Günlük Aşk Burç Yorumları 11 Nisan 2022

11 Nisan Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 11 Nisan Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

11 Nisan 2022 Pazartesi Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Uyum arayan Venüs, Balık’ın mistik derinliklerinde yüzerken ve gizli onikinci eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şey ile, ya sevginizi kilit altında tutmayı ya da perde arkasında hamle yapmayı seçiyorsunuz, Koç. Bekar ya da alınmış, kendinize saklamayı seçiyor olmanız, özellikle ayın Satürn’e karşı muhalefetini göz önünde bulundurduğunuzda, statüko ya da dünyadaki aidiyet duygunuzla ilgili bir şeyler olabilir. Bu zamanda duygularınıza meydan okunacak, bu yüzden sonraki adımlarınızı yansıtmak ve yeniden değerlendirmek için bu zamanı kullanın. Aşk için yaptığınız fedakarlıkları ve nedenini düşünün.


Boğa Burcu

11 Nisan 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Boğa, ister bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, büyük olasılıkla en derindeki duygularınızı beslemek ile mevcut duruma sadık kalmak arasında bölünmüş hissediyorsunuz. Şimdi, kaderin düğümlerinin astrolojik “ben ve biz” ekseninizi harekete geçirmeye devam ettiği gerçeği göz önüne alındığında, bu isteksiz enerjinin muhtemelen zihninizi ücretsiz olarak meşgul etmeye devam eden önemli bir ortaklıkla ilgisi vardır. Kendinizi toplum içinde ifade etmekten çekiniyor musunuz? Bunu şimdilik bir sır olarak mı saklıyorsun? Bu itme ve çekme enerjisi nereden geliyor?


İkizler Burcu

11 Nisan 2022 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İkizler, özellikle dünyadaki tanıtım ve itibarla ilgili onuncu evinizden geçen tatlı Venüs ile, cazibenizi sergilemekten korkmayın. Sonuçta bunu kendin için yapıyorsun ama kimin izlediğini asla bilemezsin, değil mi? Daha da önemlisi, herkes kararınızı onaylamayacak ve/veya onaylamayacak ve bunda bir sorun yok. İşte tam da bu yüzden kozmos sizi kendinize sadık kalmaya teşvik ediyor. Örneğin, ay gösterişli Aslan ve meraklı üçüncü iletişim eviniz aracılığıyla parıldamaya devam edecek, ancak aynı zamanda bu süreçte Satürn’e karşı bir muhalefet yapacak. Kalbinizi takip edin ve kendinize karşı dürüst olun.


Yengeç Burcu

11 Nisan 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Değerin sorgulanmamalı, Yengeç. Bununla birlikte, ister bekar ister romantik bir şekilde bağlı olun, günümüzün ay ve ciddi Satürn arasındaki zorlu karşıtlığı, size ait olanı talep etme arzusu ile önemli bir diğerinin sınırları arasında sürtüşme yaratıyor. Bu nedenle, bugün aşk bölümünde veya bir aşk ilgisiyle ilgili olarak tıkanmış hissediyorsanız, o siz değilsiniz. İyi haber şu ki, Venüs genişleme, seyahat ve bilinmeyen bölgelerden oluşan egzotik dokuzuncu evinizi göz kamaştırırken, aşk olasılıkları kelimenin tam anlamıyla sonsuzdur.


Aslan Burcu

11 Nisan 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay’ın burcunuzda parıldamasına rağmen, Luna’nın görev yöneticisi Satürn’e karşı taahhütlü yedinci eviniz, uzlaşmanız ve diğer önemli kişiler aracılığıyla stresli muhalefeti, bire bir taahhütlerinizle ilgili sürtüşme ve genel gerilim yaratır. Leo, iyi haber şu ki, ilişki sektörünüzde çömelmiş Zaman Baba ile çalışmaya başladınız, ancak bu, zorlukları daha az zorlaştırmıyor. Bununla birlikte, Venüs, birleşmeler, ortak işbirlikleri ve paylaşılan kaynaklardan oluşan sekizinci evinizi göz kamaştırırken, siz ve önemli bir kişi arasındaki ruhsal sinerjiye – veya eksikliğine – daha fazla odaklanılır. İyisiyle kötüsüyle işe başlamanın zamanı geldi.


Başak Burcu

11 Nisan 2022 Pazartesi Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Önemli bir kişi tarafından tamamen aşık olmanıza rağmen, bilinçli olarak herhangi bir nedenle kendinize saklamayı seçiyor olabilirsiniz, Başak. Ne de olsa ay, Aslan’da (tutkularınızın ve kalbinizin arzularının simgesidir) ve kapalı onikinci gizli eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şeyde dolaşmaya devam eder; bu nedenle ketlemeleriniz ve genel münzeviliğiniz. Satürn ayın tam karşısında otururken, bu zamanda duygularınızı bastıran bir engel ve/veya sınırlama varmış gibi hissedebilirsiniz. İroni şu ki, romantizm ve genel çekicilik için bir artı olan ilişki sektörünüzü göz kamaştıran cilveli Venüs’ünüz var.


Terazi Burcu

11 Nisan 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşk tanrıçası tarafından yönetilmekten daha iyi olan tek şey, Venüs’ün yücelme burcundan geçiş yapmasıdır, ki bu da sizin de faydalandığınız bir şey olan Terazidir. Örneğin, sevgili yöneticiniz altıncı evinizdeki günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemleri ile parıldamaya başladığına göre, şansınız ya kendini sevme ritüellerine düşkün oluyorsunuz ve/veya sadece günlük hayatınızda daha fazla şefkat uyguluyorsunuz. -günlük hayat. Her ne kadar Luna, romantik beşinci aşk, tutku, zevk ve kendini ifade eviniz aracılığıyla Satürn ile doğrudan karşıtlık içinde olsa da, ilerlemek ve/veya romantik duygularınızı temizlemek konusunda isteksiz olabilirsiniz. Gerçeğinizi engelleyen ne?


Akrep Burcu

11 Nisan 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Romantik duygularından kaçış yok, öyleyse neden gerçeğini bastırmakla uğraşıyorsun, Akrep? Bu, özellikle Venüs’ün Balık’taki büyüleyici yolculuğunu ve aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan etkileyici beşinci eviniz düşünüldüğünde geçerlidir. Başka bir deyişle, sadece romantik duygular yaşamaya değil, aynı zamanda rol aramaya da daha yatkınsınız. Bununla birlikte, daha zorlu bir notta, ayın Satürn’e doğrudan karşıtlığı, en derindeki duygularınızı besleme arzusu ile statükoya ve/veya korumaya çalıştığınız itibara sadık kalma arasında sürtüşme yaratabilir. Kalbiniz, gerçekleştirmenizin anahtarına sahiptir.


Yay Burcu

11 Nisan 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Yay burcu, bugün kendinizi aşk ilginizle her zamankinden daha fazla tartışırken buluyorsanız, duruma daha fazla baskı uygulamayın. İster bekar olun ister çoktan alın, ay – bilgelik, macera ve bilinmeyen toprakların geniş dokuzuncu evi – ve görev yöneticisi Satürn – meraklı üçüncü iletişim eviniz aracılığıyla – arasındaki bugünün karşıtlığı, kısıtlama ve / veya sınırlama duygularını tetiklemek zorundadır. Romantizme bakış açınızla ilgili olarak. İyi haber şu ki, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve en içteki hisleriniz Venüs’ün gözlerini kamaştırırken, sadece sezgisel olarak farkında değilsiniz, aynı zamanda kutsal alanınızda rahatsınız.


Oğlak Burcu

11 Nisan 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Senin olanı talep etmeni engelleyen bir şey mi var, Oğlak? Suçluluk ve/veya kısıtlama duyguları değilse, kendi değeriniz etrafında dönebilir. Her iki durumda da, kozmos, özellikle aşk ve romantizmle ilgili olarak, olaylara farklı bir perspektiften bakmanızı istiyor. Ne de olsa Venüs, büyüleyici Balık ve iletişim, düşünce süreci ve ani değişimlerle ilgili meraklı üçüncü eviniz aracılığıyla ışıldıyor, bu yüzden bu Venüs cazibesinin boşa gitmesine izin vermeyin. Bu, özellikle günümüzün zorlu ay-Satürn karşıtlığı göz önüne alındığında doğrudur, çünkü bu enerji aynı anda sizi kendiniz ve başkaları için daha fazla şefkat geliştirmeye teşvik eder. Bir yük atın.


Kova Burcu

11 Nisan 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kova, ister bekar ister romantik bir şekilde bağlı olun, kozmos sizi, özellikle şu anda engellenmiş ve/veya sınırlı hissedenleriniz olmak üzere, soğukkanlılığınızı kaybetmeden sevgilinizin ihtiyaçları için yer ayırmaya çağırıyor. Örneğin, ay, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evleriniz arasında gezinmeye devam ederken, bu arada, burcunuzda görev yöneticisi Satürn’e doğrudan muhalefet yapacak. İş demek istiyorsun ve aradığından daha azına razı olmak üzeresin, ama bu, tüm potansiyel talipleri tamamen reddetmen gerektiği anlamına gelmiyor.


Balık Burcu

11 Nisan 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Venüs burcunuzdan geçerken, sadece önemli miktarda Venüs enerjisi yaymakla kalmaz, aynı zamanda bu şefkat ve bolluğun bir kısmını lehinize çalışmak için simya haline getirirsiniz. Özel birini mi gördün, Balık? Potansiyel talipleri sağdan sola çekmenize rağmen, özellikle belirli bir ilişkiye harcadığınız zaman ve enerji konusunda muhtemelen normalden daha fazla farkındasınız. Karşılığında ne alıyordun? Elbette, her zaman karşılıklılık ile ilgili olmayacak, ancak bugünün ay-Satürn karşıtlığı, ilk bakışta göründüğü kadar zor, kendinizi aşırı genişletmekten kaçınmanız için sizi zorluyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.