Günlük Burç Yorumları 9 Mart 2022

9 Mart Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 9 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler ayı, bugün şifa veren asteroit Chiron ile yumuşak bir bağlantı paylaşıyor ve sizi konuşma sanatı yoluyla iyileştirmeye teşvik ediyor. Kendinizi övmek, anlaşmazlıkları gidermek, fikir paylaşmak veya şu anda bulunduğunuz yere bağlı olarak ihtiyaçlarınızı dile getirmek için sesinizi kullanmaktan çekinmeyin. Gün boyunca kesinlikle konuşkan bir ruh halindeyken, bu akşam bir adım geri atmak isteyebilirsiniz ya da aileniz ve arkadaşlarınız tarafından aşırı uyarılmış hissedebilirsiniz. Teknolojinin neden olduğu uykusuzluktan kaçınmak için yatmadan en az bir saat önce sosyal medya sayfalarınızdan ve elektronik cihazlarınızdan fişi çekmek de iyi bir fikir olacaktır.


Boğa Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah ay, şifalı asteroit Chiron ile tatlı bir bağlantı paylaşarak serebral İkizler aracılığıyla yolculuğuna devam ediyor. Bu titreşimler, psişenizi düzene sokmanıza yardımcı olabilir, size bilinçaltınızda kamp kurmuş derin duyguları anlama ve bunlarla barışma fırsatı verir. İletişim gezegeni Merkür, bu akşam Balık burcuna geçerek sizi çevrimiçi olan tüm etkileşimlere karşı daha duyarlı hale getiriyor. Ne yazık ki, Luna ve Jüpiter arasındaki sert bir kare, kaydırma yapmak için çok fazla zaman harcarsanız, özellikle de kendinizi sosyal medyada karşılaştığınız yüksek oranda düzenlenmiş ve küratörlü fotoğraflarla karşılaştırmaya başlarsanız, sizi garip bir duygusal duruma sokabilir.


İkizler Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, bugün Ay burcunda, duygusal ihtiyaçlarınıza öncelik verirken kendinizi dışarı çıkmaya teşvik ediyor. Neyse ki, Luna ve şifalı asteroit Chiron arasındaki tatlı bağlantı, bu sabah, özellikle kendinizi toplum içinde nasıl gördüğünüzle ilgili olarak, yolunuza bol miktarda şifa getirecek. Gelecekte bunu nasıl yapmaya devam edebileceğinize bakarken bu dünyada yaptığınız işareti kutlayarak bu titreşimlerden en iyi şekilde yararlanın. Yönetici gezegeniniz Merkür, bu akşam hassas Balık burcuna girerek önümüzdeki birkaç hafta boyunca sezgilerinizi ve empatik yeteneklerinizi güçlendiriyor.


Yengeç Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, İkizler ayı on ikinci evinizde bir ışık tutarken, sözleriniz bugün derin bir yerden kaynaklanacak. Bu titreşimler, son zamanlarda mücadele ettiğiniz herhangi bir duyguyu tartışmanıza yardımcı olabilir, ancak ruhunuzu kiminle birlikte sergileyeceğiniz konusunda seçici olmak ve bu duyguları yalnızca güvenebileceğinizi bildiğiniz insanlara açıklamayı seçmek isteyeceksiniz. İletişimsel Merkür bu akşam hassas Balık burcuna girerek ruhsallığınızı ve evrenle olan bağınızı güçlendiriyor. Bu enerji meditasyon ve kehanet için mükemmeldir ve önümüzdeki haftalarda diğer tarafla bağlantı kurmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanızı gerekli kılar.


Aslan Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler ayı, şifalı asteroit Chiron ile destekleyici bir bağlantı paylaştığından, bu sabah topluluğunuz aracılığıyla şifa bulabilirsiniz, tatlı Aslan. Rastgele karşılaşmalar, komşunuzla karşılıklı hoş sohbetler ve rastgele nezaket eylemleri, bu titreşimlerden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir, bu nedenle etrafınızdaki insanlarla etkileşime geçtiğinizden emin olun. Bu akşam Merkür Balık’a girdiğinde, haritanızın dönüşümü yöneten sektörünü harekete geçiren bir değişim fark edeceksiniz. Bu gezegensel yerleşim, önümüzdeki birkaç hafta içinde ilerlemenizi teşvik edecek ve kendiniz ve uygulamak istediğiniz herhangi bir kişisel değişiklik üzerinde çalışmanıza izin verecektir.


Başak Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler ayı şifalı asteroit Chiron ile destekleyici bir bağlantı paylaştığı için, sevgili Başak, bu sabah çizgiler çizmekten, fikirlerinizi paylaşmaktan veya ağırlığınızı biraz ofise vermekten korkmayın. Tipik olarak bir takım oyuncusu olmanıza ve iş arkadaşlarınıza her zaman yardım etmeye ve işinizde fazladan yol kat etmeye istekli olsanız da, çabalarınız için uygun bir kredi almadığınızı düşünüyorsanız, konuşmanız gerekebilir. Bu akşam, yönetici gezegeniniz Merkür hassas Balık burcuna girdiğinde, önümüzdeki birkaç hafta boyunca düşüncelerinize ve sözlerinize rüya gibi ve şiirsel bir enerji getirdiğinde bir değişim hissedeceksiniz.


Terazi Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, bu sabah kendinizi sevmek ve takdir etmek için biraz zaman ayırın, çünkü İkizler ayı şifalı asteroit Chiron ile tatlı bir bağlantı paylaşıyor. Bu titreşimler, şu anda çıkıyorsanız veya bir ilişkiniz varsa, aşk hayatınıza devam edebilecek yüksek ve huzurlu hissetmenizi sağlamalıdır. Düşünceleriniz bu akşam Merkür Balık’a ve haritanızın sağlığı yöneten sektörüne girdiğinde değişmeye başlayacak. Bu gezegensel yerleşimden en iyi şekilde yararlanmak için kendinize ve evrene önümüzdeki birkaç hafta boyunca zihinsel, duygusal ve fiziksel sağlığınıza öncelik vereceğinize dair bir söz verin.


Akrep Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, bu sabah güçlü ve verimli bir ruh halinde olacaksın, çünkü İkizler ayı şifalı asteroit Chiron ile destekleyici bir bağlantı paylaşıyor. Bu enerjiyi yapılacaklar listenizin üstesinden gelmek için kullanın, özellikle de son zamanlarda üzerinde oturduğunuz büyük planlara katkıda bulunacaksa. İşle ilgilenmek kendinizi istikrarlı ve hayatınızın kontrolünde hissetmenizi sağlayacaktır, bu nedenle bu tür görevlerden kaçarak kendinizi geri tutmayın. Bu akşam iletişimsel Merkür Balık’a ve haritanızın yaratıcılığı yöneten sektörüne geçtiğinde bir değişim tezahür edecek. Bu gezegensel yerleşim, önümüzdeki haftalarda size bolca ilham verecek, sanat ve yaratıcılık yoluyla iyileşmenize yardımcı olacak.


Yay Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sabahınıza biraz eğlence getirdiğiniz için kendinizi suçlu hissetmeyin, sevgili okçu, bu sizi biraz görevden alsa bile. Ay, İkizler’de seyahat ederken, sosyalleşme ihtiyacınıza öncelik vermenizde bir sorun yok. Yapılacaklar listenizi tamamen ortadan kaldırarak bu süreçte patronunuzla başınızı belaya sokmamaya çalışın. İletişim gezegeni Merkür, bu akşam hassas Balık burcuna ve haritanızın evi yöneten sektörüne giriyor. Önümüzdeki birkaç hafta içinde alanınızı yeniden düzenlemek için bu gezegensel yerleşimi kullanın ve işte ve sosyal katılımlar arasında evde yeniden şarj etmek için bolca zaman ayırdığınızdan emin olun.


Oğlak Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Deniz Keçisi, bu sabah kendinizi beslemek ve şımartmak için biraz zaman ayırın, İkizler ayı şifalı asteroit Chiron ile bağlantı kurarken. Bu titreşimler, tipik olarak sert dış görünüşünüzü yumuşatacak ve kendinizi yalnızca savunmasız olabileceğiniz insanlarla çevrelemenizi önemli hale getirecektir. Akşam yaklaşırken, iletişim gezegeni Merkür, burçları sulu Balık ve üçüncü eviniz olarak değiştirecek. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, konuştuğunuz herkesin duygularına çok daha fazla odaklanacaksınız, bu da aileniz ve arkadaşlarınızla paylaştığınız bağları güçlendirirken gardınızı düşürmenize izin verecek.


Kova Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, bu sabah ikizler ayı şifalı asteroit Chiron ile bağlantı kurarken merakınızı uyandıran konuları araştırmak için biraz zaman ayırın. Bu titreşimler, öğrenme ve konuşma yoluyla size şifa getirebilir ve bu ikisinden biriyle ilişki kurmanızı önemli hale getirir. Bu akşam Merkür hassas Balık burcuna ve ikinci evinize girdiğinde derin bir değişim fark edeceksiniz. Bu gezegensel yerleşim, önümüzdeki birkaç hafta boyunca düşüncelerinizi ve duygularınızı stabilize etme fırsatı vererek, kalbinizin ve zihninizin herhangi bir zamanda size söylediği her şeyi onurlandırmanızı gerekli kılacaktır.


Balık Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler ayı şifalı asteroit Chiron ile destekleyici bir bağlantı paylaştığından, bu sabah alanınıza yeniden yatırım yapmak için biraz zaman ayırın, küçük Balık. Bu titreşimler, hızlı bir toparlanma seansı için mükemmeldir. Bununla birlikte, satın alımlarınız ev geliştirme veya iç tasarım içerdiği sürece, biraz perakende terapisine kendinizi kaptırmaktan çekinmeyin. Bu akşam iletişimsel Merkür burcunuza girdiğinde bir değişim olacak. Bu gezegensel yerleşim, önümüzdeki birkaç hafta boyunca sezginizi ve zihinsel netliğinizi güçlendirecek, gerçeğinizi konuşmanıza ve sevdiğiniz insanlarla anlamlı konuşmalar yapmanıza izin verecek.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.