 Nisan 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bazen kurallar çiğnenmek içindir ama ilişkiler yumurta gibidir; bir kez kırıldığında, bir daha asla eskisi gibi olmazlar. Günün gezegensel yönü, yakın ilişkileriniz üzerinde alışılmadık bir baskı uygular, bu iyi bir şey olabilir veya olmayabilir. Bu, iyi vakit geçirmek için yeterince uzaklaşmak isteyip istemediğinize veya geri dönemeyeceğiniz kadar uzağa gidip gitmediğinize bağlıdır.


16 Nisan 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Gümüş astar neydi, Kova? Geçen altı ay boyunca mesleğinizde öğrenecek, büyüyecek ve keşfedecek çok şey vardı. Kariyerinizdeki diğer seçenekleri keşfetmek için seyahat etmiş olabilirsiniz. Bir eğitim kursu veya atölye çalışması oyunu sizin için de değiştirebilirdi! Terazi burcundaki dolunayın altında bu öğrenme döngüsü sona ererken, öğrendiklerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Deneyimlerinizin en önemli noktaları hakkında bir akıl hocası veya deneyimli bir profesyonelle konuşun. Umarım öğrendikleriniz, profesyonelliğinizde daha iyi hissetmenizi sağlamıştır.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.