Günlük Burç Yorumları 25 Mart 2022

25 Mart Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 25 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

25 Mart 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç, bu sabah Oğlak burcunun şifalı asteroit Chiron ile kareleri kesişirken, kariyerinizin zihinsel sağlığınızı nasıl etkilediğini kontrol etmeniz gerekebilir. İster önünüzdeki yol konusunda stresli olun, ister nasıl ilerleyeceğinizden emin olun, ister yolculuğunuzda kaybolmuş hissedin, kendinize çok fazla baskı yapmadan bu sorunları çözmenin yollarını aramalısınız. Luna ve Uranüs arasındaki tatlı bağlantı sayesinde bu öğleden sonra hoş sürprizler sizi bulacak, bu yüzden minnettarlığınızdan faydalanırken küçük nimetler için toprakladığınızdan ve gözlerinizi dört açtığınızdan emin olun.


Boğa Burcu

25 Mart 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, ay Oğlak burcunda ilerlerken, bugün ruhsal uygulamalarınıza yeniden bağlanmak için biraz zaman ayırın. Bu ay yerleşimi, gününüzü perdenin ötesinden gelen rahatlık mesajlarıyla zenginleştireceğinden emin, ancak bu kozmik iklimden en iyi şekilde yararlanmak için sezgilerinize dokunmanız gerekecek. Ay, şu anda burcunuzda kamp kuran devrimci Uranüs ile faydalı bir bağlantı paylaştığında, bu öğleden sonra, felsefi parlak anlar sizi bulabilir. Bu aynı zamanda, kutsamalar beklenmedik şekillerde geleceğinden, evrene size nasıl yardımcı olabileceğini bildirmek için harika bir zaman.


İkizler Burcu

25 Mart 2022 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, sekizinci evinizi harekete geçirerek Oğlak burcunda yoluna devam ederken, sevgili İkizler bugün yoğun bir ruh halinde olacaksınız. Bu titreşimler sizi kesinlikle yolunuzda ilerlemeye motive edebilirken, aradığınız dönüşüm için sabırsız olmamaya çalışın, çünkü bu şeyler zaman alabilir. Hedeflerinizin ardındaki lojistik yüzünden hüsrana uğramak yerine, kendinize bir yapılacaklar listesi oluşturun ve bu listeyi aşma sürecinde rahatlık bulun. Luna ve devrim niteliğindeki Uranüs arasındaki tatlı bağlantı sayesinde, bu öğleden sonra duygusal atılımlar tezahür edecek ve sürecinizle barışmanıza yardımcı olacak.


Yengeç Burcu

25 Mart 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, Oğlak burcundaki Ay şifalı asteroit Chiron ile bağlantı kurarken, aşk hayatınızın son zamanlarda profesyonel odağınızdan uzaklaşıp uzaklaşmadığını düşünmek için bir dakikanızı ayırın. Bu kozmik iklim, romantik ve kariyer yollarınız arasında meydana gelen herhangi bir dengesizliği vurgulayacak ve sizi bu alemlerde son zamanlarda sizin için tezahür eden sorunları kabul etmeye ve değiştirmeye zorlayacaktır. Neyse ki, bu öğleden sonra Luna ve Uranüs arasında faydalı bir bağlantı bu tür konularda gelişmenize yardımcı olabilir, bu yüzden bir veya iki flört mesajı göndermekten korkmayın. İşiniz biter bitmez işe geri döndüğünüzden emin olun.


Aslan Burcu

25 Mart 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili aslan, Oğlak burcu ile şifa veren asteroit Chiron arasındaki sert bağlantı sayesinde, bu sabah yapman gereken ve yapmak istediğin şey ters gidebilir. Hafta sonu her saat yaklaştıkça, eğlenmek için sabırsızlanmaya başlamanız, ancak sorumluluklarınızı ihmal etmemeye çalışmanız doğaldır. Şans eseri, bu öğleden sonra Luna, öngörülemeyen Uranüs’e bir öpücük üflediğinde ofisteki hava hafifleyecek. Bu, patronunuza yarım gün fikrine açık olacağından erken çıkıp çıkamayacağınızı sormak için iyi bir zaman olabilir.


Başak Burcu

25 Mart 2022 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, bu sabah Oğlak burcu şifalı asteroit Chiron ile sert bir kare oluştururken kendinizden, stilinizden ve kariyerinizden kopuk hissedebilirsiniz. Şüphesiz dönüşüm için aç olacaksınız, özellikle nasıl değişeceğinizden emin değilseniz, onu organik olarak kucaklamakta zorlanabilirsiniz. Bu enerji biraz tuhaflaşsa da, özellikle büyük yaşam değişimleri sürecindeyseniz, şu anda kendinizi tanımlamanız gerektiği gibi hissetmemeye çalışın. Neyse ki, öğleden sonra Luna devrim niteliğindeki Uranüs’e bir öpücük göndererek, ruhunuzu kirletmiş olabilecek herhangi bir sisten kurtulmanıza yardımcı olacak bu dengesiz titreşimler dağılacak.


Terazi Burcu

25 Mart 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, Oğlak burcu ile şifa veren asteroit Chiron arasındaki sert kare sayesinde bugün duygusal olarak kapalı hissedebilirsin. Bu titreşimler ilişkilerinizde bloklar oluşturabilir, ancak birkaç çizgi çizmeniz ve kendinize daha fazla zaman ayırmanız önemli olabilir, özellikle de bunu yapmıyorsanız. Şans eseri, bu öğleden sonra Luna devrimci Uranüs ile destekleyici bir bağlantıya girdiğinde enerji değişecek. Bu kozmik iklim, ilişkilerinizdeki buzları kırmak için mükemmeldir, ortaklığınızda ortaya çıkmış olabilecek sorunların kalbine inmenize ve bunları çözmenize yardımcı olur.


Akrep Burcu

25 Mart 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah Oğlak burcunun şifalı asteroit Chiron ile kesiştiğinde, sesinizde kısıtlanmış hissedebilir veya başkaları sizi dinliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Kendinizi savunmak için cazip gelse de, bir sonraki hareketinizi perde arkasında planlayıp, harekete geçmeden önce durumunuzu iyice analiz etmek için adımlar atmanız daha iyi olabilir. Neyse ki, bu öğleden sonra ay, öngörülemeyen Uranüs’e bir öpücük göndererek sizi kalıpları kırmaya teşvik ettiğinde ilham sizi bulacak. Bu titreşimler, özellikle son zamanlarda alışılmış taktikleriniz işinize yaramadıysa, alışılmadık olanı kucaklamak için mükemmeldir.


Yay Burcu

25 Mart 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Okçu, Oğlak burcundaki ay ile şifalı asteroit Chiron arasındaki sert kare sayesinde, bu sabah diğer insanların sizden bekledikleri karşısında kendinizi çıkmazda hissedebilirsiniz. Şans eseri, bu öğleden sonra Luna’nın asi Uranüs’ü öpmesiyle ortalığı karıştırma fırsatınız olacak. Bu enerjiyi, özellikle son zamanlarda hayat özellikle sıkıcı hissediyorsanız, her zamanki rutininizden uzaklaşmak için bir bahane olarak kullanın. Bu titreşimler, hafta sonunuza erken başlamanız için sizi cezbedebilir. Ancak, mesai bitmeden önce önemli görevleri tamamladığınızdan emin olun, aksi takdirde gelecek hafta fazladan saatler harcayabilirsiniz.


Oğlak Burcu

25 Mart 2022 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, bu sabah ay burcunuzda ilerlemeye devam ederken, şifalı asteroit Chiron ile sert bir bağlantı kurarken, yatakta kalma isteği duyabilirsiniz. İşyerinde hasta bir gün geçirebiliyorsanız, özellikle nadiren kendi ihtiyaçlarınızı ilk sıraya koyuyorsanız, aramak için iyi bir zaman olabilir. Şans eseri, bu öğleden sonra Luna, haritanızın kendini ifade etmeyi ve eğlenceyi yöneten bölümünü harekete geçirerek devrim niteliğindeki Uranüs’e bir öpücük gönderdiğinde daha çok kendin gibi hissedeceksin. Bu enerjiyi, özellikle kendinizi çok yorgun hissediyorsanız, biraz stres atmak için bir bahane olarak kullanın.


Kova Burcu

25 Mart 2022 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, bu sabah sözlerine dikkat et, yoksa pişman olacağın bir şey söyleyebilirsin. Oğlak ayı, şifalı asteroit Chiron ile sert bir kare oluşturduğunda, bir körlük sizi alt edebilir ve çevrenizdeki insanlara soğuk veya duygusuz görünen şekillerde kendinizi ifade etmenize neden olabilir. Olumsuz bir şekilde karşılaşmak istemeseniz bile, konuşmadan önce sesinizle kontrol etmezseniz kaçınmak zor olabilir. Neyse ki, öğleden sonra yuvarlanırken bu ağır titreşimler bir anda dağılacak ve Luna devrim niteliğindeki Uranüs ile destekleyici bir bağlantıya girecek.


Balık Burcu

25 Mart 2022 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, Oğlak burcu ile şifa veren asteroit Chiron arasındaki sert bağlantı sayesinde bu sabahki enerji biraz yoğun hissedilebilir. Biraz perakende terapisi ile bu sert titreşimlerden kaçmak için cazip hissedebilirsiniz. Ancak, en sevdiğiniz çevrimiçi mağazalara göz atmaya başlarsanız veya aşırı harcama yapmanız durumunda bütçenize dikkat etmeniz gerekir. Bu öğleden sonra Luna’nın Uranüs’e bir öpücük göndererek daha önce ortaya çıkmış olabilecek herhangi bir korkudan kurtulmanıza yardımcı olacak bir değişiklik olduğunu fark edeceksiniz. Bu kozmik iklim aynı zamanda ruhunuza da hizmet etmeye hazır, size ilham parıltıları ve kişisel parlaklık anları sunuyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.