Günlük İş Burç Yorumları 12 Mart 2022

12 Mart Günlük İş Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 12 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Yoğun bir güne hazır olun Koç! Ay Yengeç burcundaki Uranüs Boğa burcundayken, özellikle kaynaklarınızla, farklı bir şey yapmaya zorlanabilirsiniz. Altmışlığın uyandırma, sarsma enerjisi, sizi mali durumunuzda değişiklik yapmaya teşvik eder. Yaşam tarzınız mali bir değişiklik gerektirebilir, bu nedenle bütçenizi veya hatta kendinizi ne kadar güvende hissettiğinizi kökten ayarlamanız gerekebilir. Ay aynı zamanda Güneş ve Jüpiter Balık burcunda üçgen açı yaptığından, yeni bir zihniyete adım atmak nispeten kolay olabilir. Bu sulu üçgenler, siz bu ayarlamaları yaparken biraz umut aşılayabilir.


Boğa Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bugün beklenmeyeni bekleyin Boğa! Uranüs burcunuzdayken Yengeç sekstilinde güneş sayesinde konuşmalar şaşırtıcı bir dönüş alabilir. Dünyevi ancak radikal altmışlık, temel çalışma grubu dinamiklerinizi sarsabilir. Söylenen veya söylenen bir şey kalıcı bir dalgalanma etkisine sahip olabilir. Ay, Balık’ta güneş ve Jüpiter’i de üçgenlediği için bu inanılmaz derecede olumlu olabilir. Trine sayesinde, daha büyük topluluğunuzda bir bağlantının konuşmanın bir parçası olabileceğini görebilirsiniz. Üçlü, özellikle çevrimiçi olmak üzere potansiyel yanlış iletişime de yol açabilir, bu yüzden söylediklerinize dikkat edin!


İkizler Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İkizler, mali durumunuzda, değerinizde ve güvenliğinizde bazı değişiklikler olabilir. Yengeç burcunda ayın altında biraz savunmasız hissedebilirsiniz. Duygusal ve duygusal Luna, profesyonel güvenliğiniz ve paranız hakkında düşündüğünüzde bir duygu fırtınasına neden olabilir. Neyse ki ay, Balık burcunda hem güneşi hem de Jüpiter’i üçgen yapar, bu da kariyer yolunda size daha büyük bir umut duygusu verir. Sulu enerjinin, sahip olabileceğiniz endişeleri yatıştırmasına izin verin, çünkü inanılmaz derecede bol olma potansiyeli ile yanınızda çok fazla şans var.


Yengeç Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Heyecanlanacak çok şeyin var, Yengeç! Ay burcunuzda evinizde, Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık bir açı oluşturuyor. Daha büyük topluluklarınızda ve hatta belki de rüyalarınızda muazzam bir uyanma, sarsılma enerjisi gerçekleşmektedir. Açık ve çevrimdışı ağlarınızın dinamiklerinde birkaç değişiklik bekleyin. Hatta bazı profesyonel hedeflerinizle ilgili fikirlerinizi değiştirebilirsiniz. Ay Balık burcunda hem güneşi hem de Jüpiter’i üçgen yaptığından, profesyonel dünya tam anlamıyla sizin istiridyenizdir – yolculuğu kucaklayın!


Aslan Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kariyer yolunda bir fikriniz mi var, Leo? Ay Yengeç’te Uranüs Boğa’dayken, kariyeriniz hakkında bazı yeni fikirler veya duygular olabilir. Bu, profesyonel bir vurgu olabilecek yeni bir girişime başlamak veya profesyonel itibarınızı olumlu yönde şekillendirecek bir şey yapmak gibi, kariyer yolunuzda yeni bir bölümün başlangıcı olabilir. Ancak duygularınızın önemli değişiklikleri tetiklemesine izin vermemeye çalışın. Aldığınız kararlar konusunda kendinizi iyi hissettiğinizde kariyerinizi değiştirmelisiniz!


Başak Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Başak, seçenekler sonsuz! Yengeç burcundaki ay hem güneşi hem de Balık burcundaki Jüpiter ile üçgen açı yaptığında, yeni bir ortaklığa, daha derin bir çalışma ilişkisine ve hatta profesyonel özlemlerinize duygusal olarak bağlı kalmaya hazır hissedebilirsiniz. Kozmik enerjinin sulu akışı, olasılıklarınızı hayal etmenize izin verecektir. Topluluğunuzdaki belirli insanlara aşırı bağlı hissedebilirsiniz, bu da size iş ilişkilerinizde ilerlemeyi düşünmeniz için bir şey verir. Sezgisel olarak uyumlu hissettiğiniz ve yeni taahhütler için fırsat açabilecek bazı profesyonel özlemler olabilir!


Terazi Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Meslek hayatının doğru yönde gittiğine biraz inan, Terazi. Ay Yengeç burcundayken, kariyer yolunuz hakkında biraz duygusal hissedebilirsiniz. Belki başardığın şeydir ya da ne kadar ilerlediğindir. Ay, Balık burcunda hem güneşi hem de Jüpiter’i üçgen yaptığından, profesyonel yolculuğunuza umutlu bir bakış açısıyla bakmanız teşvik edilir. Güzel, sulu üçlü iş hakkında biraz etkileyici. Profesyonel süreciniz hakkında inanılmaz derecede duygusal hissedebilirsiniz, bu nedenle gün boyunca ortaya çıkan olumlu duyguların tadını çıkarmanıza izin verin.


Akrep Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Macera seni çağırıyor, Akrep! Yengeç burcundaki ay, profesyonel yolculuğunuza kolayca duygusal olarak yatırım yapar. Sonunda tekrar konfor alanınızın ötesini keşfetmeye hazır hissedebilirsiniz. Ay, Uranüs’ün Boğa burcunda olup, taahhütlerinizde bazı büyük değişiklikler olabileceğini gösteriyor! Uranüs işin içine girdiğinde, beklenmeyeni beklemelisiniz. Size keşfetmeniz, büyümeniz ve öğrenmeniz için yeni bir fırsat sunabilecek bir meslektaşınız olabilir. Paraprofesyonel yükümlülükleriniz ve ilişkileriniz her zaman yeni bir yere götürebilir, bu yüzden onunla birlikte gelebilecek sonsuz olasılıklara açık olun.


Yay Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Yatırım yap, Yay. Yengeç burcundaki ay, varlıklarınız, paylaşılan kaynaklarınız ve yatırımlarınız üzerinde sezgisel olarak düşünmenizi istiyor. Mali durumunuzu düşünürken, herhangi bir ticari hareketle ilgili endişeleriniz konusunda savunmasız olabilirsiniz. Ay Uranüs’ü Boğa’da altmışlık açı yaptığından, bu duyguların bazılarının profesyonel yaşamınıza yansıdığını görebilirsiniz. Herhangi bir değişiklik yapmaya veya bir şeyi ayarlamaya hazırsanız, bu günlük işlemlere yansıyabilir. Herhangi bir köklü değişiklik yapmadan önce, seviye başı ile ne yapmak istediğinizi düşündüğünüzden emin olun.


Oğlak Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Oğlak burcu, bugün mesleki taahhütlerinizde epeyce değişiklik olabilir. Yengeç burcundaki ay, profesyonel yükümlülüklerinize, anlaşmalarınıza ve ilişkilerinize duygusal olarak yatırım yaptığında, her şeyi yapma zamanının geldiğini hissedebilirsiniz. Ay Uranüs’ü Boğa’da altmışlık açı yaptığından, taahhütlerinizin birkaç yönünü bile ayarlayabilirsiniz. Belki de projelerinizi nasıl yürüttüğünüzü olumlu yönde etkileyebilecek daha yaratıcı bir süreciniz veya fikriniz var. Bunu yapmaya hazır hissediyorsanız, fikirlerinizi ortaya koymak için Güneş ve Balık’ta Jüpiter ile ay üçgenini kullanın!


Kova Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Olumlu değişiklikler önünüzde, Kova! Ayın Yengeç burcunda olması sayesinde profesyonel rutinlerinize ve günlük operasyonlarınıza duygusal olarak yatırım yaptığınızı hissedebilirsiniz. Bu ay tutulması sırasında, %110 iş vermeye çağrıldığınızı hissedeceksiniz. Ay bugün Uranüs’ü Boğa’da üçgen yaptığından, iş gününüz boyunca manevra yapmak için birkaç eğri küre olduğunu görebilirsiniz. İş-yaşam dengeniz birkaç dakikalığına dokunup gidebilir, ancak neyse ki üçgen, her engeli zarafetle manevra etmenize yardımcı olabilir. Kişisel ve mesleki yükümlülüklerinizi yerine getirmek için rutininizde bazı değişiklikler yapmak için bile ilham alabilirsiniz.


Balık Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Yaratıcılık her şeydir, Balık! İş, özellikle tutku projelerinize ve profesyonel kendini ifade etmeye duygusal olarak yatırım yapan Yengeç burcundayken, sıkıcı olmak zorunda değildir. Ay burcunuzda hem güneşi hem de Jüpiter’i üçgen yaptığından, kendinize sadık kaldığınızda en şanslı olduğunuzu göreceksiniz. İşinizde yaratıcı becerilerinizi takip ettiğinizde muazzam bir bolluk olabilir. İster bir projeye imzanızı atın, ister yeteneğinizin yanında olun, olumlu bir tepki ve sonuç almayı bekleyebilirsiniz.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.