Günlük Burç Yorumları 2 Nisan 2022

2 Nisan Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 2 Nisan Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah profesyonel güç mücadelelerine dikkat et sevgili Ram, ay senin burcunda yolculuğuna devam ederken, düşünceli Plüton’la sert bir kare oluşturuyor. Bu titreşimler, dürtüsel davranmanıza da neden olabilir, bu nedenle daha sonra sizi rahatsız edecek herhangi bir eylemde bulunmamaya çalışın. Neyse ki, bu öğleden sonra Luna Boğa’yı stabilize etmeye başladığında enerji yumuşayacak. Bu kozmik iklimi, hafta sonunu tam anlamıyla kucaklamak için bir bahane olarak kullanın, önümüzdeki iki gün boyunca yeni kıyafetler, harika yemekler ve belki de güzel bir kadeh şarap ile kendinizi şımartmaya ve şımartmaya söz verin.


Boğa Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, Koç ayı yoğun Plüton ile sert bir bağlantı kurarken, bu sabah takıntılı davranışlara veya düşünce kalıplarına dikkat edin. Dikkatli olmazsanız, bu titreşimler ruhunuzla oyunlar oynayabilir, topraklanmış kalmanızı ve mantığınıza dokunmanızı önemli hale getirir. Neyse ki, bu öğleden sonra ay burcunuza geçtiğinde enerji değişecek. Bu kozmik iklim, evren size biraz lütuf ve destek verirken, önümüzdeki birkaç gün boyunca kendinizi istikrarlı ve güvende hissetmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca görünüşünüzü geliştirmek ve yatırım yapmak için ilham almış hissedebilirsiniz, bu yüzden estetik olarak bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız geri adım atmayın.


İkizler Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, bu sabah sosyal medya sayfalarınızda birkaç takipçi kaybederseniz kişisel algılamamaya çalışın, Koç ayı yoğun Plüton’a sert bir kare oluşturur. Bu titreşimler, insanlara yayınlarını temizlemeleri için ilham verebilir ve herkes için pay veremeyebilirsiniz. Neyse ki, bu öğleden sonra ay Boğa burcuna girip onikinci evinizi harekete geçirirken, durumla daha fazla barışık hissedeceksiniz. Bu kozmik iklim size gerçek güvenin içeriden geldiğini ve değerinizi bilmek için çevrimiçi olarak yabancılardan onay almanıza gerek olmadığını hatırlatacak.


Yengeç Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, bugün ilişkilerinizde takıntılılığa, kıskançlığa veya güç mücadelelerine dikkat edin, çünkü Koç ayı, düşünceli Plüton ile sert bir bağlantı oluşturur. Bu titreşimler, insanlarda en kötüyü ortaya çıkarabilir ve kendinizi sağlıksız durumlardan uzaklaştırmanızı hayati hale getirir. Neyse ki, bu ağır titreşimler öğleden sonra Ay topraklanmış Boğa burcuna geçtiğinde dağılacak ve arkadaşlıklarınız aracılığıyla size rahatlık getirecek. Bu arada, güneş, iletişimsel Merkür’e rahatlayacak ve günün erken saatlerinde ortaya çıkmış olabilecek tüm çatlakları düzeltmenize yardımcı olacak, ancak yalnızca siz ve eşiniz eylemlerinizin sorumluluğunu almaya istekliyseniz.


Aslan Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısıtlayıcı Satürn ve kaderin düğümleri arasındaki sert bağlantı sayesinde sevgili Aslan, bugün aşırı çalışmış ve yetersiz beslenmiş hissedebilirsiniz. Evren sizden kendinize daha iyi bakmanızı isterken, bu kozmik iklim kişisel, profesyonel ve aşk hayatınız arasındaki dengesizliklere ışık tutacaktır. Enerjinizi ileriye taşımak için bazı zor kararlar vermeniz gerekebilir; bu, işinize odaklanmak için sevgilinizle daha az zaman geçirmeyi veya tam tersini içerebilir. Başkalarını memnun etmeye çalışmak yerine, kalbinizin sesini dinlemeyi ve sizin için doğru olanı yapmayı unutmayın.


Başak Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, Satürn ve kaderin düğümleri arasındaki sert t-kare sayesinde bugün biraz dağınık veya düzensiz hissedebilirsiniz. Önceliklerinizin üstünde kalmak, hiç bitmeyen bir angarya gibi görünebilir ve bu da sizi kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak için daha az zaman harcamaya zorlayabilir. Neyse ki, güneş, yönetici gezegeniniz Merkür’e uyum sağlarken, sizi bu yola yönlendiren her türlü kendi kendine zarar veren döngüleri kırma fırsatınız olacak. Bu enerjiyi, zamanla büyük yaşam değişimlerine yol açabilecek küçük, yönetilebilir değişiklikleri uygulayarak daha dikkatli bir varoluşa doğru adımlar atmak için motivasyon olarak kullanın.


Terazi Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, bu sabah ilişkinizdeki dengesizliklere dikkat edin, Koç ayı Plüton’la sert bir kare oluşturarak dördüncü ve yedinci evlerinizi harekete geçirir. Bu titreşimler, sizin veya eşinizin hafife alınma konusundaki hislerinizi şiddetlendirecek ve eşit bir oyun alanında duygu, jest ve sevgi vermenizi ve bunları paylaşmanızı önemli hale getirecektir. Neyse ki, bu öğleden sonra, Ay Boğa burcuna ve haritanızın derin bağları yöneten sektörüne girdiğinde, bağlantınızın kalbine ulaşma şansınız olacak. Duygularınıza karşı dürüst olun ki, önemli olan kişi sizin mizacınızı anlayabilsin.


Akrep Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, sözlerin bu sabah seni derinden etkileyecek, özellikle de tavsiye verirken sevdiklerinize nazik bir dokunuşta bulunmanızı önemli kılıyor. Ne yazık ki, kendinizi normalden daha gergin hissedebilir ve etrafınızdaki insanları eleştirmeye veya onlara kızmaya eğilimli olabilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla içine girmek yerine, sessizlik ve iç gözlem için bir adım geri atın. Bu öğleden sonra Luna şehvetli Boğa burcuna geçerek kalbinizi açtığında kendinizi daha dengeli ve arkadaşlık havasında hissedeceksiniz. Bu titreşimler, kendinizi hayattaki daha ince şeylerle şımartmak için de harikadır, bu yüzden biraz lüksü kucakladığınız için kendinizi suçlu hissetmeyin.


Yay Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Okçu, Koç ayı ile düşünceli Plüton arasındaki sert kare sayesinde egonuz bu sabah darbe alabilir. Bu titreşimler ayrıca kendinizi biraz tuhaf hissetmenize neden olabilir ve günün ilk bölümünde geri çekilmenize neden olabilir. Neyse ki, öğleden sonra ortaya çıktıkça ve Luna dengeleyici Boğa’ya girdikçe bu dengesiz ortam dağılacak. Bu kozmik iklimi, fiziksel sağlığınıza ve duygusal esenliğinize odaklanarak dengenizi yeniden kazanmak için bir fırsat olarak kullanın. Bu arada, akşam yaklaşırken güneş ve Merkür gökyüzünde bir ittifaka girerek benzersiz tarzınızı ve yaratıcı sesinizi bulmanıza yardımcı olur.


Oğlak Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, Koç burcunda şu anda burcunuzda olan yoğun Plüton ile kare açı yaparken bu sabah birkaç çizgi çizmeniz gerekebilir. Bu enerji, sizi ilk sıraya koymaya, tavsiye veya destek için genellikle size güvenseler bile başkalarını kendi başlarının çaresine bakmaya zorlayacaktır. Bu arada, yönetici gezegeniniz Satürn, kader düğümleriyle sert bir t-karesine yakalanacak ve bu da arkadaşlık çevrenizde çatlaklara yol açabilir. Size ait olmayan herhangi bir dramaya dahil olmamaya çalışın ve biri sizin sınırlarınıza saygı duymuyorsa fişi çekmekten korkmayın.


Kova Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, Koç burcunun saplantılı Plüton ile gergin bir bağlantısı olduğu için bu sabah kendinizi beyinsel bir durumda bulabilirsiniz. Bu kozmik iklim, özellikle mevcut mesleğinizden memnun değilseniz, önünüzdeki yol hakkında stresli hissetmenize neden olabilir. Ne yazık ki, yönetici gezegeniniz Satürn ile kaderin düğümleri arasındaki bir t-kare, yalnızca bu sert titreşimleri yoğunlaştırmaya hizmet edecek ve bu mutsuz koşullar içinde sıkışıp kalmaya başlayabilirsiniz. Hayatınızın belirli alanlarından gerçekten memnun değilseniz, kendinize bir iyilik yapın ve değişime doğru küçük adımlar atarak başka bir yol bulmak için kişisel bir yemin edin.


Balık Burcu

2 Nisan 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, bu sabah Koç ayı güce aç Plüton ile kare açı yaparken sosyal çevrenizdeki kaba davranışlara dikkat edin. Bu kozmik iklim, güvensiz egoların patlamasına neden olabilir ve potansiyel olarak onları sizin pahasına birkaç kazı yapmaya teşvik edebilir. Enerjinizi sizi yükseltmeyen hiç kimseye vermeyin ve söyleyecek güzel bir şeyi olmayan insanlarla kesin sınırlar koymaktan çekinmeyin. Neyse ki, güneş ve Merkür arasındaki kozmik bir ittifak, karanlığın olduğu yere ışık getirebilir. Ancak, odağınızı size inanan ve sizi yükseltenlere kaydırmanız gerekecek.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.