Balık Burç Yorumları 7 Nisan 2022

Balık burcunun 7 Nisan 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Balık burcunun 7 Nisan 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Balık burcunun 7 Nisan 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 7 Nisan 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 7 Nisan 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Balık burcu 7 Nisan 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

7 Nisan 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Şu anda sizin için her şey dolar işaretleri ile ilgili. Dikkatinizi işinize veya para için yaptığınız her şeye verin. Fazla mesai yapmanız gerekiyorsa, şimdi bunu yapmak için harika bir zaman.


7 Nisan 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün bir ortaklıkta sorunlar ortaya çıkabilir – romantik, iş veya başka türden.


7 Nisan 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, bugün küstah bir ruh halinde olacaksın, Yengeç ayı haritanızın yaratıcılığı, egoyu ve kendini ifade etmeyi yöneten sektörüne ışık tutarken. Gerçek benliğinizin parlamasına izin vermekten korkmayın, çünkü insanlar “gerçek sizi” kabul edeceklerdir. Bu öğleden sonra, Luna, Venüs’e bir öpücük göndererek auranızı yumuşak bir cazibeyle kutsadığında romantizm ortaya çıkabilir. Bu enerji biraz flörtleşmek için mükemmel olsa da, kendinizi sevmek ve takdir etmek için biraz zaman ayırmanız da aynı derecede hayati olacaktır. Gün sona ererken, evren sizi sanatı kucaklamaya zorlarken yaratıcı olmanın yollarını arayın.


7 Nisan 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Balık, öz değerinizi asla küçümsemeyin. İster bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, şu anda değerinize öncelik vermeniz ve kendi kendini sabote etme kalıplarından kurtulmanız için çağrılıyorsunuz. Bu bilinçsiz engeller muhtemelen sizi birden fazla şekilde sınırlandırıyor, ancak tüm bildiğiniz, bunların hepsi büyük bir yanılsama olabilir. Yine de kendinizi kontrol edip toparladıktan sonra, aşkla ilgili beşinci evinizdeki ay ile burcunuzdaki Venüs arasında tatlı bir üçgen açı yapmak, gününüzü ve romantik alışverişlerinizi romantizm ve baştan çıkarma ile süslemek için yeterlidir.


7 Nisan 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Mali durumunuzun geleceğini düşünün, Balık. Bugün, Koç’taki Merkür, Kova’daki Satürn’e altmışlık çizerek, daha benzersiz ama dikkatli bir finansal görünüm önermektedir. Merkür, finansal başarınız hakkında konuşmak ve bunun için plan yapmakla meşgul, ancak bu Satürn’e bağlı olacak. Satürn’ün bilinçaltı enerjisi karamsar veya sorumlu olabilir. Mali durumunuzla ilgili olumsuz bir algıya yaslanırsanız, kendi kendini sınırlayan inançlarınız nedeniyle hedeflerinize asla ulaşamayabilirsiniz. Ancak, gözünüzü ödülden ayırmadan engelleri açıklayan sorumlu, olgun bir zihniyete dayanırsanız, sonunda başarılı olursunuz!


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.