Günlük Aşk Burç Yorumları 15 Nisan 2022

15 Nisan Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 15 Nisan Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Günümüzün astral iklimi ile ilişkileriniz askıya alınmış gibi görünebilir, bu da size en yakınınızdan bir şekilde kopmuş gibi hissetmenize neden olabilir. Sorun büyük olasılıkla, açıklığa kavuşturmak için üzerinde konuşulması gereken bir tutum veya katı zihniyetten kaynaklanmaktadır. Kendinize karşı dürüst olmadığınızı görmeli ve bunu düzeltmek için ne gerekiyorsa yapmalısınız.


Boğa Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Çitin üzerinde oturuyorsunuz, atlayıp bugün bu taahhüdü yerine getirip getirmemekten emin değilsiniz. Günümüzün gezegensel konfigürasyonu, bu çok önemli kararı vermeden önce size ciddi olarak düşünmeniz gereken bazı sorular getiriyor. Tamamen kendiniz olup olamayacağınızı veya numara yapıp yapmadığınızı düşünmek için biraz zaman ayırın. Emin olana kadar hareket etmeyin; bu büyük bir taahhüt.


İkizler Burcu

15 Nisan 2022 Cuma İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün biraz içe dönük bir gün olabilir, ancak en azından size oldukça yakın birinin yanında tamamen rahat hissetmemenizin nedenini anlamaya başlayabilirsiniz. Bu süreyi yalnız geçirmeniz daha iyi olacak, böylece bu konuda nasıl hissettiğinizle gerçekten temasa geçebileceksiniz. İlk başta sizin için açık olmayabilecek birçok bükülme ve dönüş var.


Yengeç Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Arkadaşlar bugün sorun çıkarıyor gibi görünüyorsa, çıkarlarınızın nerede çatıştığına bir göz atmanız gerekebilir. Günün gezegensel konfigürasyonu, yüzeye kısıtlamalar getirme etkisine sahiptir. Gerçekten hissettiklerini mi yoksa duymak istediklerini mi düşünüyorsun? Sadece güdülerinizin gerçekte nerede yattığına dikkat edin. Bu bazı şeyleri açıklığa kavuşturacaktır.


Aslan Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Size yakın birine karşı dürüst olamamanızın çok iyi bir nedeni olmalı. Bu, bugün gezegensel konfigürasyon tarafından vurgulanmaktadır. Açıkça konuşamayacağınızı hissetmenizin iyi bir nedeni olabilir, ancak mutlu olmak istiyorsanız, sizi tamamen dürüst olmaktan alıkoyan şey hakkında konuşabilmeniz gerekir.


Başak Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Düşünce kalıpları, çözmeye çalıştığınız bir davranış biçimine veya yakın biriyle olan ilişkinize müdahale ediyor. Mevcut gezegensel konfigürasyon bunları yüzeye çıkarıyor ve sorunların nedenini daha net görmenizi sağlıyor. İlgili kişiyle bu konuda konuşabilirseniz, bunu aşma şansınız yüksektir. En azından anlayacaklar.


Terazi Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugünün gezegensel hizalanması size daha benzersiz bir şekilde kendiniz olma şansını getiriyor. Bu konuda çok fazla zorluk yaşama eğiliminde olduğunuzdan değil, ancak son zamanlarda belirli bir ilişkide kendinizi tamamen evinizde hissetme konusunda bazı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Daha fazla özgürlüğe ihtiyacın olduğu fikriyle oynuyorsun, ama sadece kendine biraz hareket alanı açman gerekiyor.


Akrep Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Belki de başkalarını olduğu gibi kabul edememenin mevcut ilişkinizi nasıl sert sulara sürüklediğini görmeniz gerekiyor. Gezegensel uyum, başkalarının size gerçekten yaklaşmasını zorlaştıran bir davranış kalıbını dikkatinize getiriyor. Bu davranışı tekrarlamadan önce kendinizi durdurabilirseniz, yavaş yavaş değiştirebilirsiniz.


Yay Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün, bir kişi ya da koşullar tarafından kısıtlanma hissine sahipsiniz. Gezegensel konfigürasyon, belirli bir durumda kendinizi rahat veya evinizde hissetmenizi zorlaştırıyor. Bunun hakkında konuşabilmeyi dilersiniz, ancak bir şekilde bunu yapmak için kendinizi getiremezsiniz. Sonuçları ne olursa olsun kendinize karşı dürüst olmalısınız. Uzun vadede daha iyi olacak.


Oğlak Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Gezegensel uyum, belirli sorunları zihninizde ön plana çıkarıyor. Önemli bir kişiyle mevcut durumdan gerçekten istediklerinize erişebilirseniz, sınırlayıcı koşullardan çıkma şansınız yüksektir. Üslubunuzu sıkıyorlar gibi görünüyor, ancak bunda şimdiye kadar oynadığınız rolü de görmeniz gerekiyor.


Kova Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugünün göksel uyumu, ilişkileriniz üzerinde oldukça etkili. Size mutluluktan daha fazla zorluk getiriyormuş gibi görünen bir şeye neden bulaştığınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu sadece geçici olabilir, ancak ilk etapta sizi harekete geçmeye neyin motive ettiğini düşünmeniz gerekir. Gerçekten ciddiysen, konuşmak aradaki farkı kapatmaya başlayacak.


Balık Burcu

15 Nisan 2022 Cuma Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Belirli bir durumla başa çıkmak için çok az gerçek enerjiniz olduğundan, göksel hizalanmayı bugün özellikle zor bulabilirsiniz. Biri tarafından kuşatılmış hissedebilirsiniz ve bu sizi yoruyor. Biraz dikkatli konuşmak gerekiyor, bu kolay olmayabilir ama kesinlikle buna değer. Gerçek bir atılım için ilk geçici adımları atmanız gerekecek.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.