Günlük Burç Yorumları 16 Nisan 2022

16 Nisan Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 16 Nisan Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç, hafta sonu Ay’ın güzel Terazi burcunda yolculuğuna devam etmesiyle başlarken, hava bugün tatlı hissedilecek. Bu kozmik iklim romantizm için harikadır, çünkü siz ve sevgiliniz sadece birkaç saatliğine de olsa umursadığınızı unutur. Öğleden sonra kendini gösterirken, dolunay tezahür eder, öz bakım ve sevdiklerinizle bağ kurmak için işi bir kenara bırakmanızı ister. Ne yazık ki, özellikle son zamanlarda iş özellikle gerginse, Plüton’un sert bir yönü yüzeye gerginlik getirebilir. Neyse ki, ay bu akşam dönüştürücü Akrep burcuna girdiğinde, aklınıza ağır gelen her şeyi bırakma fırsatınız olacak.


Boğa Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazi dolunayı, dönüştürücü Plüton ile sert bir t-kare oluşturduğundan, evren bugün sizi daha sağlıklı alışkanlıklar uygulamaya zorlayacak tatlı Boğa. Davranışlarla veya size hizmet etmeyen insanlarla bağları koparmak korkutucu gelse de, bu kozmik iklim size bunu yapmak için gereken gücü ve motivasyonu sağlayabilir. Neyse ki, bu akşam ay Akrep burcuna ve haritanızın aşkı yöneten sektörüne girdiğinde, kendinizi daha huzurlu hissetmeye başlayacaksınız. Bu enerjiyi, enerjik olarak yoğun bir öğleden sonra yeniden şarj olmanıza yardımcı olacak ciddi bir kişisel bakım ile kendinizi şımartmak için bir fırsat olarak kullanın.


İkizler Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, bu öğleden sonra, Terazi dolunayı gökyüzünde kendini gösterirken, paketinle gökyüzünde uluma havasında olacaksın. Ne yazık ki, bu kozmik iklim başkaları için biraz yoğun olabilir ve sizi en çılgın benliğiniz olabileceğiniz bir arkadaştan mahrum bırakabilir. Sosyal hayatınız biraz gevşek geliyorsa, bunu kişisel algılamamaya çalışın, çünkü sevdiklerinizin kendi sorunlarına kapılmış olmaları muhtemeldir. Neyse ki, Luna Akrep’e ve güneş altıncı evinize girdiğinde, öncelikleriniz bu akşam sağlık ve kişisel organizasyona kayacak.


Yengeç Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç Terazi burcu dolunayı havaya bir ağırlık getirdiği için Cumartesi brunch planlarınızı bugün yatakta kalmak için iptal etmeniz gerekiyorsa kendinizi suçlu hissetmeyin. Bu kozmik iklim, evren sizi kişisel bakım yapmaya zorlarken, evde biraz aksama süresine umutsuzca ihtiyaç duyduğunuz sonucuna varmanıza neden olabilir. Neyse ki, akşam gelip Luna Akrep’e girerken daha çok kendin gibi hissedeceksin. Bu, daha önce tanışamadığınız arkadaşlarınızla takılmak için harika bir zaman olabilir, çünkü eğlence havasında olacaksınız.


Aslan Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kalbiniz doğru yerde olsa da, bugün Terazi dolunayının hassasiyetleri artırarak tezahür etmesiyle sevdiklerinize istenmeyen tavsiyeler vermekten kaçınmalısınız. Sağduyu gibi görünen şeyler arkadaşlarınıza veya partnerinize üstü kapalı bir eleştiri olarak gelebilir ve ağzınızı kapalı tutmanız için iyi bir zaman olabilir. Neyse ki, akşam gelip Luna Akrep’e girerken ayak parmaklarına basmak konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu kozmik iklim, sizi besleyici ve hassas bir ruh haline sokacak ve en yakın sırdaşlarınızla evinizde rahat etmeniz için size ilham verecek.


Başak Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, bugün inatçı bir ruh hali içinde olacaksın, Terazi dolunayı, güç gezegeni Plüton’a sert bir t-kare oluştururken. İnsanların sizi itip kakmasına izin vermemeniz önemli olsa da, durup kendinize dik kafalı olup olmadığınızı sormak isteyebilirsiniz. Kendinizi savunmanız gerektiğine karar verirseniz, diplomasinin sizi bir şey söylemekten alıkoymasına izin vermediğinizden emin olun, ancak bu süreçte zarafetinizi korumayı unutmayın. Neyse ki, öğleden sonra Luna Akrep’e ve haritanızın iletişimi yöneten sektörüne girdiğinde düşüncelerinizi ifade etmek için daha kolay bir zamanınız olacak.


Terazi Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, bu öğleden sonra burcunuzda dolunay tezahür ediyor, sezginizi, popülerliğinizi ve enerji seviyenizi yükseltiyor. Birçoğu şirketinizi arayacak olsa da, özellikle uzun bir çalışma haftasından sonra zihinsel olarak tükenmiş hissediyorsanız, günü evde geçirmek gibi hissedeceksiniz. Bu ay olayı, aşk hayatınızda, ilişkinizi başlatabilecek veya bozabilecek yoğun duyguları da harekete geçirebilir. İyi bir eşleşmeyse, partnerinize karışmaktan korkmayın. Aksi takdirde, bir süre bekar hayatı kucaklamanın zamanı gelebilir. Neyse ki, Luna bu akşam şehvetli Boğa’ya girerken kendinizi daha topraklanmış hissetmeye başlayacaksınız.


Akrep Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazi dolunayı bu öğleden sonra kendini gösterirken, güneş on ikinci evinizi aktive ederken, duygularınız bugün derinlere inecek, tatlı Akrep. Bu arada, Plüton’a sert bir t-kare, kendinizi nasıl ifade edeceğiniz konusunda kararsız hissetmenize neden olabilir. Ancak, şimdilik dilinizi ısırmak daha iyi olabilir. Ağır veya önemli konular hakkında düşüncesizce konuşmak yerine, bu tartışmalara hazırlıklı ve sakin bir şekilde girebilmek için ne söylemek istediğinizi düşünmek için kendinize zaman tanıyın. Neyse ki, Luna bu akşam burcunuza girerken daha dışa dönük ve kendiniz gibi hissetmeye başlayacaksınız.


Yay Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Archer, bu öğleden sonra Terazi dolunayı ortaya çıkıyor ve sizi sosyal bir ruh haline sokuyor. Ne yazık ki, arkadaşlarınızla dışarı çıkmayı seçerseniz, bir araya gelmek için daha tutumlu yollar aramanızı zorunlu hale getirerek aşırı harcama yapabilirsiniz. Vahşi yanınız gün boyunca ortaya çıkacak olsa da, akşam gelip Luna Akrep’e girdikçe daha münzevi olacaksınız. Bu ay yerleşimi, haritanızın bilinçaltını yöneten sektörüne ışık tutacak ve sizi sessiz ve düşünceli bir ruh haline sokacaktır. Yalnızlığı kucaklarken kontrol edebileceğiniz durumlara kafayı takmamaya çalışın, aksi takdirde mükemmel huzurlu bir akşamı mahvedebilirsiniz.


Oğlak Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, Terazi dolunayı gökyüzünde belirip Plüton ile sert bir t-kare oluştururken bugün iş-yaşam dengenizi analiz etmeniz gerekebilir. Dayanıklılığınız ve iş ahlakınızla övünüyor olsanız da, fiziksel sağlığınıza ve zihinsel esenliğinize olan maliyetini göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz. Şu anda kariyer değiştirmeyi veya bir değişiklik yapmayı göze alamasanız bile, en azından bu ay olayını rahatlamak ve gevşemek için evrenden bir ipucu olarak kullanmalısınız. Bu akşam ilerleyen saatlerde ay, Akrep burcuna geçiyor ve sizden arkadaşlarınızla bağlantı kurarak sosyal hayatınızı kucaklamanızı istiyor.


Kova Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, Terazi dolunayı gökyüzünde belirirken, haritanızın ruhsal merkezini harekete geçirirken, bugün sizin için derin bir ruhsal gün olacak. Bu arada, güneş, ay ve Plüton arasındaki bir t-kare sizi psişenizin derinliklerine itecek ve kendinizi yeni ve derin şekillerde anlamanıza yardımcı olacaktır. Bu ay olayını, perdenin ötesinde kalan mesajları almanıza yardımcı olacak uzun bir meditasyon seansı almak için bir bahane olarak kullanın. Evren size yardım etmeye istekli olacağından, bu aynı zamanda umutlarınızı ve hayallerinizi karşı tarafa iletmek için de ideal bir zamandır.


Balık Burcu

16 Nisan 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Terazi dolunayı yoğun Plüton ile sert bir t-kare oluşturduğundan, sizi tetikleme eğiliminde olan tanıdıklarınızdan sosyal medya beslemenizi temizlemeniz gerektiğini hissedebilirsiniz. Sizi kızdıran insanlara iyi davranma havasında olmayacaksınız, ancak kavga etme arzusu da olmayacak. Yetişemediğiniz arkadaşlarınızı geride bırakmak için kendinize izin verin, ancak bunu stil ve zarafetle yapmaya çalışın. Neyse ki, akşam yaklaşırken ve Luna Akrep’e girerken, size iyimserliğiniz ve huzurunuzla bağlantı kurma şansı verirken, böyle tatsızlıklarla boğuşmak zorunda kalmayacaksınız.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.