Günlük Aşk Burç Yorumları 3 Nisan 2022

3 Nisan Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 3 Nisan Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

3 Nisan 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Denemeden asla bilemezsin, Koç. İster bekar olun ister romantik bir şekilde bağlı olun, günümüzün heyecan verici ay-Uranüs kavuşumu, güvenlik ve duygusal istikrar konusundaki felsefeniz ne olursa olsun sizi konfor alanınızın dışına çıkmaya çağırıyor. Ne de olsa, yeni bir şey denemek her zaman biraz rahatsız edicidir, ancak olumlu bir zihniyetle kendinizi şaşırtabilirsiniz. Genişletilmiş ağınızdaki birine aşık mı oluyorsunuz? Belki bir arkadaşın arkadaşı ya da iş yerinde farklı bir departmandan biri. Mars ve Venüs hala sosyal olarak bilinçli onbirinci topluluk evinizin gözlerini kamaştırırken, suları test etmekten çekinmeyin.


Boğa Burcu

3 Nisan 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Yolunuzu değiştiriyorsunuz ve yaklaşımınızda devrim yaratıyorsunuz, Boğa. Belki de kişisel estetiğiniz veya gardırobunuzla ilgili bir şeydir. Ay, burcunuzda isyankar Uranüs ile kavuştuğunda, her iki şekilde de dalgalar yaratıyorsunuz. Bu özellikle, hem Mars’ın hem de tatlı gezegen yöneticiniz Venüs’ün kamusal kişilikle ilgili onuncu evinizi hala ısıttığı gerçeği düşünüldüğünde geçerlidir. Her ne kadar şu anda aldığınız ilgiye rağmen, muhtemelen bağlılık fikrine karşı isteksizsiniz. Bekar? Bu, potansiyel beklentilere uygun olabilir veya olmayabilir, ancak doğruyu söylemek gerekirse, umurunuzda bile olmayabilir.


İkizler Burcu

3 Nisan 2022 Pazar İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Yatağınızın yanına bir günlük koyun ve ertesi sabah uyandığınızda hatırlayabildiğinizi yazın İkizler. Bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı, şu anda sezginizi takip etmeniz için çağrılıyorsunuz. Aynı şekilde, süreçte bilinçsiz kalıplarla yüzleşmeye daha yatkınsınız. Örneğin, geçmiş ilişkilerinizle ilgili kafanıza bir şey takılıyorsa, bu, ufkunuzu keşfetmeniz ve kendinizi sabote etmekten kurtulmanız için bir fırsattır. Kendinizi özgür bırakın; iyileşiyor ve büyüyorsun ve bunların hepsi devam eden bir çalışma.


Yengeç Burcu

3 Nisan 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Hiçbir şeyin aynı kalmaması gerekiyor ve bunu herkesten daha iyi biliyorsun, Yengeç. Ne de olsa, romantizm ve tutkuyla ilgili beşinci eviniz için için için yanan Akrep tarafından yönetiliyor, dolayısıyla aşk bölümünde dönüştürücü ve inanılmaz derecede çekici çekiciliğiniz var. Bunu söyledikten sonra, Ay, Boğa’da asi Uranüs ile güçlerini birleştirecek ve sosyal alanlarınıza bir dizi tesadüfi aksama ve değişiklik getirecek. Bekar? Teknolojiyi seven Uranüs ile birlikte, alışılmamış rotayı seçebilir ve çevrimiçi flört dünyasını keşfedebilirsiniz. Gerçi, kimi kandırıyoruz? 2022 ve diyelim ki flört profiliniz rol oynuyor.


Aslan Burcu

3 Nisan 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Leo, sen her zaman liderliği ele alan tipteydin ama aynı şekilde, sürekli olarak sürecin bir parçası gibi göründüğünden emin oldun. Ancak bu, zamanla değişti, özellikle de düzensiz Uranüs’ün dünyadaki onuncu kariyer, otorite ve itibar evi aracılığıyla işleri sarsmasıyla birlikte, ama dahası da var. İş-yaşam dengenize rağmen – ya da eksikliği – kendinizi otorite figürlerine karşı bilerek isyan ederken yakalayabilirsiniz ve siz ve/veya sevgilinizin ebeveyn figürleri de bir istisna değilsiniz. Ne de olsa Boğa’nın yöneticisi Venüs, ilişki sektörünüzü göz kamaştırmaya devam ediyor, bu yüzden bu kaotik enerjiye dikkat edin. Akıllıca kullanın.


Başak Burcu

3 Nisan 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bilinmeyene girmeye cesaretin var mı, Başak? Bazıları doğru kişi için dünyanın sonuna kadar gidecek, ancak tam olarak nereye gittiğinizi biliyor gibisiniz, özellikle bilgelik arayan Jüpiter, uyum arayan yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evinizi kutsasın. Aşkın diğer yollarını keşfetmek, macera, yüksek öğrenim ve ruhsal yolculuklardan oluşan geniş dokuzuncu eviniz aracılığıyla bugün ayın isyancı Uranüs ile kavuşumunu düşünürken sizi şaşırtabilir. Ne de olsa ay, toplumla ilgili onbirinci evinizi yönetiyor, bu yüzden bu gece en iyi arkadaşlarınızı satmayın. Bunun yerine etkilemek için giyin.


Terazi Burcu

3 Nisan 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün yürüyen bir çelişkisin, Terazi. Örneğin, şu anda ister bekar olun ister romantik olarak bağlı olun, ayın özgürlük seven Uranüs’e olan yakınlığı – birleştirici sekizinci eviniz, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantıları aracılığıyla, aşk hayatınızın neden şu anda akışta olduğunu potansiyel olarak doğrulayabilir. Mevcut bağlantılarınızda duygusal derinlik ve tutarlılık özleminize ek olarak, istikrar duygunuzla ilgili bozulma yaşamaya da yatkınsınız. Ne istemediğini biliyorsun ama aynı zamanda belirli bir durumun sularını da test ediyorsun. Hafifçe yürü.


Akrep Burcu

3 Nisan 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Akrep, yollarında inanılmaz derecede inatçı ve sabit olduğun için kötü bir üne sahipsin, ancak bugünün astro-hava durumu, bire bir ortaklıklarınıza daha fazla zaman ve enerji yatırmanız için sizi teşvik ediyor. Örneğin, ister bekar olun, ister romantik bir şekilde bağlı olun, ayın önemli kişilerden oluşan yedinci evinizdeki yolculuğu, siz ve/veya özel biriniz olsun, ilişkinize daha fazla vurgu yapar. Ancak ay, işlerin ilginçleştiği yer olan özgürlüğü seven Uranüs ile kavuşum yapacak. Bu özellikle, halihazırda birisine bağlı olan veya belki de potansiyel umutları tanıyanlarınız için geçerlidir. Beklenmeyeni bekle.


Yay Burcu

3 Nisan 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Plan yapmak söz konusu olduğunda şüphecisiniz ve bunların hepsi bugünün spontane ay-Uranüs kavuşumu sayesinde, çünkü bu, günlük ritüelleriniz, durum tespiti ve hizmet eylemlerinden oluşan görev dolu altıncı evinizi sarsacak. Yay, iş ve/veya eğlence için olsun, programınız büyük bir eğri atmak üzere. Akışa bırakmayı tercih etseniz de, Luna’nın etkisi, bu doğaçlama durumu sizin rahatınıza göre biraz daha kişisel yapan şey olabilir. Ne de olsa Luna, birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinizi yönetiyor ve bu “bozulmanın” S.O.’nuz etrafında çok iyi dönebileceğini ima ediyor.


Oğlak Burcu

3 Nisan 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İlahi zamanlamanın gücü her zaman iş başında ve görünüşe göre bunu ilk elden görmek üzeresiniz, Oğlak. Bildiğiniz gibi, ay taahhüt ettiğiniz yedinci evinizi, uzlaşmayı ve bire bir bağlantılarınızı yönetiyor, ancak bugün romantik beşinci eviniz aşk, tutku ve zevk aracılığıyla isyankar Uranüs ile birlikte oturuyor olacak. Ölümcül cazibe? Çok fazla değil, ama yine de, karışımdaki değişim yaratan gezegeni asla bilemezsiniz. Bu arada, hem Mars hem de Venüs, istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri evinizi göz kamaştırırken, kesin olan bir şey var: Mümkün olan en alışılmadık şekillerde duygusal tatmin bekleyebilirsiniz.


Kova Burcu

3 Nisan 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kova, huysuzsun, o kadar. Arkadaşlarınız, akranlarınız ve sevgilileriniz tipik olarak kendiliğindenliğinize ve genel tuhaflıklarınıza alışkın olsa da, potansiyel beklentilerinizi eğlendirenleriniz onları kolayca hazırlıksız yakalayabilir. Kimi kandırıyoruz? Hiçbir zaman öngörülebilir bir tip olmadın, ama şu anda tespit etmek oldukça zor. Bu, özellikle, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve en içteki duygularınız aracılığıyla, modern yöneticiniz Uranüs ile ayın kavuşumu düşünüldüğünde geçerlidir, çünkü bu süre zarfında ihtiyaç duyduğunuz kadar mizaçlısınız. Kutsal alanınızı onurlandırın ve çok ihtiyaç duyulan bir yağmur çeki isteyin.


Balık Burcu

3 Nisan 2022 Pazar Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Arkadaşlarla vakit geçirmek, Balık? Kim bilir, Zoom veya Google Hangouts aracılığıyla sanal bir buluşmayı bile tercih edebilirsiniz. Bekar veya romantik bir şekilde bağlı, günümüzün astro-havası sizi bağlantı kurmaya, işbirliği yapmaya ve merakınızı gideren insanlar, yerler ve şeylerle şımartmaya teşvik ediyor. Ve eğer flört etme havasındaysanız, bugünün canlandırıcı ay-Uranüs kavuşumu muhtemelen ortalığı renklendirecek. Bununla birlikte, Uranüs’ün değişken doğası göz önüne alındığında, kendinizi belirli bir sonuca bağlamak sizi kesinlikle hayal kırıklığına uğratacaktır, bu nedenle en iyi seçeneğiniz beklenmedik olanı beklemektir. Bazılarınız beklenmedik bir şekilde birisiyle karşılaşabilir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.