Günlük Burç Yorumları 17 Mart 2022

17 Mart Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 17 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç, Başak ayı geniş Jüpiter ile karşı karşıya gelirken, yapılacaklar listeniz bu sabah biraz bunaltıcı gelebilir. Görevde kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, ancak gün sonundan önce tamamlanması gerekmeyen işleri halletmek için kendinize çok fazla baskı yapmayın. Luna, puslu Neptün ile sert bir karşıtlık oluşturduğunda, bu akşam puslu bir hava kendini gösterecek ve bu da sizi kendinizi kötü hissetmenize veya duygusal olarak kafanızın karışmasına neden olabilir. Neyse ki, bu gece gökyüzünde dolunay yükseldiğinde, sizi aşağı çeken tüm ağırlıklardan kurtulma şansınız olacak.


Boğa Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, Başak ayı geniş Jüpiter ile karşı karşıya gelirken, sosyal medya sayfalarınız bugün çok fazla dikkat dağıtıcı olabilir. Dijital dünyada çok fazla ilgi görüyor olsanız da, bunun bugün yapılması gereken önemli görevleri tamamlama becerinizi elinizden almasına izin vermemeye çalışın. Büyü saati yaklaştıkça ve dolunay yukarıda tezahür ederken, organizasyonel bir enerji sizi ele geçirecek. Bu titreşimler aynı zamanda beyninizi çok sayıda yaratıcı fikirle dolduracak ve ruhunuza giren her parlak an hakkında not almanızı hayati hale getirecektir.


İkizler Burcu

17 Mart 2022 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Başak ayı geniş Jüpiter ile karşı karşıya gelip dördüncü ve onuncu evlerinizi harekete geçirirken, taşan bir iş yükü bugün kendi ihtiyaçlarınızın önüne geçebilir. Gününüze organizasyon ve istikrar getirmeye yardımcı olmak için projelerinizi küçük, yönetilebilir adımlara bölmeye çalışın. Luna ve Neptün arasındaki sert karşıtlık sayesinde, akşam yaklaşırken biraz kopukluk hissedebilirsiniz, bu da yere ve merkeze odaklanmanızı önemli kılar. Bu akşamın ilerleyen saatlerinde, dolunay gökyüzünde tezahür ederek odağı ev hayatınıza getiriyor. Bu titreşimler, alanınızı temizlemek için mükemmeldir. Ritüel bir duman temizliği de bu kozmik iklimden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir.


Yengeç Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Perdenin ötesinden gelen eşzamanlılıklar, tesadüfler ve mesajlar bu sabah sizi kutsayacak, sevgili Yengeç, Başak dolunayı uğurlu Jüpiter’i açarken, haritanızın maneviyatı yöneten sektörünü harekete geçirir. Bu kozmik iklimi, doğayla iletişim kurarak, mum büyüsü uygulayarak veya derin meditasyon yaparak diğer tarafla yeniden bağlantı kurmak için bir bahane olarak kullanın. Dolunay gökyüzünde tezahür ettiğinde cadı saati yaklaştıkça vibe özellikle mistik hissedecek. Bu titreşimler, kehanet alemlerinde oynamak için mükemmeldir ve tarot kartlarınızı veya sarkaçlarınızı patlatmak için iyi bir zaman oluşturur.


Aslan Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak ayı iyimser Jüpiter ile bağlantı kurarken, sevgili Aslan, bu sabah kişisel dönüşümünüze yatırım yapmak için ilham alacaksınız. Bununla birlikte, özellikle bu tür hedefler bir iş veya romantik bir ortakla ilgiliyse, büyük miktarda parayı bir rüyaya yatırmadan önce hedeflerinizi düşünmelisiniz. Mali durumunuzu kontrol etmek, şu anda büyük satın alımlar konusunda verdiğiniz kararlarda da büyük bir rol oynamalı, aksi takdirde bütçenizi aşabilirsiniz. Neyse ki, bu akşamki dolunay, neleri karşılayabileceğiniz ve neleri karşılayamayacağınız konusunda size ışık tutacak ve akıllı parasal seçimler yapmanıza yardımcı olacak.


Başak Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, parıldayan Jüpiter’e açı verirken burcunuzdan geçerken, bu sabah kendinizi enerjik, iyimser ve sevgi dolu hissedeceksiniz, tatlı Başak. İyi hisleriniz ve yüksek auranız çevrenizdeki insanlara bulaşıcı olacağından, bu kozmik iklimi pozitifliğe eğilmek ve yaymak için bir fırsat olarak kullanın. Dolunay kendini gösterdiği için bu gece uykuya dalmakta zorluk çekebilirsiniz ve bu da zihninize bir aktivite akışı getirir. Gözlerimi kapamanın umutsuz ve umutsuz bir rüya olduğunu fark edersen, gece yarısı yağı yanarken banyo yaparak veya kendine manikür yaparak zamanını biraz öz bakımla şımartmak için kullan.


Terazi Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, Başak ayı iyimser Jüpiter ile bağlantı kurarak altıncı evinizi harekete geçirirken, günlük rutinlerinizi sürdürmek bu sabah size bir istikrar ve neşe duygusu getirebilir. Bu titreşimler ayrıca sizi çevreleyen güzelliği görmenize yardımcı olabilir, size minnettarlığınıza ve iç huzurunuza dokunma şansı verir. Büyü saati yaklaştıkça ve dolunay gökyüzünde belirirken yeni bilgiler gün ışığına çıkabilir. Bu ay olayı aynı zamanda sezginizi artırmaya hazır, özellikle de biraz kozmik rehberliğe ihtiyacınız varsa, meditasyon seansı almak için iyi bir zaman.


Akrep Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak ayı geniş Jüpiter ile bağlantı kurarken, tatlı Akrep, bu sabah popülariteniz biraz bunaltıcı olabilir. Kesinlikle ekstra ilgi ve hayranlığın alıcı tarafında olacak olsanız da, bunun kafanıza girmesine izin vermemeye çalışın, aksi takdirde egonuz siz olmadan kaçabilir. Takip ederek sosyal medyanızı büyütmeyi umuyorsanız, akşamın ilerleyen saatlerinde, dolunayın gökyüzünde tezahür ettiği ve on birinci evinizi harekete geçirdiği zaman için sevimli bir gönderi planlamak isteyebilirsiniz. Beğenilerinizin ve takiplerinizin ne kadar hızlı gerçekleştiğine takılmamaya çalışın, aksi takdirde kendi mojo’nuzu atabilirsiniz.


Yay Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Archer, Başak burcu Jüpiter’e açı verirken, bugün iş yerinde hava çok yüksek olacak. Ne yazık ki, bu akşam dolunayın ortaya çıkmasıyla birlikte, bazılarının tansiyonu yükselirken, bazılarının da kendini mutlu ve neşeli hissedeceği belirtildi. Meslektaşlarınızla kesinlikle ilgilenirken, özellikle de çevrenizdeki biri neşelenmek istemiyorsa, size ait olmayan hiçbir sorunu üstlenmemeye çalışın. Büyüleyici saat yaklaşırken ve dolunay yükselirken profesyonel hedeflerinizi gözden geçirmek için biraz zaman ayırın, bu da ileriye dönük kariyer yolunuz için sağlam bir plan hazırlamanıza yardımcı olabilir.


Oğlak Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, bu sabah bilgece bir bilgelikle konuşacak, Başak ayı felsefi Jüpiter ile bağlantı kurarak üçüncü ve dokuzuncu evlerinizi harekete geçirecek. Bu titreşimler ayrıca sezginizin yükselmesine neden olacak ve ailenize ve arkadaşlarınıza derin tavsiyeler vermenize yardımcı olacaktır. Ancak cadılar bayramı yaklaşırken ve dolunay gökyüzünde kendini gösterirken ruhunuza odaklanırken içeri girmenin yollarını aramalısınız. Bu titreşimler, içinizde ve çevrenizde var olan yaşam gücüne erişmenize yardımcı olacak ve size ruhsal merkezinizi ve bağlantı duygunuzu kucaklama şansı verecek.


Kova Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, bugün sizin için biraz yoğun olabilir, Başak dolunayı oluşurken, kişisel dönüşümü ve yoğun bağları yöneten harita sektörünüzü harekete geçirebilir. Luna ve Jüpiter arasındaki bağlantı sayesinde iyimser hissediyor olsanız da, düşüncelerinizi ve duygularınızı dengelemeniz gerekecek veya kendinizle yapmanız gereken ciddi tartışmalardan kaçınabilirsiniz. Cadı saati yaklaştıkça, evren sizi engelleyen herhangi bir kişi veya durumla bağlarınızı kesmeye zorlarken, hayatınızda neyin işe yarayıp neyin yaramadığı daha belirgin hale gelecektir.


Balık Burcu

17 Mart 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, bugün Başak ayı uğurlu Jüpiter ile bağlantı kurarken, birinci ve yedinci evlerinizi harekete geçirirken sevgiyi hissedeceksiniz. Bu titreşimler, biraz flörtleşmek için mükemmeldir, ancak biraz yüksek enerji olarak karşılaşabileceğiniz için topraklanmış kalmanız ve soğukkanlı davranmanız gerekecek. Akşam gelip ay puslu Neptün ile karşı karşıya gelirken bir rüyada çok fazla kapılmamaya çalışın, yoksa daha sonra hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Neyse ki, bu geceki Başak dolunayı, her ne kadar mantığa yaslanmanız gerekse de, olayları gerçekte oldukları gibi görmenize yardımcı olabilir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.