Günlük İş Burç Yorumları 7 Mart 2022

7 Mart Günlük İş Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 7 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

7 Mart 2022 Pazartesi Koç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Koç, Ay Boğa burcunda Uranüs ile kavuşum yaptığında mali durumunuzda ani bir fikir değişikliği yaşayabilirsiniz. Kavuşma sabit bir dünya burcunda gerçekleşse de, açının istikrarı duygusal ay ve asi Uranüs tarafından hala sarsılıyor. Birlikte, her iki gezegen de mali sektörünüzde ciddi bir bahis oynar. Ruh halinize bağlı olarak her şey değişebilir, bu yüzden bir tür disiplin bulmak için Kova’daki ay kare Satürn’e yaslanın. Meydan, mali durumunuzu ciddi şekilde etkileyebilecek herhangi bir büyük satın alma veya taahhüdü durdurabilir.


Boğa Burcu

7 Mart 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kariyeriniz hakkında biraz belirsiz hissetmenizde sorun yok, Boğa. Ay senin burcunda ve seni normalden biraz daha savunmasız yapıyor. Uranüs ile kavuşum yaptığı için kariyerinizde büyük bir değişime hazır olduğunuzu hissedebilirsiniz. Belki de profesyonel kimliğiniz veya başarmak istediğiniz şeydir. Ancak değişim arzusu, Kova’daki Satürn ile ayın karesi tarafından kısıtlanabilir. Can sıkıcı olsa da, özellikle şu anda bu değişiklikleri mantıklı bir şekilde yapamayacağınızı biliyorsanız, kare bu profesyonel geçişleri disiplinli bir şekilde yapmanız için sizi teşvik edebilir.


İkizler Burcu

7 Mart 2022 Pazartesi İkizler Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İnanılmaz umutlu bir gün, İkizler! Güneş, Jüpiter ve Neptün, kariyer sektörünüzü süsleyen Balık burcundadır. Başarılarınızdan profesyonel kamu kişiliğinize kadar, kendinizi büyük ve sorumlu hissedebilirsiniz. Neptün’ün sisi yaratıcı olduğu kadar etkisiz de olabilir, bu nedenle profesyonel uğraşlarınız hakkında gerçekçi bir algıya sahip olun! Bu gezegenler Boğa burcunda aya altmış açı yaptığından, başarılarınız ve statünüzle ilgili profesyonel potansiyelinizi düşündüğünüzde nispeten istikrarlı hissedebilirsiniz. Ay, Uranüs’le bile kavuşum yapıyor, böylece kariyer yolunuz hakkında daha da radikal bir şekilde olumlu bir algı benimseyebilirsiniz!


Yengeç Burcu

7 Mart 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Ne değişiyor, Yengeç? Bugün Ay Boğa burcunda Uranüs ile kavuşum yaptığında işlerinizde yeni bir şeyler olabilir. Dünyevi ancak radikal birleşme, profesyonel özlemlerinizi ve ağınızı sarsıyor ve sizi yeni bir yön düşünmeye teşvik ediyor. Yeni biriyle çalışma zamanı gelebilir, bu nedenle profesyonel hayallerinizden birini gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek farklı bir bağlantı veya grup aramaya yönlendirilmiş hissedebilirsiniz. Ay, Balık’ta güneşi, Jüpiter’i ve Neptün’ü seksenlediğinden, bir tür akıl hocası aramak faydalı olabilir.


Aslan Burcu

7 Mart 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kariyer yolunuz hakkında fikriniz mi değişti, Leo? Uranüs’ün Boğa burcunda ay kavuşumu ile, profesyonel yolunuz hakkında biraz stresli hissedebilirsiniz. Belki bir değişim zamanıdır, belki çığır açan veya devrim niteliğinde bir şeye doğru! Ay ayrıca Kova’da Satürn’le kare açı yaptığından, hareket tarzınızı disipline etmekte zorlanabilirsiniz. Değişimi, ilhamı ve dönüşümü arzulayabilir, ancak buna bağlı kalmakta yetersiz kalabilirsiniz. Niye ya? Bir inanç sıçraması yapmadan önce sizi neyin geride bıraktığını ve kendinize olan güveninizi nasıl artırabileceğinizi anlayın!


Başak Burcu

7 Mart 2022 Pazartesi Başak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Ortak ol Başak! Boğa burcundaki ay güneşe, Jüpiter’e ve Balık burcundaki Neptün’e altmışlık açı yaptığı için profesyonel taahhütleriniz konusunda özellikle umutlu hissedebilirsiniz. Vay! Bu güzel kozmik enerji bolluğu sizi profesyonel taahhütlerinizle büyük resmi hayal etmeye teşvik ediyor. Sen ve iş arkadaşın nereye gidebilirsin? Neyi başarabilirsin? Profesyonel ilerlemede bir sonraki yolculuğunuzun nasıl olabileceğine dair bir fikir edinmek için bu soruları düşünün. Daha da önemlisi, bu yükümlülükler ve iş ilişkileri çerçevesinde mesleki gelişiminizde başarılı olacağınızdan umutlu olun.


Terazi Burcu

7 Mart 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Terazi, ortak kaynaklarınızda ve finansmanınızda bazı büyük değişiklikler olabilir! Başka bir meslektaşınız, müşteriniz veya profesyonel bir tarafla ortaksanız, o zaman Boğa burcundaki Uranüs ay kavuşumu ortaklığın finansal istikrarını sarsabilir. Ay ayrıca Balık’ta güneş, Jüpiter ve Neptün’e de altmış açı yaptığından, değişiklikler muhtemelen günlük operasyonların dönüştürülmesinin bir sonucudur. Kaynaklarınızda fiziksel veya finansal olsun, hafif bir dalgalanma görebilirsiniz. Ancak dönüşümün iniş ve çıkışlarını sürmek faydalı olabilir!


Akrep Burcu

7 Mart 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Profesyonel ortaklıklarınızda farklı bir şeyler yapmak ister misiniz, Akrep? Ay, zıt burcunuz Boğa’da Uranüs ile kavuşum yaptığında, işteyken ani bir değişiklik yapma dürtüsü hissedebilirsiniz. Dünyevi ancak radikal birleşme, profesyonel ortaklıklarınızın, yükümlülüklerinizin ve anlaşmalarınızın daha iyi olabileceğine dair ezici bir duyguyla patlar. Acele etmeden önce neyi değiştireceğinizi düşünün. Ardından, bu olası değişiklikleri seçmenlerinizle nasıl ele alabileceğinizi kendinize sorun. Taahhütleriniz dahilinde devrim niteliğinde bir şey yapabilirsiniz – ancak bu değişikliklerin memnuniyetle karşılanacağından emin olmadan olmaz.


Yay Burcu

7 Mart 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İş arkadaşlarınızla iletişim kurmak bugün biraz zor olabilir, Yay. Ay, dünyevi Boğa’da biraz kararlı olmasına rağmen, Kova’daki Satürn ile kısa bir kare oluşturur. Meydan iletişimde potansiyel problemler oluşturduğundan, kendinizi bir kez daha disipline etmek için bir adım geri atmaya teşvik edilirsiniz. Tonunuzu, çiminizi ve zamanlamanızı nasıl ayarlayabileceğinizi düşünün. Ne de olsa Satürn’ün konumu, hem özgün hem de saygılı olan etkili iletişimin önemini vurguluyor, bu nedenle bugünün meydanı size konuşma becerilerinizi geliştirmeye devam etme fırsatları sağlayabilir.


Oğlak Burcu

7 Mart 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bugün tamamen finansal güvenliğinize öncelik vermekle ilgili, Oğlak. Satürn Kova’da, bütçeniz için gerçek sorumluluğu teşvik ederken, Boğa’daki dünyevi ayı kare yapar. Tasarruf etmeniz gerektiğini bilmekle paranızı harcamak istemek arasında bir yol ayrımında hissedebilirsiniz. Meydan, bütçenizi zorlar ve size bir tutku projesine mi yoksa yan işlere mi yatırım yapmanız gerektiğini sorar. Biraz para kazanmak için biraz para harcamanız gerekiyorsa, yatırımın tam olarak karşılığını alıp almayacağını kendinize sorun.


Kova Burcu

7 Mart 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kova, yolunuza çıkan değişiklikleri kucaklayın! Ay, Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yaparken özel hayatınızda radikal bir devrim yaşanıyor. Yarı sabit olmasına rağmen, dikkate alınması gereken birçok hareketli parça var. Ay ayrıca Balık’ta Güneş, Jüpiter ve Neptün ile sekstil yaptığından, bunun mali durumunuzdan kaynaklandığını görebilirsiniz. Neyse ki, üç tesadüfi altmışlık göz önüne alındığında, bu değişikliklerin oldukça olumlu olduğunu görebilirsiniz. Bir miktar para kazanmış olabilirsiniz veya yaşam tarzınızı değiştirecek bir zam almış olabilirsiniz. Tadını çıkar!


Balık Burcu

7 Mart 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Konuştuğunda her şey mümkün, Balık! Bugün Ay, Uranüs ile Boğa burcunda kavuşum yapıyor, bu da konuşmalarınızı radikalleştiriyor. Basit bir “merhaba” uzun bir yol kat edebilir ve belki de işte devrim niteliğinde keşiflere veya fırsatlara yol açabilir. Ay aynı zamanda burcunuzda güneş, Jüpiter ve Neptün ile de sekstil yaptığından, özellikle şanslı olduğunuzu görebilirsiniz. Ne istediğinizi sormak, bir sohbet başlatmak, hatta yeni bir fikir ortaya atmak için bu SİZİN gününüzü düşünün. İş hayatınızda bir anlık güvenin ne kadar ileri gidebileceğine şaşırabilirsiniz!


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.