Günlük Aşk Burç Yorumları 18 Nisan 2022

18 Nisan Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 18 Nisan Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

18 Nisan 2022 Pazartesi Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay Akrep’te sona ermeden ve sekizinci ev birleşmeleriniz, paylaşılan kaynaklar ve ortak işbirliklerinizden önce, Luna, işlerin ilginçleştiği yer olan Jüpiter, Neptün ve güç merkezi Plüton ile uyumlu hale gelecek, Koç. Örneğin, mevcut bağlantınızda inisiyatif almak ile ilahi zamanlamanın akışına teslim olmak arasında bölünmüş hissediyor olabilirsiniz. Bununla birlikte, onbirinci dernekler, topluluk ilişkileri ve bireysel özgürlük eviniz aracılığıyla ayın ciddi Satürn’e kare açısını düşündüğünüzde, kozmos, doğrulama için diğer kaynaklara yaslanmak yerine, sizi içeriye girmeye ve sezginizi dinlemeye çağırıyor. aramak.


Boğa Burcu

18 Nisan 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Şu anda bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı olsanız da, günümüzün astro-havası olan Boğa altında tesadüfi karşılaşmalar ve beklenmedik olaylarla karşılaşmaya daha yatkınsınız. Örneğin, ay, boğucu Akrep ve ilişki sektörünüzle sona ermeden önce, Luna, onbirinci çağrışımlar eviniz aracılığıyla Jüpiter-Neptün ve egzotik dokuzuncu genişleme eviniz aracılığıyla güç merkezi Plüton ile uyumlu hale gelecek. Bunun anlamı şudur: eski sınıf arkadaşları, iş arkadaşları ve/veya tanıdıklarla yeniden bağlantı kurmak beklenmedik bir inanç sıçramasına ilham verebilir, ancak aynı şekilde, Luna’nın görev yöneticisi Satürn’e karesi, konu itibarınız ve genel olarak söz konusu olduğunda kısıtlama duygularını tetikleyebilir. otorite duygusu.


İkizler Burcu

18 Nisan 2022 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Şimdiki ana odaklanın ve geleceğin belirsizliklerinden dolayı cesaretiniz kırılmasın, İkizler. Örneğin, ay boğucu Akrep ve sizin sorumlu altıncı eviniz durum tespiti ile sarmalanmadan önce, Jüpiter, (ilişki sektörünüzün göksel yöneticisi) Neptün ve işlerin ilginçleşebileceği güç merkezi Plüton ile uyumlu hale gelecektir. Bu, özellikle işyerindeki birine veya belki de eski bir meslektaşınıza karşı hisler besleyenleriniz için geçerlidir. Her ne kadar ayın Satürn’e karesi göz önüne alındığında – geniş, bilinmeyen bölgeli dokuzuncu eviniz aracılığıyla – şu anda herhangi bir risk alma konusunda kendinizi engellenmiş ve isteksiz hissediyorsunuz.


Yengeç Burcu

18 Nisan 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kalbiniz istediğini istiyor ama aynı zamanda mevcut durumunuzun koşullarına karşı kör değilsiniz, Yengeç. Örneğin, Ay’ın Akrep’teki yolculuğunun ve aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci evinizin ortasında, Luna Jüpiter, Neptün ve Plüton ile buluşacak, yani bu süre zarfında gerçekten her şey mümkün. Ne de olsa, hem Jüpiter hem de Neptün, macerayla ilgili geniş dokuzuncu eviniz aracılığıyla birleşmeye devam ediyor, bu da büyük olasılıkla bir inanç sıçraması için ilham alıyorsunuz demektir. Ancak, birleşme ve paylaşılan kaynaklarla ilgili sekizinci eviniz aracılığıyla, kısıtlama ve/veya sınırlama duygularını tetikleyebilecek olan, Luna’nın görev yöneticisi Satürn’ün karesidir.


Aslan Burcu

18 Nisan 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Duygular yoğun ve sadece yoğunlaşmaya devam edecekler, Leo. Bu, özellikle Ay’ın Akrep’teki yolculuğunu ve en derindeki duyguların duygusal olarak yönlendirilen dördüncü evini düşündüğünüzde geçerlidir, ancak dahası var. Luna, birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ortak işbirliklerinden oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla Balık burcundaki Jüpiter-Neptün ile uyumlu hale gelecek ve bu da diğer önemli kişilerle paylaştığınız bağlantıyı zenginleştirmeye ve güçlendirmeye devam edecek. Yakalayış? Bu romantizmin gelgitine düşkünken, Luna ilişki sektörünüzde Satürn ile yüzleşecek ve bu süreçte kısıtlama ve/veya sınırlama duyguları yaratacaktır. Dengeni koru, ama kalbinin arzularını onurlandır.


Başak Burcu

18 Nisan 2022 Pazartesi Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Konu bağlantı kurmak ve işbirliği yapmak olduğunda bir dizi fırsat var, ancak adım atmak size kalmış Başak. Örneğin, Ay, Akrep ve üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreci ve yakın çevrenizdeki yolculuğunu tamamlamadan önce, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evleriniz aracılığıyla Balıktaki Jüpiter ve Neptün ile uyumlu hale gelecektir. tesadüfi karşılaşmalar ve beklenmedik aşklar için fırsat ortaya çıkarın. Ancak, bu durumun lojistiği ile ilgili olarak potansiyel olarak kısıtlama ve/veya sınırlama duygularını tetikleyebilecek olan, Luna’nın görev yöneticisi Satürn’e karesidir.


Terazi Burcu

18 Nisan 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Terazi, bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı olmanıza rağmen, belirli bir bağlantıyı besleme dürtüsünü hissediyor olabilirsiniz. Bazılarınız çift terapisine kaydolmak için bilinçli bir karar veriyorsunuz. Daha da önemlisi, kozmos, bilinçsizce olsa bile, yatırımlarınız ve muhtemelen kendinizi kısa sürede sattığınız ilişkiler üzerinde düşünmeye çağırıyor. Örneğin, Ay Akrep burcunda ve istikrar arayan ikinci değer sistemleri eviniz ile sona ermeden önce, altıncı şifa eviniz aracılığıyla Jüpiter-Neptün ile uyumlu hale gelecektir. Bunun aynı zamanda enerjinizi geri çağırabileceğinizi de unutmayın, bu yüzden gerekeni yapın.


Akrep Burcu

18 Nisan 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, sabit sularınızı şarj etmeye devam ediyor ve bu da sizi en içteki hislerinize ve gölge benliğinize yaklaştırıyor, ancak bu sizin bölgeniz, Akrep. Ve bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı olsanız da, iyi haber şu ki, kalbinizin arzuları konusunda savunmasız ve duygusal olarak şeffaf (ilk bakışta zorlayıcı ve/veya göz korkutucu görünebilir) uzun vadede kesinlikle size fayda sağlayacaktır. . Ne de olsa, aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla Ay’ın (bırakın) Balık’taki Jüpiter ve Neptün ile her gün uyumlu hale geldiği söylenemez. Bununla birlikte, duygusal temelinizi aynı anda zorlayan Ay’ın Satürn’e karesidir.


Yay Burcu

18 Nisan 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sezgisel yetenekleriniz bu süre zarfında tüm zamanların en yüksek seviyesindedir, bu nedenle içsel bilginizi takip ettiğinizden emin olun, çünkü birden fazla yönden bir pusula görevi görecektir, Yay. Bekar? Ezici? Belirli bir kişiyle ve/veya potansiyel aşk ilgisiyle bağlantı kurma dürtüsü hissetseniz de, kesin olan bir şey var: psişik anteniniz yüksek alarmda. Bu, özellikle Ay’ın Akrep’teki yolculuğunu ve kapanış, rüyalar ve bilinçdışı kalıplardan oluşan gizli on ikinci eviniz düşünüldüğünde geçerlidir, ancak burada bitmez. Luna, en içteki dördüncü eviniz aracılığıyla gezegeninizin yöneticisi Jüpiter ve Neptün ile uyumlu hale gelecek.


Oğlak Burcu

18 Nisan 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Her zamanki gibi güçlenmiş hissediyorsunuz ve yine de aynı anda duruma daha fazla baskı uyguluyorsunuz, Oğlak. Kimle dalga geçiyoruz? Kan, ter, gözyaşı yoksa, sadece yaptığınız eylemlerle ilgili olsa bile, çaba eksikliğinden ödün vermek üzeresiniz. Örneğin, Ay Akrep burcunda sona ermeden ve dünyadaki dernekler, topluluk ve aidiyet hissinden oluşan onbirinci eviniz, Luna iletişim sektörünüz aracılığıyla Jüpiter ve Neptün ile Balık burcunda uyum sağlayacak, bu sırada göksel yöneticinizi kareye alacak, Satürn. Elbette acı tatlı, ama büyük resme odaklanmak önemlidir.


Kova Burcu

18 Nisan 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Belirli bir durumun sorumluluğunu üstleniyorsunuz ve yine de bu süreçte bazı şüpheleriniz var, Kova. Satürn’ün kristalleşmesi ve burcunuza yapı getirmesiyle, kısıtlama hissini ve onunla birlikte gelebilecek genel sınırları inkar etmek mümkün değil, ancak kozmosun sizi uzlaşmaya çağırdığı yer burasıdır. Örneğin, bu aşk ve romantizmle ilgiliyse, için için yanan tutkularınıza boyun eğme arzusu ile uzun vadede size fayda sağlayacak bir şeye bilinçli olarak yatırım yapmayı seçme arasında bölünmüş hissediyor olabilirsiniz. İş ile zevki asla karıştırmamak gerekir, ancak resmi görürsünüz.


Balık Burcu

18 Nisan 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Uzun vadeli vizyonlarınızı tezahür ettiriyorsunuz ve ufka sonsuz miktarda umutla bakıyorsunuz, Balık. Bu, özellikle Ay’ın Akrep’teki yolculuğunu ve macera, bilgelik, inanç sistemleri ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu evinizi ve bu arada burcunuzda Jüpiter ve Neptün ile uyum içinde olduğunuzda geçerlidir. İlgilendiğiniz ve sizden uzakta olan biriyse, olasılıkları normalden daha fazla hayal ediyor ve hayal kuruyor olabilirsiniz, ancak büyük resmi gözden kaçırmamak önemlidir. Ayrıca, Luna aynı anda – bilinçsiz kalıpların gizli on ikinci evi aracılığıyla – Satürn ile yüzleşecek – yani her şey göründüğü gibi değil.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.