Yengeç Burç Yorumları 7 Mart 2022

Yengeç burcunun 7 Mart 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 7 Mart 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? Yengeç burcunun 7 Mart 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 7 Mart 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 7 Mart 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 7 Mart 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

7 Mart 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Biri seni iptal ediyor ama bu dünyanın sonu değil. Onlarla yeniden plan yapın ve sizi evden çıkaracak yeni planlar yapın.


7 Mart 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Pisttesiniz, ancak kalkış şüpheli – konuşmadığınız ve öne çıkmadığınız sürece.


7 Mart 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç burcu, Boğa burcunun güneş ve Jüpiter ile faydalı bağlantılarını paylaştığı için, bugün geniş arkadaş ve meslektaş çevreniz ile bağlantı kurma fırsatına sahip olacaksınız. Bu titreşimler sizi dışa dönük bir ruh haline sokarken, auranıza ekstra bir ışıltı ve karizma kazandıracak. İlişki geliştirmek istediğiniz herkese ulaşarak ağınızı ve destek grubunuzu genişletmek için bu kozmik iklimi kullanın. Gün sona ererken, Luna ruhsal Neptün ile bağlantı kurarken huzurlu bir enerji sizi bulacaktır. Evren sizi kutsamaya ve desteklemeye istekli olacağından, meditasyon yapmak veya seçtiğiniz ruhsal uygulama ile meşgul olmak için biraz zaman ayırın.


7 Mart 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, sosyal olarak yönlendirilen onbirinci dernekler, topluluk işleri ve dünyaya ait olma duygunuzda gezinmeye devam ediyor. Bununla birlikte, Luna, macera, inanç sistemleri ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu eviniz aracılığıyla Balık burcundaki Güneş-Neptün ile eş zamanlı olarak seksen yapacak. Yengeç, ister şu anda bekar olun, ister özel birine aşık olun, görünüşe göre akışa ayak uydurmak ve seçeneklerinizi keşfetmek için bilinçli bir çaba gösteriyorsunuz. Ayrıca, Luna’nın asi Uranüs’e olan yakınlığı, özellikle belirli bir bağlantının temeli söz konusu olduğunda, sizi hazırlıksız yakalayacaktır. İnternetten tanıştığın biri mi?


7 Mart 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Ne değişiyor, Yengeç? Bugün Ay Boğa burcunda Uranüs ile kavuşum yaptığında işlerinizde yeni bir şeyler olabilir. Dünyevi ancak radikal birleşme, profesyonel özlemlerinizi ve ağınızı sarsıyor ve sizi yeni bir yön düşünmeye teşvik ediyor. Yeni biriyle çalışma zamanı gelebilir, bu nedenle profesyonel hayallerinizden birini gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek farklı bir bağlantı veya grup aramaya yönlendirilmiş hissedebilirsiniz. Ay, Balık’ta güneşi, Jüpiter’i ve Neptün’ü seksenlediğinden, bir tür akıl hocası aramak faydalı olabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.