Günlük İş Burç Yorumları 5 Mart 2022

5 Mart Günlük İş Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 5 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Profesyonel mirasınızı nasıl dönüştürebilirsiniz Koç? Hem Mars hem de Venüs, bugün Oğlak burcunda Plüton ile kavuşuyor ve bu, kariyerinizde büyük bir dönüşümün gerçekleştiğini gösteriyor. Pluto’nun Lover gezegenleri girişimini yeniden yönlendirdiğini görebilirsiniz. Mars, daha heyecan verici veya sürdürülebilir bir şey için mevcut hareket tarzını terk etmeye teşvik edilmiş hissedebilir, böylece alanınızda büyümek için yeni bir fırsata yönlendirilebilirsiniz. Venüs, kariyerinizdeki değerlerde ve ilişkilerde bir değişiklik olduğunu gösterebilir ve umarım sizi daha güçlü, daha uzun süreli taahhütlerle hizalar!


Boğa Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Boğa, dünyevi enerjinin bolluğu sizi yeni profesyonel yolculuklara çıkarıyor. Mars ve Venüs, Oğlak burcunda Plüton ile kavuşum yaparken, yeniden yönlenmeniz gerekebilir. Dönüştürücü Pluto, sevgili gezegenleri sarsıyor, size hangi arayışların gerçekten hırslı olduğunu ve bu bağlılığa değip değmediğini soruyor. Keşfetmeye ve büyümeye yönelik bazı taahhütlerin zaman ayırmaya değmediğini görebilirsiniz, bu nedenle Pluto sizi başka yerlerde daha iyi fırsatlar aramak için onları kırmaya teşvik edebilir. Sonuç olarak, buna açıksanız, hareket tarzınız daha iyiye doğru değişebilir!


İkizler Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Sahip olduğun her şeyi ver, İkizler! Şimdi profesyonel olarak dönüşme zamanı, bu da size hizmet etmeyen şeyleri bırakmanız gerektiği anlamına geliyor. Mars ve Venüs Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşum yaptığında eski alışkanlıkların yok olmasına izin vermek normalden daha kolay olabilir. Pluto, ortak varlıklarınız, kaynaklarınız veya yatırımlarınız söz konusu olduğunda sevgili gezegenleri başarmaya veya kırmaya teşvik ediyor. Bugün kitaplarınıza iyi bakın. Hangi taahhütler ve ortaklıklar mali açıdan tesadüfi? Şimdi sadece neyin işe yaradığına öncelik verme zamanı!


Yengeç Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kişisel değil, Yengeç, gerçekten sadece iş! Venüs ve Mars bugün Oğlak burcunda Plüton ile kavuşum yaparken, taahhütlerinizin makul yörüngesini düşünmekle görevlendiriliyorsunuz. Yükümlülüklerinizin, projelerinizin ve profesyonel yan ilişkilerinizin şimdiye kadar nasıl ortaya çıktığını düşünün. Hangi taahhütler yerine geldi ve hangileri bocaladı? Plüton’un sevgili gezegenlere dayatması, sizi profesyonel gelişiminizde en önemli olan şeylere odaklanmaya teşvik ederken, durgunlaşan anlaşmaları serbest bırakır. İsterseniz, “elveda” demeden önce bu taahhütleri potansiyel olarak dönüştürmek için Plüton’un enerjisini kullanabilirsiniz.


Aslan Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bugün işte işine bak, Leo. Hem Mars hem de Venüs, Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşuyor, bu da çalışma ortamınızı ve dinamiklerinizi biraz sarsabilir! Pluto, Mars’la en uygun bir savaşta karşılaşabilir, bu da rekabetin veya sinirlerin iş yerinde gereksiz yere yükselebileceğini ima eder. Onlarla çalışmak yerine iş arkadaşlarınıza karşı çalışıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Plüton-Venüs, ilişkilerde değişiklik anlamına geldiğinden, iş arkadaşları arasında güç mücadeleleri olabilir. Potansiyel söyleme eğilmek yerine, başınızı aşağıda tutmak en iyisi olabilir.


Başak Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Başak, baştan başlaman gerekebilir. Mars ve Venüs bugün Oğlak burcunda Plüton ile kavuşum yaparken, yaratıcı çabalarınız yeniden inşa ediliyor. Pluto, Mars’ı hırsının gücü hakkında düşünmeye teşvik eder ve yaratıcı projelerle eylemin gidişatına ciddi şekilde bakmanız gerekebileceğini ima eder. Pluto sanatsal Venüs’ü dönüştürebildiğinden, görevlerinize farklı bir yaklaşım benimseme eğiliminde olabilirsiniz. Birlikte, kozmik enerji, sanatsal vizyonunuzun başka bir yöne gidip diğer yeteneklerinizden yararlanıp yararlanamayacağını görmenin zamanı geldiğini ima edebilir.


Terazi Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Havada gerginlik var, hissedebiliyor musun Terazi? Hem Mars hem de Venüs, Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşum yaptığından, bugün iş başında bazı güç mücadeleleri olabilir. Dünyevi bağlaçlar, muhtemelen pantolonu kimin giydiğini ve kararları kimin verdiğini ima ederek ilişki dinamiklerine meydan okuyabilir. Üç gezegenin de karelerini işaretlediğiniz için, özellikle kenara itilmiş hissedebilirsiniz. Meslektaşınızın oyunlarını oynamak istemiyorsanız, geri adım atın. Yetkinin, gücün ve kontrolün dönüşümü iş yerinde yavaş yavaş yavaşladığında bu hayal kırıklıklarını masaya yatırarak barışı koruyabilirsiniz.


Akrep Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Akrep, konuşmalarınızı ve kişilerarası ilişkilerinizi zarafetle yönetin. Bugün itibariyle, Mars ve Venüs, Plüton’u Oğlak burcunda birleştiriyor ve bu da iletişiminizi bir ton güçlendirilmiş gerilimle vuruyor. Yetki fikri grup dinamiklerinize meydan okuyabileceğinden, çalışma topluluğunuzda gezinmek biraz zor olabilir. Konuşmaların altında “patron kim?” gibi tonlar olabilir. meslektaşlarınızla konuşurken otorite duygunuzu korumaya çalışırken. Çok fazla olursa, konuşmaları masaya yatırın ve gün boyunca işte yapmanız gerekenlere odaklanın.


Yay Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Para dünyanı döndürür, Yay. Bugün Mars ve Venüs Plüton Oğlak burcunda kavuştuğunda finansal özgürlük ve bütçeleme fikriyle meşgul olabilirsiniz. Finansal hedeflerinize ulaşmak için kendinize hakim olmanız gerekir, bu nedenle almak için ne vermeye istekli olduğunuzu tanımlamanız gerekir. Plüton, Mars’ı hareket tarzını değiştirmeye zorlarken, Venüs’ü finansal engelleri kaldırmaya teşvik ediyor. Toplamda, daha iyi bütçe yapabilmek için neyi karıştıracağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Eğer ayarlamalar yapmaya istekliyseniz, mali durumunuzun sorumluluğunu üstlenmek inanılmaz derecede güçlendirici olabilir!


Oğlak Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Ciddiye alınabilmen için ne yapman gerekiyor Oğlak? Bugün burcunuzda Mars ve Venüs Plüton kavuşumu ile güç duygunuz değişiyor. Sevgili gezegenler, hırslı ama sevimli görünmek için özenle sizin lehinize çalışıyorlar. Plüton’un etkisi, kimliğinizin artık profesyonel ışıltınıza hizmet etmeyen yönlerini atmanız gerektiğini ima ediyor. Mesleki gelişiminizi sürdürmek için gelecekteki çabalarınızda daha da başarılı olabilmeniz için taktiklerinizi veya yaklaşımınızı değiştirmeniz gerekebilir.


Kova Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Şimdi bilinçaltı değerlendirmenizi yeniden tanımlamanın zamanı geldi, Kova. Oğlak burcunda Mars ve Venüs Plüton kavuşum yaptığında içe dönük bir devrim yaşanıyor. Pluto, sürüşünüz, hırsınız ve taahhütlerinizle bir yap ya da bırak zihniyetini teşvik ediyor. Peki, kariyerinizdeki mevcut hareket tarzınızı nasıl görüyorsunuz? Aktif olarak ilerleme kaydediyor musunuz yoksa başarılı olmak için yeni fırsatlar mı arıyorsunuz diye kendinize sormalısınız. Destekleyici meslektaşlar ve danışmanlarla takım oluşturup oluşturmadığınızı bir düşünün. Ayarlamalar gerekiyorsa, gerekli değişiklikleri yapmak için Plüton enerjisini kullanın.


Balık Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Topluluğunuzda nasıl yükselebilirsiniz, Balık? Bazen, kariyerinizde ilerlerken köşenizde kimin olduğunu ve hangi grupların arkanızda olduğunu söylemek zordur. Mars, Venüs ve Oğlak burcundaki Plüton arasındaki bugünkü kavuşum, kiminle daha fazla çalışmaya değmeyeceğini söyleyebilir. Dünyevi kavuşum dönüştürücüdür, kimin sizinle ve kimin size karşı çalıştığı gerçeğini gün yüzüne çıkarır. Zorlayıcı olsa da, profesyonel mükemmelliğe ulaşmanız için sizi güçlendirecek bir ağı aktif olarak aramalısınız.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.