Günlük Burç Yorumları 15 Nisan 2022

15 Nisan Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 15 Nisan Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün Terazi burcunda yolculuğuna devam ediyor sevgili Koç, masaya yumuşak ve romantik bir enerji getiriyor. Ne yazık ki, dünyayı gül renkli merceklerden görmek sizin yararınıza olmayabilir, özellikle bu öğleden sonra, ay şifalı asteroit Chiron ile karşı karşıya geldiğinde. Kendinize büyük bir kötülük yapacağınızdan, değerinizi başkalarının fikirlerine veya hayranlığına bağlamamaya çalışın. Neyse ki, gün sona erdiğinde gerçek aşkla yeniden bağlantı kurma şansınız olacak, bu da size sadece destekleyici ve olumlu bağlantılarla meşgul olurken biraz öz bakım uygulamanız için ilham verecek.


Boğa Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, bugün önemli bir şey göndermeden önce işinizi ve e-postalarınızı iki kez kontrol etmek için biraz zaman ayırın, çünkü Terazi ayı Uranüs’ü ve şifalı asteroit Chiron’u gerçekten tuhaf titreşimler üretiyor. Bu kozmik iklim, kendinizi mahçup ve yetersiz hissetmenize neden olan hatalar yapmanıza neden olabilir, ancak birkaç karışıklık ortaya çıkarsa kendinize çok fazla yüklenmemeye çalışın. Neyse ki, gün ilerledikçe ve bu dengesiz enerji dağılırken çok daha fazla yolda ve düzenli hissedeceksiniz. Evren sizi sağlıklı yaşama öncelik vermeye zorlarken, akşamı vücudunuzu sağlıklı yiyeceklerle besleyerek ve biraz esneyerek geçirin.


İkizler Burcu

15 Nisan 2022 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Terazi ayı Uranüs ve şifalı asteroit Chiron ile tehlikeli bağlantılar kurarken, bugün kendi hayatınızdan memnun kalmamanıza neden olan sağlıksız sosyal medya alışkanlıklarına kendinizi kaptırmamaya çalışın. Aşkınızın yeni kız arkadaşını gözetlemekten, kendinizi etkileyici kişilerle karşılaştırmaktan veya siber politik tartışmalara girmekten kaçının, çünkü bu eylemler egonuzu söndürebilir. Neyse ki, bu enerji dağılmaya başladığında, bu akşam kendi değerinizle yeniden bağlantı kurma fırsatınız olacak. Arkadaşlarınızı görerek veya kalbinizi ve auranızı kesinlikle yükseltecek yaratıcı bir çıkışa katılarak ruhunuzu besleyin.


Yengeç Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, bugün dikkatli olmazsan, bir arkadaşın ihtiyacı işine engel olabilir, çünkü Terazi ayı, öngörülemeyen Uranüs ve şifalı asteroit Chiron’a yararsız açılar oluşturur. İhtiyacı olan bir yoldaşa sırt çevirmek zor olsa da, günün sonunda onlarla yeniden bağlantı kurmaya söz vererek geçici sınırlar belirlemeniz gerekebilir. Neyse ki, gün gelişmeye devam ettikçe hava yumuşayacak, bu da arkadaşınızın muhtemelen kendi başının çaresine bakabileceği anlamına geliyor. Ancak, sevgi ve desteğin bir göstergesi olarak onları akşam yemeğine davet etmek iyi bir fikir olabilir.


Aslan Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, Terazi ayı Uranüs ve şifalı asteroit Chiron ile sert bağlantılar kurduğundan, bugün meslektaşlarınız tarafından biraz yanlış anlaşılmış hissedebilirsiniz. Mizacınızı gereğinden fazla açıklama yolundan çıkmak yerine, herkesin sizin bakış açınızı anlamadığı gerçeğiyle barışmaya çalışın. Neyse ki, Luna bu zorlu yönlerden uzaklaşırken bu akşam sizi gerçekten gören insanlarla sosyalleşme fırsatınız olacak. Bu aynı zamanda öz bakım ve olumlu olumlamalarla kendinizi beslemek için harika bir zaman, bu yüzden size neşe getiren kelimelere ve etkinliklere yöneldiğinizden emin olun.


Başak Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, Terazi burcu ve yönetici gezegeniniz Merkür arasındaki dengesiz açı sayesinde, sezginiz bu sabah bazı karışık sinyaller alabilir. Evrenden eşzamanlılıklar ve işaretler görseniz de, bunların şifresini çözmek o kadar kolay gelmeyebilir. Önünüzden geçen her kelebeğin ya da saatinizde görünen melek sayısının dibine inmeye çalışmak yerine, evrenin sizi gördüğü ve desteklediği gerçeğiyle teselli etmeye çalışın. Gün ilerledikçe çok daha rahatlamış hissedeceksiniz, ancak lükse ve kişisel bakıma yönelmek için bahaneler aramalısınız.


Terazi Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, Ay burcunuzdan geçerken, yönetici gezegeniniz Venüs ile dengesiz bir açı oluştururken, bu sabah kendinize bakmak için yeterince zaman ayırıp planlamadığınızı analiz etmek için biraz zaman ayırmanız gerekebilir. Ne yazık ki, Luna gökyüzünde bazı hantal yönlere çarpmaya devam ederken, kendinize odaklanmadan önce ilişkilerinizi ve sorumluluklarınızı beslemeniz istenebilir. Neyse ki, gün sona erdiğinde kendinizi şımartma şansınız olmalı, bu da fişi çekmenizi ve zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu beslemeye odaklanmanızı önemli kılıyor.


Akrep Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, bugün otomatik pilotta çalışmamaya çalış, çünkü Terazi ayı, şifalı asteroit Chiron ile sert bir karşıtlık oluşturuyor. Mesleğinizde deneyimli olsanız da, topraklanmış ve mevcut durumda kalmazsanız hatalar yapılabilir. Luna ve Uranüs arasındaki dengesiz bağlantı nedeniyle bu öğleden sonra ilişkilerinizde beklenmedik sorunlar ortaya çıkabilir. Herhangi bir sonuca varmamaya çalışın ve bae biraz garip davranmaya başlarsa sabrınızı bulduğunuzdan emin olun. Neyse ki, gün sona erdiğinde dengeyi sağlama fırsatınız olacak, ancak biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir.


Yay Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Okçu, Terazi burcu gökyüzünde bir dizi dengesiz ve gergin açıya girerken bugün kendinizi bir telaş içinde bulabilirsiniz. Sorumluluklarınız benzersizliğinizden ve eğlenme yeteneğinizden uzaklaşıyor gibi göründüğü için, meyilli olduğunuz işlerden ilham almamış hissedebilirsiniz. Sıradan şeyler tarafından cesaret kırılmamaya çalışın ve kendi başınıza coşkulu ve çarpıcı bir güç olduğunuzu unutmayın. Neyse ki, bu akşam ateşinizle ve arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurma şansınız olacak, bu da size değer veren ve sizi kim olduğunuz için gören insanlara ulaşmanızı önemli kılıyor.


Oğlak Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, bu sabah Terazi burcu ve Venüs arasındaki dengesiz açı nedeniyle profesyonel sesinize saygı duyulmadığını veya duyulmadığını hissedebilirsiniz. Bu tür durumların egonuzu zedelemesine izin vermek yerine, çoğu insanın bugün oyundan çıkacağı ve meslektaşlarınızın dikkat eksikliğinin mutlaka sizin veya işinizin bir yansıması olmadığı gerçeğiyle teselli etmeye çalışın. Neyse ki, ay bu talihsiz yönlerden uzaklaşırken, günün ilerleyen saatlerinde oluşmuş olabilecek herhangi bir gerilimi gevşetme şansınız olacak ve size dengeyi bulma fırsatı verecek.


Kova Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Su Taşıyıcı, Terazi ayı gökyüzünde bir dizi dengesiz ve gergin açılar yaparken, bugün hiçbir şey yolunda gitmiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Dikkatli olmazsanız, bu kozmik iklim sizi bir inanç krizi ile baş başa bırakabilir ve bu da barikatların veya yanlış iletişimlerin iyimserliğinizden uzaklaşmasına izin vermemenizi önemli hale getirir. Neyse ki, akşam yaklaşırken evrenle daha uyumlu hissetmeye başlayacaksınız ve Luna’nın bu göksel türbülanstan uzaklaşma şansı var. Merkezinizle tamamen yeniden bağlantı kurmak için gün bitmeden önce bir meditasyon seansı almaya çalışın.


Balık Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, cazip gelse de, bugün sallamayı başardığınız eski davranış veya kalıplara geri dönmemeye dikkat edin, Terazi ayı gökyüzünde bir dizi sert açıya girerken. Bu kozmik iklim, bir zamanlar size rahatlık getiren sağlıksız alışkanlıkları benimsemenize neden olabilir, ancak bu ritüelleri büyük olasılıkla kutsal ve bir zamanlar olduğu kadar tatmin edici bulmayacaksınız. Neyse ki, akşam gelip Luna gökyüzünde biraz huzur bulurken, merkezinizi bir kez daha bulma şansınız olacak. Bu zamanı, günün erken saatlerinde sizi bulmuş olabilecek herhangi bir funk’ı dışarı atmak için bir temizlik banyosu yapmak veya alanınızı temizlemek için kullanın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.