Günlük Aşk Burç Yorumları 9 Mart 2022

9 Mart Günlük Aşk Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 9 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay bugün meraklı İkizler’e giriyor ve mobil üçüncü iletişim evinize, düşünce sürecinize ve yakın çevrenize çekiş getiriyor. Bununla birlikte, aynı anda, gizli onikinci kapanış eviniz, gizli gündemleriniz ve sahne arkasındaki her şey aracılığıyla Balık’taki şanslı Jüpiter ile karşı karşıya gelecek. Koç, bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı olmanıza rağmen, şu anda her şeyi kendinize saklamak için bilinçli bir karar veriyorsunuz. Her ne kadar Merkür’ün şefkatli Balık’a geçişi düşünüldüğünde, kalpten konuşmak için birçok fırsat var. Kulağa sevimsiz geliyor, ancak en kötü durumda, sevgilinize her zaman güzel bir mektup yazabilirsiniz.


Boğa Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Her zamanki tipiniz olmayan birine mi aşık oluyorsunuz, Boğa? Ay, bugün güvenlik duygunuzu çevreleyen temaları vurgulayarak titiz İkizler burcunda aylık ilk çıkışını yapıyor, ancak dahası var. Luna eş zamanlı olarak şanslı Jüpiter ile – çağrışımlar, topluluk ve dünyaya ait olma duygusundan oluşan on birinci eviniz aracılığıyla – karşı karşıya gelecek ve bu da, ikinci doğa olarak kabul ettiğiniz şey ile size sunulan yeni fırsatlar arasında bir gerilim yaratacaktır. bu zaman. Merkür ayrıca sosyal açıdan bilinçli onbirinci evinizden Balık burcunda yıllık ilk çıkışını yapacak, bu nedenle çevrimiçi flörtün sularını test etmekten korkmayın.


İkizler Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay burcunuzda parıldadığında, yalnızca normalden daha dalgın değil, aynı zamanda sesli olarak da etkileyicisiniz, İkizler. Bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı olmanıza rağmen, şu anda başka önemli karışık sinyaller veriyor olabilirsiniz. Bu, özellikle gezegensel yöneticiniz Merkür düşünüldüğünde doğrudur, çünkü bugün Balık burcunda ilk çıkışını yapacak ve mantıksal zihnin aksine hayal gücüne ve ruh alemine vurgu yapacaktır. Tüm bunları söylerken, bugün mesajınızı iletmekte zorlanıyorsanız, cesaretiniz kırılmasın. Bunun yerine bilinçaltı enerjilere uyum sağlayın ve şarkı sözleri ve şiir yoluyla iletişim kurun.


Yengeç Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgilinizle çok ihtiyaç duyduğunuz bir kaçamak? Yengeç, bu mola çok gecikti, bu yüzden şimdilik geri adım atmaktan çekinmeyin. Ayrıca, Ay’ın İkizler’e girmesine ve uykulu on ikinci dinlenme, kapanma ve teslimiyet evinize ek olarak, göksel hükümdarı Merkür, dokuzuncu macera, genişleme ve bilinmeyen bölge eviniz aracılığıyla Balık’ta yıllık ilk çıkışını yapacak. Bu nedenle, bu zamanı sevgilinizle dolaşmaya ayırmıyorsanız, yine de ruh arayışı için mükemmel bir zaman. Diğerleriniz bu arada ilginizi çeken biriyle tanışabilir.


Aslan Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bekar veya zaten bağlı, bugünün astro-hava durumu ironik bir şey değil, Aslan. Örneğin, ay, yaramaz İkizler’de ve dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygusuyla ilgili deneysel onbirinci evinizde aylık ilk çıkışını yapacak, bu da şu anda bireysel özgürlüğünüzü önceliklendirmeye daha yatkın olduğunuz anlamına geliyor. Sosyal çevrenizdeki biriyle kaynaşmak ve flört etmek mi? Ay, eş zamanlı olarak – seks, birleşmeler, işbirlikleri ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla – cömert Jüpiter ile karşı karşıya gelecek; bu, doğuştan gelen sosyalleşme arzunuza rağmen, bir parçanızın hala daha derin bir şey arzuladığı anlamına geliyor. İkisinden de biraz ne dersin?


Başak Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bilgili gezegen yöneticiniz Merkür, bugün Balık burcunda yıllık ilk çıkışını yapıyor ve taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmaları, uzlaşma ve diğer önemli kişiler olan Başak’a netlik ve ivme getiriyor. Parlak iletişim becerilerinize rağmen, göksel yöneticiniz Merkür, Balık burcundan geçerken “zararına” sahiptir. Anlamı: Doğrudan ve pratik olarak iletişim kurmak yerine, bu zamanda sevginize karışık sinyaller göndermeye daha yatkınsınız. Bu arada, ayın onuncu otorite eviniz olan İkizler’e geçişi üzerine, inisiyatif almaya teşvik ediliyorsunuz, bu yüzden bu zamanda suları test etmekten korkmayın.


Terazi Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, bugün meraklı İkizler’e giriyor ve egzotik dokuzuncu macera, genişleme ve bilinmeyen bölge evinizi harekete geçiriyor, bu da muhtemelen ufka, bilinmeyeni deneme, keşfetme ve maceraya girme arzusuyla baktığınız anlamına geliyor. Sizden uzakta olan birine karşı hisler mi besliyorsunuz, Terazi? Ay, kararlı yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli eviniz aracılığıyla yaralı şifacı Chiron’a eş zamanlı olarak seksen yapacak, bu nedenle yeni bir şey öğrenme ve konfor alanınızın dışına çıkma fırsatına ek olarak, bu yeni yolculuk aynı zamanda size yeni bir deneyim getirebilir. süreçte önemli miktarda iyileşme. “Nasıl”ı sorgulamayın ve “ne”ye odaklanın.


Akrep Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

En çok kalpten konuştuğunuzda parlarsınız, Akrep. Ve sevgi, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla Balık burcunda yıllık ilk çıkışını yapan anlayışlı Merkür ile, bu zamanda kalbinizin arzularını ifade etmeniz için birçok fırsat var. Üstüne üstlük, seksle ilgili sekizinci eviniz, paylaşılan kaynaklar ve işbirlikleri aracılığıyla ayın titiz İkizler’e geçişi üzerine, bu süreçte sevgilinizin zihni, bedeni ve ruhuyla iletişim kurmaya ve birleşmeye teşvik ediliyorsunuz. Bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı, kesin olan bir şey var: bugün bir şekilde hissediyorsunuz, ancak gücünüzün üzerinde duruyorsunuz.


Yay Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Hatırlayabileceğiniz gibi, ay, seks, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili sekizinci evinizi yönetir. Bununla birlikte, düşündürücü İkizler ve bu zamanda taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşmalar ve diğer önemli eviniz aracılığıyla parıldayacak. Yay, dürüstlük ve bütünlük ile iletişim kurmaya nasıl devam edebilirsiniz? Sen ve diğer önemli kişi aynı sayfada mısınız? Ay ayrıca, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve en içteki duygularınız aracılığıyla gezegeninizin yöneticisi Jüpiter ile çatışacak ve bu da gerçekte nasıl hissettiğiniz ile ne istediğiniz arasında bir gerilim yaratabilir. ifade etmek.


Oğlak Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bilgili Merkür bugün Balık burcunda Jüpiter ve Neptün’e katılacak, mobil üçüncü iletişim evinize, düşünce sürecine ve yakın çevrenize netlik ve ivme getirecek, ancak bunun olaylara mantıklı bir bakış açısıyla bakmakla hiçbir ilgisi olmadığından emin olabilirsiniz. Bekar da olsanız da, bugünün astro-havası sizi sezgilerinize güvenmeye ve içsel bilişinize, Oğlak’a güvenmeye teşvik ediyor. Ay ayrıca detay odaklı İkizler burcunda olacak, bu da sezgilerinize güvenmeniz ile çelişiyor, bu nedenle mantıklı ve sezgisel zihniniz arasında bir denge kurmanız için bir fırsat. Aşk sadece gerçeklere güvenmekle ilgili değildir. Doğru olanı yap.


Kova Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, bugün konuşkan İkizler’e giriyor, aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci evinize zihinsel uyarım ve duygusal vurgu getiriyor; bu, kozmosun çapkın doğanızdan şaka yapma yeteneğinize kadar her şeyi onayladığı anlamına geliyor. Şanslı kim, Kova? Belirli bir aşk ilgisini çevreleyen arka arkaya düşünceler deneyimlemesine rağmen, ayın Jüpiter’le karesi – istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleriniz aracılığıyla – sırayla, kalbinizin sesini takip etme dürtüsü arasında bir gerilim yaratabilir. Arzulara karşı kendini güvende hissettiren bir şeyi durmadan aramak. Bazı riskler almaya değer.


Balık Burcu

9 Mart 2022 Çarşamba Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Konuşkan Merkür bugün burcunuza giriyor, bu boğazınızda bir mikrofona sahip olmaya eşdeğer. Gerçeğinizi söylemeye hazır mısınız, Balık? Tek veya zaten alınmış olan haberci tanrı, sanat, müzik ve manevi arayışlar yoluyla iletişim kurmayı tercih ettiği için burcunuzdan geçerken mutlaka en yüksek potansiyelinde çalışmıyor. Ancak, tamamen kendi elementinizde olduğunuz için daha fazla heyecanlanamazsınız. Tüm söylenenlerle birlikte, bu size sevgi mesajlarınızla ilgili olarak bir şeyleri değiştirme ve hayal gücünüzü kullanma fırsatı sunar. Belki şiir ya da en sevdiğin şarkı sözleri aracılığıyladır. Kırılganlığınızda sihir var.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.