Günlük Burç Yorumları 15 Mart 2022

15 Mart Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 15 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

15 Mart 2022 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan burcu bu sabah Satürn ile karşı karşıya, sevgili Koç, özellikle de başkalarının kişisel sınırlarınıza saygı göstermediğini düşünüyorsanız, arkadaşlık grubunuz içinde sorunlar yaratabilir. Ne yazık ki, Luna kaderin düğümleriyle sert bir t-kareye girdiğinde, bu dengesiz titreşimler öğleden sonraya kadar devam edecek. Bu kozmik iklim sizi yoğun bir ruh haline sokacak ve bu da şu anda geçinmekte zorlandığınız arkadaşlarınızdan bir mola vermeniz için size ilham verebilir. Neyse ki, akşamın ilerleyen saatlerinde ay pragmatik Başak burcuna geçtiğinde duygularınızı sıralamak için bir fırsatınız olacak.


Boğa Burcu

15 Mart 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, Aslan burcu ciddi Satürn ile karşı karşıya geldiğinden, bu sabah yataktan çıkmakta zorlanabilirsiniz. Ne yazık ki, erteleme düğmesine basmak sizi işyerinde sıcak suya sokabilir, özellikle de dağınık bir şekilde gelirseniz veya vardiyanıza zamanında yetişemezseniz. Bu öğleden sonra Luna, kaderin düğümleriyle sert bir t-kareye girdiğinde aşk hayatınızdaki sorunlara dikkat edin. Bu titreşimler, geçmişten bir sevgiliyi çevrenize geri getirebilir, ancak sizi hayal kırıklığına uğratmış biriyle yeniden başlamaktan kaçınmalısınız.


İkizler Burcu

15 Mart 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan burcu kısıtlayıcı Satürn ile karşı karşıya gelirken, tatlı İkizler, bu sabah sezgisel olarak kendinizi biraz kapalı hissedebilirsiniz. Ne yazık ki, Luna’nın kaderin düğümleriyle sert bir t-kare oluşturduğu öğleden sonraları, günlük görevlerinize ve sorumluluklarınıza odaklanmanızı zorlaştıracak şekilde, dengesiz titreşimler akmaya devam edecek. Neyse ki, bu akşam Ay Başak burcuna geçtiğinde, organizasyonunuz ve çalışma motivasyonunuzla yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olacak bir değişim hissedeceksiniz. Ancak, zorlu bir günün ardından akşamın geri kalanında dinlenmeye ve enerji toplamaya odaklanmalısınız.


Yengeç Burcu

15 Mart 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, bu sabah Aslan burcu Satürn ile karşı karşıya gelirken, en yakın arkadaşlarınızın dengenizi bozmasına izin vermeyin. Genelde adım atmaktan ve sevdiklerinize destek olmaktan mutlu olsanız da, duygusal istikrarınıza katkıda bulunmayan herkesle bazı sınırlar koymanız gerekebilir. Ne yazık ki, Luna ve kaderin düğümleri arasındaki sert bir t-kare sayesinde bu öğleden sonra kayalık titreşimler tezahür etmeye devam edecek. Bu enerji, bağlantılarınızın sağlığını sorgulamanıza ve artık mutluluğunuza katkıda bulunmayan herkesten uzaklaşmanız için size ilham verebilir.


Aslan Burcu

15 Mart 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel bakımınıza ayak uyduramıyorsanız, burcunuzdaki ay kısıtlayıcı Satürn ile karşı karşıya geldiğinden bugün size yetişebilir. Bu öğleden sonra, ay, kaderin düğümleriyle sert bir t-kare girdiğinde, ev içi veya profesyonel yaşamınızdaki memnuniyetsizlik tezahür edebilir ve varlığınızın artık sizin yararınıza çalışmayan alanlarında kargaşa yaratabilir. Neyse ki, bu akşam Ay Başak burcuna ve haritanızın güvenliği yöneten sektörüne girdiğinde duygularınızı dengelemek ve düşüncelerinizi toplamak için bir fırsatınız olacak.


Başak Burcu

15 Mart 2022 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan ayı, haritanızın bilinçaltını yöneten sektöründen geçerken, şu anda aklınızda çok şey olacak, sevgili Başak. Ne yazık ki, Luna ve Satürn arasındaki bir karşıtlık, özellikle bazı ağır düşünce veya duyguları sıralamaya başladıysanız, gün için yapılacaklar listenize odaklanmayı zorlaştırabilir. Neyse ki, bu akşam ay burcunuza girdiğinde kendinizi daha çok kendiniz gibi hissetmeye başlayacaksınız. Bu enerjiyi, yeni bir gün başlamadan önce yeniden toparlanmanıza yardımcı olması için zihniniz, bedeniniz ve ruhunuzla yeniden bağlantı kurma şansı olarak kullanın.


Terazi Burcu

15 Mart 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, Aslan burcu ciddi Satürn ile karşı karşıya gelirken, bugün sorumluluklarınıza odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Bu titreşimler, çalışmanız gerektiğinde eğlenceye özlem duymanıza neden olacak, bu da telefonunuzu kapmanıza ve sosyal medya sayfalarınız aracılığıyla dikkatinizi dağıtmaya çalışmanıza neden olabilir. Ne yazık ki, Luna ve kaderin düğümleri arasındaki sert bir t-kare sayesinde, yapılacaklar listenizin etrafından dolaşmak yalnızca içsel hayal kırıklıklarına yol açacaktır. Kalbinizin veya zihninizin istediği şey bu olmasa da, kendinize bir iyilik yapın ve bu akşam olası endişelerden kendinizi kurtarmak için şu anda ilgilenmeniz gereken herhangi bir işle ilgilenin.


Akrep Burcu

15 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, bu sabah iş arkadaşlarınızla duygusal sınırlar belirlemeniz gerekebilir, çünkü Aslan burcu kısıtlayıcı Satürn ile karşı karşıya gelecek. Ne yazık ki, Luna ve kaderin düğümleri arasındaki sert bir t-kare sayesinde iş arkadaşlarınızla çizgi çizmek istediğiniz kadar sorunsuz gitmeyebilir. Bu nedenle, ofisten biri zamanınızı veya enerjinizi tekeline almaya çalışırsa, işinize kapıldığınızı açıklayarak radarın altında uçmayı düşünebilirsiniz. Neyse ki, bu akşam Ay Başak burcuna geçtiğinde, sağlıklı bağlantıları benimsemenize yardımcı olacak şekilde yeniden bir araya gelme şansınız olacak.


Yay Burcu

15 Mart 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Okçu, bu sabah Aslan burcu sizin için zihinsel engeller oluşturabilecek kısıtlayıcı Satürn ile karşı karşıya geldiğinde kendinizi biraz garip hissedebilirsiniz. Odaklanmakta zorluk çekiyorsanız, en sevdiğiniz topraklama ve farkındalık tekniklerine dokunarak maneviyatınıza dönmeniz gerekebilir. Ne yazık ki, Luna ve kaderin düğümleri arasındaki sert bir t-kare, sizi rotanızdan daha da uzaklaştırmakla, eski anıları ve geçmişten gelen acıları tozlamakla tehdit ediyor. Neyse ki, ay pragmatik Başak burcuna geçtiğinde bu akşam işinize yetişme şansınız olacak.


Oğlak Burcu

15 Mart 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, Aslan burcunun yönetici gezegeniniz olan Satürn ile karşı karşıya geldiği bu sabah, hava çok yoğun olacak. Atmak için çok çalıştığınız temellerin saldırı altında olduğunu hissedebilir, kendinizi ve hayatınızı bir arada tutmak için çabalamanıza neden olabilirsiniz. Ne yazık ki, Luna kaderin düğümleriyle zorlu bir t-kareye girerken bu öğleden sonra daha sert bir enerji gelecek. Arkadaş çevrenizdeki drama, alanınıza daha fazla karışıklık eklemekle tehdit edebilir, bu da yönünüze gereksiz gölge düşürmeye çalışan herkesle çizgiler çizmenizi önemli hale getirir.


Kova Burcu

15 Mart 2022 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir ilişkiniz varsa, bu sabah Aslan burcu ve stoacı Satürn arasındaki gergin karşıtlık sayesinde sevdiğinizle baş başa kalabilirsiniz. Şu anda sevgilinizin egosunu zedelememeye özen gösterin, çünkü onlar sizin sandığınızdan daha hassas ve ham hissediyor olabilirler. Luna, yapılacaklar listenize odaklanmanızı zorlaştırabilecek kaderin düğümleriyle zorlu bir t-kare’ye girerken bu öğleden sonra daha fazla sarsıcı titreşimler akacak. Odağınızı geri kazanabilmeniz ve işinize geri dönebilmeniz için hayatınızda kalan herhangi bir dram varsa, barış yapmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.


Balık Burcu

15 Mart 2022 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, Aslan ayı pragmatik Satürn ile karşı karşıya gelirken, bugün işinize odaklanmak için gardınızı yükseltmeniz gerekebilir. Kişisel yaşamınızda çok şey oluyor olsa da, gün için yapılacaklar listenizi tamamlama şansınız olduğunda, akşamın ilerleyen saatlerine kadar hepsini çözme şansınız olmayacak. Neyse ki, ay Başak’a ve haritanızın kalp meselelerini yöneten sektörüne girerken kozmik yardım sizi bu gece bulacak. Bu ay yerleşimini aşka yaslanmak için bir bahane olarak kullanın ve kendinize biraz özen gösterdiğinizden emin olun.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.