Günlük Aşk Burç Yorumları 10 Nisan 2022

10 Nisan Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 10 Nisan Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

10 Nisan 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Finans konusu seni strese mi sokuyor, Koç? Haberci Merkür bugün Boğa’ya giriyor ve ikinci konfor, finans ve değer sistemleri evinize netlik ve ivme getiriyor, bu da güvenlik duygunuzu çevreleyen temalarla daha fazla meşgul olmaya eğilimli olduğunuz anlamına geliyor. Luna’nın Aslan’a geçişi ve romantik beşinci ev tutkunuz ve zevkiniz, belirli bir aşk ilgisinden kalbinizin arzularına kadar her şeyi vurguladığı için genellikle bir artıdır. Ancak Luna, yaralı şifacı Chiron ile buluşacak ve bu da sizi bireysel özgürlüğünüz ve belki de aşk ve romantizm içinde boğulmuş hissettiğiniz alanlar üzerinde düşünmeye zorlayacaktır.


Boğa Burcu

10 Nisan 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Söyleyecek bir şeyin varsa, şimdi söylemenin tam zamanı, Boğa. Ne de olsa konuşkan Merkür, bugünden itibaren burcunuzu işgal edecek, bu da boğazınızın arkasında bir mikrofona sahip olmaya hemen hemen eşdeğerdir. Birine aşık olmak? Bekar, hırslı ya da kendini adamış biri olarak, ay yuvanız, aile meseleleriniz ve en içteki duygularınızla ilgili dördüncü evinize kayacağından, bu zamanda kendinize saklamayı tercih edebilirsiniz. Yuvalama mevsimi bir ruh halidir ve bunu ilk elden bilirsiniz. Ayrıca, doğum gününden önce alabileceğin her şeye ihtiyacın olacak, değil mi? Tatlınızı yemek için davet edin.


İkizler Burcu

10 Nisan 2022 Pazar İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bekar ya da aşık olun, bu zamanda konuşmaya ve belki de normalde bastıracağınız şeyleri itiraf etmeye daha yatkınsınız. İyi ki varsın İkizler. İletişim anahtardır ve konfor alanınızdan çıkmak ilerlemedir. Bu, özellikle ayın iletişim sektörünüzdeki yolculuğunu göz önünde bulundurduğunuzda, tüm bu süre boyunca, gizli onikinci kapalı eviniz, engellemeleriniz ve bilinçsiz kalıplarınız aracılığıyla özgürlüğü seven Uranüs ile kareler halindeyken önemlidir. Bununla birlikte, gerçeğinizi söyleyecek kadar kendinize güvenmenize rağmen, daha sonra pişman olacağınız bir şey söylemeye ve/veya söylemeye de eğilimlisiniz. Gezegen yöneticiniz Merkür de yavaş ve istikrarlı bir şekilde Boğa burcuna giriyor, bu yüzden gerekirse acele etmeyin.


Yengeç Burcu

10 Nisan 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendini hissediyorsun, Kanser. Bu, özellikle Ay’ın Aslan’a geçişi ve istikrar arayan ikinci konfor, finans ve güvenlik duygusu göz önüne alındığında doğrudur, ancak daha fazlası var. Sosyal medya aracılığıyla özel birini gördüyseniz, Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ve bugün sosyal açıdan bilinçli onbirinci toplum meseleleri eviniz gerçek bir muamele gibi hissedecektir. Ancak Luna, haritanızın bu alanında özgürlüğü seven Uranüs ile karşılaşacak, bu da konfor bölgenizde kalma arzusu ile size sunulan fırsatları keşfetme arzusu arasında sürtüşme olabileceği anlamına geliyor.


Aslan Burcu

10 Nisan 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aslan, ay bugün burcunuza giriyor, bu da kalbinizi kolunuza takmaya daha yatkın olduğunuz anlamına geliyor ama hepsi bu değil, çünkü ay, otorite, miras ve itibarın onuncu evi aracılığıyla asi Uranüs ile meydan okuyacak. Dünya. İster bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, haklı olmak adına güç oyunlarından ve teke tek şeylerden uzak durmaya çalışın, çünkü bu süreçte potansiyel umutları uzaklaştırabilirsiniz. Bu, özellikle Merkür’ün bugün Boğa’daki ilk çıkışını göz önünde bulundurduğunuzda geçerlidir, çünkü konuşmak ve rekoru kırmak için ilham alırsınız. Birinin kafasını koparmadan dürüst olun.


Başak Burcu

10 Nisan 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Başak, kozmos, ilişki durumunuz ne olursa olsun bugün sizi çok ihtiyaç duyulan ruh arayışını yapmaya çağırıyor. Doğuştan üretken ve metodik doğanızı göz önünde bulundurduğunuzda, şansınız zaten elinizde bir strateji var. Sahne arkasından birini mi düşünüyorsun? Ayın hayat dolu Aslan burcuna geçişi ve kapanış, rüyalar, gizli gündemler ve bilinçsiz kalıplardan oluşan on ikinci eviniz sizi içe doğru getiriyor, ancak isyankar Uranüs’e bir kare, inanç sistemleriniz ve genişleme arzunuzla ilgili karışıklık duygularını tetikleyebilir. Kendinizi özgür bırakıyorsunuz ve hayallerinizin gerçekleşmesi an meselesi.


Terazi Burcu

10 Nisan 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Titreşimler canlanıyor ve konuşmalar bir dönüş yapmak zorunda, ancak düşündüğünüz gibi değil, Terazi. İster şu anda bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, romantik aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme ile ilgili beşinci evinizin göksel yöneticisi Merkür, Boğa burcuna geçer ve sekizinci birleşme eviniz, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarınız büyük olasılıkla konuşmalarınızı derinleştirin ve tabu meraklarınızı giderin. Ay’ın Aslan’a – sosyal açıdan bilinçli on birinci toplum meseleleri eviniz – kayması üzerine, Luna, korumaya çalıştığınız itibar ile alışılmamış olma arzusu arasında sürtüşme yaratarak asi Uranüs ile karşı karşıya gelecek.


Akrep Burcu

10 Nisan 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

O uzun zamandır beklenen konuşmayı yapmaya hazır mısın, Akrep? Seks, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili sekizinci evinizin göksel hükümdarı olan Merkür, bugün duyusal güdümlü Boğa ve taahhütlü yedinci ev sözleşmeleriniz, uzlaşmanız ve diğer önemli eviniz ile ilişki sektörünüze netlik ve ivme kazandıracak. Ay, otoriter onuncu evinizi ateşleyeceğinden, liderliği ele geçirme eğiliminde olabilirsiniz, bu nedenle muhtemelen olaylara güvenle veya karanlık tarafta gururla yaklaşacaksınız. Her iki durumda da, ilişki sektörünüzde ay asi Uranüs ile yüzleşeceğinden, kişinizi hazırlıksız yakalamaya eğilimlisiniz.


Yay Burcu

10 Nisan 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Romantik bağlantılarınızı beslemek konusunda isteksiz değilsiniz, sadece günlük rutininiz ve gelecekteki meselelerinizle meşgulsünüz, Yay. Verilmiş, bu, bae ile seyahat planlarınız etrafında dönebilir. Ancak, bekar olanlarınız için, bu aynı zamanda bir strateji ve planlama zamanı olabilir, buna yazlık plaj bedeniniz üzerinde çalışmak da dahil olsa bile. Örneğin, birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve işbirliklerinden oluşan sekizinci evinizin göksel hükümdarı olan ay, macera, yüksek öğrenim ve bilinmeyen bölge ile ilgili egzotik dokuzuncu evinizden geçiyor olacak. Aynı zamanda, ilişki sektörünüzün yöneticisi olan Merkür, altıncı günlük görev evinizi sallıyor.


Oğlak Burcu

10 Nisan 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Oğlak, ay – taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar evinin ve önemli diğerlerinin göksel yöneticisi – bugün Aslan’a giriyor ve birleşme, işbirliği ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinize duygusal vurgu ve sezgisel netlik getiriyor. Yaşam alanınızı biriyle paylaşmak mı? Belki de romantik bağlantınızda bir sonraki adımı atıp atmayacağınızı düşünüyorsunuz. Ayrıca, bugün aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeyle ilgili romantik beşinci evinize giren anlayışlı Merkür ile, kelimelerinizi ve konuşma yeteneğinizi kullanma olasılığınız daha yüksek. Ancak Luna, asi Uranüs ile kapışacak, bu yüzden mesajlarınızda dikkatli olun. Bekar? Aniden kişinin DM’lerine kayması da olasıdır.


Kova Burcu

10 Nisan 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

En derindeki duygularını bastırmana gerek yok Kova. En azından birini tanımaya başladığınızda ve birbirinize karşı gerçekten savunmasız olduğunuzda değil. Örneğin, ay bugün Aslan’a girecek ve bu da, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evinizi harekete geçirecek. Drama-rama? Aslan burcunda asla asla deme. Bununla birlikte, romantik beşinci aşk evinizin göksel hükümdarı olan Merkür’ün Boğa’ya geçişi kesinlikle ateşi körükleyebilir, çünkü onu olduğu gibi söylemeye ve kalpten konuşmaya daha yatkınsınız. Kesinlikle iletişim kurun, ancak önemli olanınız için yer tutmaya devam edin.


Balık Burcu

10 Nisan 2022 Pazar Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşkın romantik beşinci evinden geçen oldukça ilginç bir yolculuktan sonra, ay Aslan’a ve ayrıntılar, günlük rutinler ve hizmet eylemleriyle ilgili altıncı evinize giriyor. Özel birini şaşırtmanın yollarını mı düşünüyorsun, Balık? Duyguları uyandırmak gerçekten sizin uzmanlık alanınız ve iletişim sektörünüze giriş yapan anlayışlı Mercury ile, vizyonunuzu görmek için tüm doğru kelimelere ve fikirlere sahipsiniz. Bu arada, Venüs, Jüpiter ve Neptün’ün hepsi burcunuzda eşleştiği için, sizi doğru yolda yönlendirecek rüya gibi çekiciliğe ve sezgisel hediyelere sahipsiniz. Bu zamanda da inanılmaz derecede çekici olmanıza yardımcı oluyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.