Akrep Burç Yorumları 10 Nisan 2022

Akrep burcunun 10 Nisan 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 10 Nisan 2022 Pazar günü neler bekliyor? Akrep burcunun 10 Nisan 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 10 Nisan 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 10 Nisan 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 10 Nisan 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

10 Nisan 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Büyük bir parti, açılış ya da kaçırılmaması gereken başka bir etkinlik hakkında bir şeyler duyacaksınız, ancak şu ya da bu şekilde işinizle ilgilenmeniz gerektiğini hissedeceksiniz: iş, okul ya da ilişkiler. Bir sonraki büyük olayı yakalayabilirsiniz.


10 Nisan 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün size çok iyi haberler geliyor – güneşli şeyleri içinize çekin.


10 Nisan 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonu olmasına rağmen, sevgili Akrep, Aslan güneş onuncu evinizden geçerken bugün tamamen işiniz olacak. Bu kozmik iklimi, Pazartesi gününün gelişine daha hazırlıklı hissetmenize yardımcı olmak için çalışma haftası başladığında sizi bulacağınız herhangi bir görev veya işin önüne geçmek için kullanın. Neyse ki, bu akşam Merkür Boğa burcuna geçtiğinde rahatlamak ve dengenizi bulmak için zamanınız olacak. Bu gezegensel yerleşim, önümüzdeki birkaç hafta boyunca dikkatinizi hayattaki daha ince şeylere ve kalbin meselelerine getirecek ve kendinize bolca flört ve belki de biraz lüksle davranmak için harika bir zaman olacak.


10 Nisan 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

O uzun zamandır beklenen konuşmayı yapmaya hazır mısın, Akrep? Seks, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili sekizinci evinizin göksel hükümdarı olan Merkür, bugün duyusal güdümlü Boğa ve taahhütlü yedinci ev sözleşmeleriniz, uzlaşmanız ve diğer önemli eviniz ile ilişki sektörünüze netlik ve ivme kazandıracak. Ay, otoriter onuncu evinizi ateşleyeceğinden, liderliği ele geçirme eğiliminde olabilirsiniz, bu nedenle muhtemelen olaylara güvenle veya karanlık tarafta gururla yaklaşacaksınız. Her iki durumda da, ilişki sektörünüzde ay asi Uranüs ile yüzleşeceğinden, kişinizi hazırlıksız yakalamaya eğilimlisiniz.


10 Nisan 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Yerini tut, Akrep. Koç burcundaki Merkür, Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yaptığı için profesyonel yazışmalarınızda iddialı olun. Etkili, üretken iletişimin önemini vurgulayan bu kare ile her zamankinden daha doğrudan hissedebilirsiniz. Doğrudan olmak kötü değildir, ancak bunu nasıl yaptığınız önemli bir fark yaratabilir. Soğuk ve acımasız olmak yerine, işyerinde başkalarını korkutmayan iddialı bir şekilde açık sözlü olabilirsiniz (yapmanız gerektiğini düşündüğünüz şey bu değilse). Günün sonunda, Merkür Koç’tan ayrılacak ve taahhütlerinize doğru vites değiştirecek.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.