Günlük Burç Yorumları 5 Mart 2022

5 Mart Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 5 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzdan geçerek Satürn ve ardından Merkür ile faydalı bağlantılar kurarken, sosyal hayatınız bu sabah hareketli olacak, sevgili Ram. Bu kozmik iklim, bağlantılarınıza öncelik vermeniz için size eşsiz bir fırsat verecektir. Sadece iletişim kurmak istediğiniz kişilere odaklanın ve istemediğiniz kişilerden uzak durun. Gününüz çoğunlukla neşe ve eğlenceyle geçecek olsa da, bu akşam, bazı ilişkilerinizde güç mücadelelerine yol açabilecek olan Plüton ile ay kare açı yaptığı için işler biraz sarpa sarabilir. Kendinizi bir çatışmaya kapılmış bulabileceğiniz için, saldırgan arkadaşlarınız veya aile üyelerinizle ilişki kurmaktan kaçının.


Boğa Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, bugün işten tamamen uzaklaşmak için kendinize izin verin. E-postalarınızı kontrol etmeden veya Pazartesi geldiğinde ne yapmanız gerektiği konusunda endişelenmeden hafta sonunuzun tadını çıkarın. Neyse ki, Koç ayı, Satürn ve Merkür arasında faydalı bir bağlantı, bu tür sınırları belirlerken size yardımcı olacaktır. Ancak, izin sürenizin kutsallığına saygı göstermeyen meslektaşlarınızla bunları iletişim kurmanız gerekebilir. Yönetici gezegeniniz Venüs, önümüzdeki birkaç hafta boyunca aşk hayatınıza eğlenceli ve ilginç bir enerji getirerek Kova burcuna girerken bu akşamın ilerleyen saatlerinde büyük bir değişim hissedeceksiniz.


İkizler Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç ayı Satürn ve Merkür ile tatlı bir bağlantı oluşturduğundan, bu sabah bir grup meditasyonuna veya manevi uygulamaya katılmayı düşünebilirsiniz, tatlı İkizler. Bu titreşimler, evrenle bağlantı kurmak için mükemmeldir, ancak topluluk arzusu da sizi bulacaktır. İster bir grup içinde ister kendi başınıza pratik yapıyor olun, diğer tarafa dikkatinizin bir kısmını vermeniz önemli olacaktır, çünkü o şu anda sizinle bağlantı kurmanın ve size rehberlik etmenin yollarını arayacaktır. Bu duygular, tutkulu Mars ve tatlı Venüs’ün devrim niteliğindeki Kova’ya dönüştüğü bu akşamdan başlayarak, önümüzdeki birkaç hafta boyunca devam edecek.


Yengeç Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık güneşi ve Jüpiter kozmik dolaşıklıklarına devam ederken, evrenden aldığınız iyi titreşimler ve manevi destek bugün de devam edecek. Bununla birlikte, Koç ayı, haritanızın kişisel dönüşümü yöneten sektöründe Satürn ve ardından Merkür arasında yararlı bir bağlantı paylaştığından, evren odağını artık hayatınızda neyin işe yaramadığına işaret etmeye kaydıracaktır. Bu enerjiyi, kişisel gücünüzden faydalanmak, bağları kesmek ve artık sizin yararınıza hizmet etmeyen herhangi bir kişi, durum veya davranışla sınırlar koymak için kullanın. Bu durumlar kesinlikle biraz yoğunlaşabilirken, özellikle bu akşam, diğer tarafın sizi dürttüğü değişikliklerle yuvarlanırsanız, günden daha hafif hissedeceksiniz.


Aslan Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, bugün aşk hayatınızda çok fazla aktivite göreceksiniz, çünkü Koç ayı Satürn ve daha sonra Merkür ile bugün tatlı bağlantılar kuruyor ve romantik hedeflerinizi geliştirmenize ve bunlarla ilgili iletişim kurmanıza yardımcı oluyor. Hayatınızda ve kalbinizle ilgili konularda ruhsal olarak yönlendirildiğinizi, ilişkilerinizde ilerleme konusunda önemli kararlar almanıza yardımcı oluyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ancak, hızlı veya ciddi kararlar vermeniz gerektiğini düşünmeyin. Gün sona ererken Venüs ve Mars Kova burcuna geçerken önümüzdeki birkaç hafta içinde durumunuzun nasıl göründüğünü anlamak için bolca zamanınız olacak.


Başak Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç ayı Satürn ve Merkür ile bağlantı kurarken, altıncı ve sekizinci evlerinizi harekete geçirirken, bugün hayatınızı düzene sokmak için ilham hissedeceksiniz, tatlı Başak. Bu titreşimler, hayatınızdaki istenmeyen öğeleri veya karışıklıkları temizlemek için mükemmeldir, ancak bunun yalnızca fiziksel alemler için geçerli olması gerekmez. Günlük yaşamınızdan stresi kaldırmak, sosyal medyada tetikleyici içerik yayınlayan insanları takip etmeyi bırakmayı da içerebilir, bu nedenle birkaç dijital bağı da kesmeniz gerekiyorsa geri adım atmayın. Büyü saati yaklaşırken, Venüs ve Mars Kova’ya girdiklerinde ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca refahınıza büyük bir odaklanmayla bu gece bir değişim fark edeceksiniz.


Terazi Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, saçlarını açmanın ve biraz eğlenmenin zamanı geldi, çünkü Koç ayı gün boyunca Satürn ve Merkür ile faydalı bağlantılar paylaşarak beşinci ve yedinci evlerinizi harekete geçirir. Bu titreşimler, bağlarınızı geliştirmek için mükemmeldir, bu nedenle en iyi arkadaşınızı veya diğer önemli kişiyi iyi bir zaman geçirmeye davet ettiğinizden emin olun. Günü sevdiğiniz insanlarla geçirmek, kim olduğunuzu hatırlamanıza yardımcı olacak, sizi benzersiz kılan şeyleri tanıtırken kendinize olan güveninizi artıracaktır. Yönetici gezegeniniz Venüs, önümüzdeki birkaç hafta içinde yaratıcılığınızı genişleterek devrim niteliğindeki Kova burcuna geçtiğinde gün sona erdiğinde bir değişim tezahür edecek.


Akrep Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç ayı Satürn ve daha sonra Merkür ile faydalı enerji alışverişinde bulunduğundan, kendinize odaklanma lehine herkesten bir adım geri çekilmek için kendinize izin verin. Bu titreşimler, kişisel işlerinizi düzene sokmak için mükemmeldir, size ayak işlerini yürütme, ev işleriyle uğraşma ve diğer insanların ihtiyaçlarının dikkatini dağıtmadan kendi kendine bakım yapma şansı verir. Bununla birlikte, sosyal bir ruh halindeyseniz, kalbinizin istediğini takip etmek tamamen kabul edilebilir. Gerçekten istemediğiniz sürece herhangi bir sosyal daveti kabul etmek zorunda hissetmeyin. Gün sona ererken ve yönetici gezegeniniz Mars, vahşi Kova’ya doğru yol alırken, önümüzdeki haftalarda ev yaşamınıza bir hareketlilik getirerek bir değişim hissedeceksiniz.


Yay Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Okçu, Koç ayı Satürn ve Merkür ile faydalı bağlantılar kurarken, bugün en yaratıcı ve ilham verici fikirlerinizi dile getirme fırsatınız olacak. Bu enerjiyi, özellikle bu süreçte birkaç arkadaşınızı ağırlayabiliyorsanız, sanatsal olmak için bir bahane olarak kullanın. Sanat, zanaatkarlık veya hobiler üzerinden bağlantı kurmak, ciddi bir ilişkinin veya çok derin bir duygusal bağın baskısı olmadan ilişkilerinizi yeni derinliklere taşıyabilir. Gün sona ererken, Mars ve Venüs yenilikçi Kova burcuna geçtiklerinde, önümüzdeki haftalarda zihninize ve sesinize bir hareketlilik getiren bir değişim fark edeceksiniz.


Oğlak Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç ayı gün boyunca Satürn ve daha sonra Merkür ile faydalı bağlantılar kurduğundan, bugün küçük Deniz keçisi, kendinizi beslemeye ve kendinize bakmaya yatırım yapmaktan korkmayın. Bu titreşimler sizi kendi ihtiyaçlarınıza öncelik vermeye teşvik edecek ve sizden çok fazla ilgi bekleyen insanlarla sınırlar koymanıza tam izin verecektir. İnsanlar şu anda dürüstlüğe her şeyden çok değer vereceklerinden, neden sosyalleşmeye uygun olmadığınız konusunda bahaneler üretmemeye çalışın. Ayrıca, rahatlamak için bir molaya ihtiyaç duymanın arkadaşlarınızdan ve ailenizden biraz uzaklaşmak için geçerli bir neden olduğunu hatırlamaya çalışın.


Kova Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, Koç ayı, Satürn ve Merkür arasındaki tatlı enerji akışı sayesinde zihniniz bugün hızlı ve hassas bir şekilde hareket edecek. Bu kozmik iklim, son zamanlarda yapmayı düşündüğünüz herhangi bir konuşmayı yapmak için mükemmeldir, özellikle de bunları yapmak için keskin olmanız gerektiğini düşünüyorsanız. Neyse ki, evren önünüze ne çıkarırsa çıkarsın sizin lehinize çalışmalı, bu yüzden sesinizi kullanmaktan korkmayın. Gün sona erdiğinde, özellikle Mars ve Venüs burcunuza girdiğinde, büyük bir değişim fark edeceksiniz, bu da önümüzdeki birkaç hafta boyunca sizi kesinlikle çok meşgul edecek.


Balık Burcu

5 Mart 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, Koç ayı Satürn ve daha sonra Merkür ile destekleyici bağlantılar kurarken, haritanızın bilinçaltını yöneten bölümünü harekete geçirdiğinden, bugün pek sosyal bir ruh halinde olmayabilirsiniz. Bu titreşimler, son zamanlarda kenara attığınız derin düşünceleri veya duyguları düzenleyebilmeniz ve yönetebilmeniz için içeri girmenizi isteyecektir. Neyse ki, bu benlik yolculuğu, size yüzeyin altında saklanan eski yaraları iyileştirme şansı vererek, büyük dozda kozmik destekle gelecek. Sadece kendinize karşı nazik olmayı unutmayın ve kalbinizden veya zihninizden kaçmamaya çalışın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.