Günlük İş Burç Yorumları 17 Mart 2022

17 Mart Günlük İş Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 17 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Beklenmedik olanı bekle, Koç! Bugün Balık burcunda Uranüs ile 60’lık Boğa burcundayken Merkür ile ani bir algı değişikliği yaşayabilirsiniz. Sezgisel ancak temelli, kararlı ancak istikrarsız olan altmışlık, mali durumunuzu ve güvenliğinizi farklı bir mercekle görmenizi teşvik edebilir. Merkür, mistik Balık’ta bilinçaltınızı pozitiflikle besleyen umut verici bir yaklaşıma sahiptir. Bu, Uranüs’ün mali durumunuzda ve hatta değer duygunuzda kademeli değişiklikler yapmasına izin verebilir, umarım daha tatmin edici bir şeye doğru. Şansınızın döndüğüne inanmak bile büyük bir fark yaratabilir!


Boğa Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Boğa, kimliğinle birlikte mesleki hayallerin ve ilişkilerin nasıl değişiyor? Bugün Balık burcundaki Merkür Uranüs’ü Boğa’da altmışlık açıyla çevirdiğinde profesyonel kişiliğinizi sarsabilecek ani bir kavrayışa veya içgörüye sahip olabilirsiniz. Merkür, ağ oluşturma fırsatlarınızı ve profesyonel özlemlerinizi hayal etmekle meşgul, ancak Uranüs ile olan 60’lık açı bir fikir değişikliğine neden olabilir. Bağlantılarla veya hedeflerinizle ilgili konuşmalar, profesyonel kimliğinizi nasıl gördüğünüzü değiştirebilir. Sezgisel olarak güçlü bir şekilde hissettiğiniz şeye odaklanarak parlama zamanının geldiğini hissedebilirsiniz.


İkizler Burcu

17 Mart 2022 Perşembe İkizler Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İkizler, bugün birkaç ampul anına hazır olun! Merkür Balık burcunda Uranüs ile Boğa burcunda altmışlık iken kariyeriniz, profesyonel durumunuz ve hatta başarılarınız ile ilgili birkaç ani farkındalık yaşayabilirsiniz. Merkür, neyi başarabileceğinizi veya kendinizi profesyonel olarak nasıl sunabileceğinizi hayal ediyor. Yani Uranüs ile olan altmışlık bir uyanma, sarsılma anını ima edebilir! Uranüs bilinçaltınızda titrediği için daha içsel olabilir. Ancak kariyerinizi etkileyebilecek bir aydınlanmanız varsa, bunu bir yere yazmalı veya bir sırdaşla konuşmalısınız!


Yengeç Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kariyerinin gidebileceği farklı bir yöne açık ol Yengeç! Merkür Balık burcunda Uranüs’ü Boğa burcunda altmışlık konuma getirdiğinde, bir bağlantının, grubun veya hayalin nereye gidebileceği konusunda fikriniz değişebilir. Mercury’nin fantastik düşünce süreci, profesyonel yolculuğunuza devam etmek için farklı fırsatları görselleştirmenize izin verdi. Uranüs ile uyanma, uyanma altmışlığı, radikal olarak farklı bir ufuk düşünmenize yardımcı olabilir! Profesyonel hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için beklenmedik ancak kayda değer fırsatlar olup olmadığını görmek için profesyonel topluluklarınızdaki bağlantılarla konuşmaya değer olabilir.


Aslan Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Şimdi, kariyer yolunuzu çeşitli önlemlerle değiştirmeyi düşünmenin zamanı geldi, Leo. Balık burcundaki Merkür ile Boğa burcundaki Uranüs’e altmışlık açıyla yeni fikirler meyvelerini veriyor. Mercury, en iyi yatırımı güvence altına almanın tüm yollarını ve hatta varlıklarınızı nasıl kâra dönüştürebileceğinizi görselleştiriyor. Bu fantastik düşünceye daha sonra meydan okunuyor ve Uranüs’ün yenilikçi girdileriyle radikal bir şekilde yola çıkması için teşvik ediliyor. Finansal ve profesyonel dönüşümünüzün gerçekleşmeye başlayacağını ve böylece kariyer yolunuzun gidişatını etkileyeceğini görebilirsiniz. Yakalama yeni yönlere açık!


Başak Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Başak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Taahhütlerinizin girebileceği çeşitli yönler olabilir, Başak. Bugün, Balık burcundaki Merkür, Uranüs Boğa burcunda altmışlık açı yapıyor, bu da mesleki taahhütleriniz hakkında bazı konuşmaların heyecan verici ama beklenmedik bir maceraya yol açabileceğini gösteriyor! Merkür’ün fantastik düşüncesi, Uranüs’ün yenilikçi bir dönüşü olabilirken, çalışma ilişkilerinizin veya yükümlülüklerinizin nasıl sonuçlanabileceğini görselleştirmenize yardımcı olabilir. Sizin ve iş ilişkinizin devam edebileceği yolculuğu görselleştirmenin ve bu yolda ortaya çıkabilecek farklı yollar veya fırsatlar hakkında düşünmenin zamanı gelmiş olabilir!


Terazi Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Altında ne oluyorsa, işteki günlük işlemleri etkileyecek, Terazi! Son zamanlarda Merkür Balık burcunda, iş hayatınıza daha fantastik bir yaklaşım getirmenize neden olmuş olabilir. İş arkadaşlarınızla daha yaratıcı sohbetler yapabilir veya günlük görevlerinize sihirli bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Merkür bugün Boğa burcunda Uranüs’e altmış açı yaptığından, yaptığınız şeyin çalışma alanınızın paylaşılan algılanan değerini önemli ölçüde değiştirebileceğini görebilirsiniz. Varlığınızın ve onunla birlikte gelen her şeyin çalışma alanınızın tutumunu değiştirme konusunda çok fazla güce sahip olduğunu görebilirsiniz.


Akrep Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Mesleki taahhütleriniz için biraz tutku uyandırın, Akrep! Zihniniz Merkür Balık’tayken hayal kurmaya cüret ediyor, çünkü bu geçiş projelerinize yaratıcı, yaratıcı bir yaklaşım benimsemenize izin verdi. Merkür bugün Boğa burcunda Uranüs’e altmış açı yaptığından, projelerinizin yükümlülüklerinizin ve çalışma ilişkilerinizin değerini nasıl çarpıcı biçimde değiştirebileceğini görebilirsiniz. Profesyonel taahhütlere dönüşme konusundaki konuşmalar, kiminle ve ne üzerinde çalıştığınızın doğasını kökten değiştirebilir. Meslektaşlarınıza önermek için harika bir fikriniz varsa bu harika olabilir!


Yay Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Küçük bir iletişim uzun bir yol kat edebilir, Yay! Bugün Merkür Balık burcunda Uranüs’ün Boğa burcunda altmışlığı ile profesyonel ve ev içi görevlerinizi dengelemek için mükemmel bir gün. Altmışlık, farklı şekilde konuşmanız için size ilham verebilecek düşündürücü konuşmalara yol açabilir. Rutininizin özelliklerini değiştirmek istiyorsanız, konuşmanızı gerektirebilir. Ancak konuşmaya açık ve dürüst bir şekilde başlamak yerine, arabuluculukta daha yumuşak bir yaklaşım benimseyebilirsiniz. Ne de olsa bal ile sirke ile yakaladığınızdan daha fazla sinek yakalayacaksınız!


Oğlak Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İlham her an her yerde herkesle gelebilir, Oğlak! Son zamanlarda, Balık burcundaki Merkür, sihrini birbirine bağlı topluluklardaki konuşmalarınızda kullanıyor. Bazı iş arkadaşlarınızla yakınlaşmış veya aydınlatıcı sohbetler yapmış olabilirsiniz! Merkür bugün Boğa burcunda Uranüs ile altmışlık açı yaptığından, beklenmeyeni beklemelisiniz. Bu güzel altmışlık, sizi işinize taşıyabilecek yeni fikirler veya inanılmaz bir kıvılcım uyandırabilir. Meslektaşlarınızın söyleyeceklerine açık olun çünkü basit bir konuşma beklenmedik, hatta inanılmaz bir beyin fırtınası oturumuna yol açabilir.


Kova Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Radikal ama istikrarlı bir yaklaşımı düşünmenin zamanı gelmiş olabilir, Kova. Tipik olarak rasyonel olsa da, Merkür’ün Balık’ta geçirdiği süre boyunca mali durumunuz ve profesyonel güvenlik anlayışınızla ilgili umutlu bir zihniyet benimsemiş olabilirsiniz. Bu transit boyunca, bolluğun yolunuza geldiğine olan inancınızı sürdürebilirdiniz. Bu zihniyeti korumak, bugün Merkür Uranüs’ü Boğa’da altmışlık yaparken fiziksel bir değişime neden olabilir. Devrim niteliğinde olmakla birlikte bir şekilde garantili olan altmışlık, bolluğunuzun yaşam tarzınıza doğrudan yansıdığını ima eder. Yaşadığınız hayat için minnettarlığınızı ifade ederek kozmik enerjiyi kutlayın!


Balık Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kendini ifade et, Balık. Merkür bir süredir burcunuzda, fikirlerinizi dile getirmeniz veya iş yerinizde geri bildirimlerinizi paylaşmanız için sizi cesaretlendiriyor. Merkür yanınızdayken iletişim becerilerinizde daha özgüvenli hissedebilirsiniz! Bugün Merkür, Uranüs ile Boğa burcunda altmış açı yaptığından, kendin olmanın ilginç ve beklenmedik konuşma yönlerine yol açabileceğini görebilirsin. Aklınızdan geçenleri söylemek, dünyalar kadar fark yaratabilir. Bu nedenle, fikirlerinizi önermek, samimi geri bildirimde bulunmak ve hatta iş arkadaşlarınızla sınırlar koymak harika bir geçiş olabilir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.