Kova Burç Yorumları 12 Nisan 2022

Kova burcunun 12 Nisan 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Kova burcunun 12 Nisan 2022 Salı günü neler bekliyor? Kova burcunun 12 Nisan 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 12 Nisan 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 12 Nisan 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 12 Nisan 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

12 Nisan 2022 Salı Kova Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Her zamanki bekle-ve-gör içgüdülerin şimdi oldukça faydalı olacak. Şu anda harekete geçmektense geri durmak daha iyidir – ve başkalarını da aynı akıllı seçimi yapmaya ikna edecek karizmaya sahipsiniz.


12 Nisan 2022 Salı Kova Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Fikriniz sorulursa, dürüstçe söyleyin. Bağımsız düşünce onurlandırılacak bir şeydir.


12 Nisan 2022 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Su Taşıyıcı, Başak ayı güneş sekizinci evinizi aydınlatırken, bugün adımlarınızda güçlü bir havayla yürüyeceksiniz. Bu kozmik iklim, kişisel hedeflerinizde ciddi ilerleme kaydetmenize yardımcı olabilecek engelleri yıkmak için mükemmeldir. Bu titreşimler, özellikle Luna’nın Merkür’ü öptüğü bu öğleden sonra, başkalarının sizin hakkınızda yapmış olabileceği yanlış varsayımlardan kurtulmak için de idealdir. Bununla birlikte, özellikle sabahın çoğunu duygusal, fiziksel veya zihinsel ihtiyaçlarınızı kontrol etmeden geçirdiyseniz, bu zamanı kendinizi beslemek için de kullanmalısınız.


12 Nisan 2022 Salı Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugünün astral konfigürasyonu, önünüzde epey bir gün olduğunu gösteriyor. Etrafta “hayır” cevabını kabul etmeyen güçlü bir enerji var. Eylem, herhangi bir sorunun cevabıdır. Genelde konuşmaktan hoşlanırsınız, ancak bugünün konuşmaları pencereden dışarı taşar. Sevdiklerinize tam olarak nasıl hissettiğinizi göstermeye hazır olun. Bu tamamen uygundur ve doğru şekilde alınacaktır.


12 Nisan 2022 Salı Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Para her zaman sana geliyor, Kova! Bugün Jüpiter, Balık burcunda Neptün ile kavuşum yapıyor ve şans eseri servet biriktiriyor. Bolluğun akışkanlığı her zaman size akıyor. Evrenin sizin lehinize komplo kurduğunu bile hissedebilirsiniz! Bir şey olursa, ne kadar aldığınızı ve nereden geldiğini takip edin. Günün ilerleyen saatlerinde Koç burcundaki güneş, Kova burcundaki Satürn’e altmış açı yapacak ve sizi bir çalışma ortamındaki tavrınızdan ve girdilerinizden sorumlu olmaya teşvik edecek. Beden diliniz ve laf kalabalığınız üzerinde düşündüğünüzden daha fazla kontrolünüz var!


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.