Günlük Burç Yorumları 20 Nisan 2022

20 Nisan Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 20 Nisan Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

20 Nisan 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç, Yay burcunun Satürn ile bağlantı kurduğu bugün arkadaşlıklarınıza yatırım yapmak için biraz zaman ayırın. Bu kozmik iklim, ilişkilerin yürümeyi gerektirdiğini size nazikçe hatırlatacak ve yakındaki ve uzaktaki müttefiklerinizi kontrol etmeniz için size ilham verecek. Sadece başkalarıyla iletişim kurarken enerjinizi korumayı unutmayın, yoksa öğleden sonra gelip Luna genişleyen Jüpiter ile kare açı yaparken bunalmış hissedebilirsiniz. Gün sona erdiğinde ve ay Oğlak burcuna girdiğinde, önümüzdeki birkaç gün içinde sizi ciddi ve kariyer odaklı bir ruh haline sokan bir değişiklik fark edeceksiniz.


Boğa Burcu

20 Nisan 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcundaki ay kuzey ay düğümü ile dengesiz bir bağlantı kurduğundan, bu sabah kendini biraz oyunun dışında hissedebilirsin tatlı Boğa. Bu kozmik iklim, özellikle bir ortaklık içindeyseniz veya bir ekip üzerinde çalışıyorsanız, kendi ağırlığını çekmeyen herkesten rahatsız olmanıza neden olabilir. Adil iş payınızdan fazlasını üstlenmek yerine, motivasyon eksikliği ilerleme yeteneğinizi engelleyen herkesi nazikçe dürtmekten çekinmeyin. Gün sona ererken, ayın dünyevi Oğlak burcuna geçişiyle daha yüksek ve huzurlu hissetmeye başlayacaksınız.


İkizler Burcu

20 Nisan 2022 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, bugün Yay burcunun Satürn’e yumuşak bir öpücük göndermesiyle, sevdikleriniz için ruh düzeyinde bir takdir hissedeceksiniz. Ne yazık ki Luna ve Neptün arasındaki zorlu kare nedeniyle sevdiklerinize minnettarlığınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Önem verdiğinizi göstermek için strese girmek yerine, en yakınınız veya en sevdiğiniz kişiyle görüşerek onları düşündüğünüzü bilmelerini sağlayın. Ay, Oğlak burcuna ve güneş sekizinci evinize girdiğinde, bu akşam hava biraz daha ağırlaşacak.


Yengeç Burcu

20 Nisan 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, Yay burcunun Satürn ile birleştiği ve altıncı ve sekizinci güneş evlerinizi aktive ettiği için, vermek ve almak gününüzün büyük bir parçası olacak. Özellikle yapılacak çok şey varsa, işleri ev arkadaşlarınıza veya iş arkadaşlarınıza hemen şimdi devretmekten korkmayın. Ne yazık ki, geniş yapılacaklar listeniz sizi bir insandan çok bir makinenin dişlisi gibi hissetmenize neden olabilir, bu da topraklamanızı ve ruhunuzla bağlantı kurmanın yollarını aramanızı önemli hale getirir. Şans eseri, bu akşam Luna Oğlak burcuna geçtiğinde kalbinizi açma ve gevşeme şansınız olacak.


Aslan Burcu

20 Nisan 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, Yay burcunun Satürn ile tatlı bir bağlantıya girdiği ve sizi güvenli olduğu yerde korumanızı indirmeye teşvik ettiği bugün, kendinizi özgürce ve yürekten ifade etmekten korkmayın. Ne yazık ki, Luna ve Neptün arasındaki sert bir kare, kime güveneceğiniz konusunda sizi kararsız bırakabilir ve daha sonra aleyhinize kullanılabilecek herhangi bir bilgiyi açıklamamanızı zorunlu hale getirebilir. Neyse ki, akşamın ilerleyen saatlerinde ay Oğlak burcuna girdiğinde vibe çok daha az karmaşık hissedecek ve dünyayı daha mantıklı ve pragmatik bir mercekten görmenize yardımcı olacak.


Başak Burcu

20 Nisan 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, Yay burcunun Satürn ile bağlantı kurması nedeniyle, ani bir alanınızı düzenleme arzusu gününüzü ele geçirebilir. Ne yazık ki, aynı anda çok fazla şey yapmaya çalışırsanız başınızı belaya sokabilirsiniz, bu nedenle gündeminizi yönetmek için sağlam bir plan olmadan her şeyi dolabınızdan çekmemeye çalışın. Bu gece Luna Oğlak burcuna ve haritanızın sanatsal ifadeyi yöneten sektörüne girdiğinde yaratıcı bir kıvılcım sizi bulacak. Sanat malzemelerinizin fişini çekmek ve tozunu almak için kendinize izin verin, özellikle de ellerinizle çalışmayalı uzun zaman olduysa.


Terazi Burcu

20 Nisan 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, Yay burcunun Satürn ile bağlantı kurduğu bugün düşünceleriniz şekillenmeye başlayacak. Bu enerji, özellikle yaratıcı çeşitliliğe sahiplerse, son zamanlarda zihninizde dans eden herhangi bir vizyonu tezahür ettirmek için mükemmeldir. İşinize aşırı eleştirel bir gözle yaklaşmamaya çalışın, yoksa eğlenceyi kendi başınıza mahvedebilirsiniz. Akşamın ilerleyen saatlerinde Luna Oğlak burcuna geçtiğinde, odağı ev hayatınıza ve ev sorumluluklarınıza yönlendirdiğinde bir değişim hissedeceksiniz. Bu enerjiyi, işlerinizi tamamlamak için kozmik bir işaret gibi kullanın, ancak biraz yardım istemekten korkmayın.


Akrep Burcu

20 Nisan 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, Yay burcunun Satürn ile birleştiği ve sizi gücünüzü keşfetmeye teşvik ettiği bugün, kendinizi beslemenin ve güveninizi artırmanın yollarını arayın. Ne yazık ki, Luna ve Neptün arasındaki kaba bir açı, özellikle kimliğiniz ve egonuzla ilgili olarak sizi biraz korkaklığa itebilir. Olmak istediğiniz yere odaklanmak yerine, önünüzdeki yolculuk hala uzun olsa bile, ne kadar ilerlediğinizi takdir etmek için bir dakikanızı ayırın. Neyse ki, akşam sona erip Luna mantıklı Oğlak burcuna geçtiğinde kendinizi daha kararlı ve aklı başında hissedeceksiniz.


Yay Burcu

20 Nisan 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Zodyak’ın en ileri görüşlü üyelerinden birisin sevgili Yay, bu da demek oluyor ki o büyük, güzel kafanda genellikle bir sürü düşünce yüzüyor. Ay, bu sabah yapısal Satürn ile bağlantı kurarak burcunuzda ilerlemeye devam ederken, fikirlerinizi kağıda dökmek ve kişisel veya profesyonel hedeflerinizi özetlemek için birkaç dakikanızı ayırın. Akşam sona ererken, Luna Oğlak’a girdiğinde yavaşlama fırsatınız olacak, sizi derin bir nefes almaya ve hayatın sunduğu daha ince şeylerin tadını çıkarmaya teşvik edecek.


Oğlak Burcu

20 Nisan 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yağmurlu bir gün için sincap parası kaçırıyorsanız, Yay burcunun Satürn ile bağlantı kurduğu bugün kendinize parayla davranmayı düşünebilirsiniz. Bu kozmik iklim, makul bir bütçeye bağlı kaldığınız sürece, tüm sıkı çalışma için kendinizi ödüllendirmenize tam izin verir. Öğleden sonra yaklaşırken, Luna puslu Neptün ile sert bir kare oluşturduğunda garip konuşmalara dikkat edin. Bu gecenin ilerleyen saatlerinde ay burcunuza geçerek kendi içinizde daha topraklanmış ve kararlı hissetmenize yardımcı olacak. Ay güneşe bir öpücük üflerken bu aynı zamanda biraz günlük tutmak veya bir tutku projesi üzerinde çalışmak için harika bir zaman.


Kova Burcu

20 Nisan 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, bugün bazı tanıdıklarınızla sınırlar belirlemek isteyebilirsiniz, çünkü Yay burcunun Satürn ile tatlı bir bağlantısı var. Duygusal olarak kendini korumanın kibar olmaktan daha önemli olduğunu unutmayın, özellikle de başkaları size aynı nezaketi göstermiyorsa. Luna, Neptün’ün opak olduğu sert bir kareye girdiğinde, edepsiz iltifatlara veya ustaca küçümsemelere karşı tetikte olun. Gün sona ererken, ay Oğlak burcuna ve haritanızın bilinçaltını yöneten sektörüne girdiğinde bir değişim hissedeceksiniz. Bunu, akşamın geri kalanında, kendini yansıtma ve yalnızlığı kucaklayarak fişten çekmek için bir ipucu olarak kullanın.


Balık Burcu

20 Nisan 2022 Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, bu sabah iş yerinde biraz kilo verme fırsatınız olacak, Yay burcunda Ay Satürn ile bağlantı kuruyor. Kendinizi çok eğilimli hissediyorsanız, çizgiler çizmekten veya “hayır” demekten korkmayın, ancak kendinizi savunurken sağlam ama sakin bir mizacınızı koruduğunuzdan emin olun. Luna, yönetici gezegeniniz Neptün ile karşı karşıya geldiğinde öğleden sonra bir durgunluk sizi bulabilir, ancak gün ortası kafein yerine meyve suyu veya protein atıştırması tercih etmeye çalışın. Bu gece Ay Oğlak burcuna girdiğinde, çevrimiçi varlığınızın sorumluluğunu üstlenmeniz için size ilham veren bir değişim fark edeceksiniz.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.