Günlük Aşk Burç Yorumları 8 Mart 2022

8 Mart Günlük Aşk Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 8 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

8 Mart 2022 Salı Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, duyusal güdümlü Boğa ve istikrar arayan ikinci konfor eviniz, para kazanma yetenekleriniz ve değer sistemleriniz aracılığıyla geçişini tamamlamadan önce, Luna, otoriter onuncu eviniz aracılığıyla Plüton’u güçlendirmek için uyumlu bir üçgen oluşturacaktır. Koç, ister bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, kesin olan bir şey var: masaya ne getirdiğinizin gayet iyi farkındasınız ve hak ettiğinizden daha azına razı olmak üzere değilsiniz. Bununla birlikte, sosyal açıdan bilinçli onbirinci bireysel özgürlük eviniz aracılığıyla Ay’ın Merkür’e kare açı yapması, konfor bölgenizde kalma arzusu ile diğer seçenekleri keşfetme arzusu arasında bir sürtüşme yaratır.


Boğa Burcu

8 Mart 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay burcunuzun üzerinde gezinirken, duygusal istikrar duygusu geliştirmeye devam etmek için elinizden gelen her şeyi yapıyor olabilirsiniz, Boğa. Bununla birlikte, ay, taahhütlü yedinci evinizin göksel hükümdarı olan dönüştürücü Plüton ile uyumlu bir üçgen oluşturacağından, bu enerji büyük olasılıkla yoğunlaşmaya devam edecektir, bu da sırayla sizi bulmaya teşvik eder. alternatifler. Aşk hayatınızda işler güvende hissetmiyorsa, bir adım geri atmanız ve bu zamanda inanç sistemlerinizin temelini yeniden değerlendirmeniz önemlidir.


İkizler Burcu

8 Mart 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sonraki adımlar üzerinde düşünmek için bir dakikanızı ayırın İkizler. Bekar veya önceden alınmış, bu özellikle Ay, istikrar arayan Boğa ve kapanış, rüyalar ve perde arkasındaki her şeyle ilgili on ikinci eviniz arasında parıldadığında geçerlidir. Ya bilinçli olarak sevginizi kilit altında tutmayı seçiyorsunuz ya da gizlice ileriye dönük planlar yapıyorsunuz. Ayın, sekizinci birleşme eviniz, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantıları aracılığıyla Oğlak burcundaki güç merkezi Plüton’a eş zamanlı olarak uyumlu bir üçgen oluşturacağını ve bu da samimi birlikteliklerinizi çevreleyen duygusal temalara vurgu yapacağını unutmayın. Mevcut taahhütlerinize nerelerde güven eksikliği yaşadınız?


Yengeç Burcu

8 Mart 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, özgürlüğü seven on birinci dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygunuza istikrar getirmeye devam ediyor. Ancak ister bekar olun, ister zaten bağlı olun, ayın için için yanan Plüton’un üçgen açısı, bire bir bağlantılarınıza bir tabu ve tutku katmanı ekler. Kalbini özel birine mi koydun, Yengeç? Potansiyel işbirlikleri ile ilgili araştırmanızı ve gerekli özeni gösterdiğinizden emin olun. Bu, özellikle birleşme, ortak girişimler ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla Kova’daki meraklı Merkür’ün ay karesi göz önüne alındığında doğrudur, çünkü aynı anda size işi zevkle karıştırmamanız hatırlatılır.


Aslan Burcu

8 Mart 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aklını paranda ve günlük durum tespitinde buldun, Leo. Ne de olsa, ister bekar olun, ister romantik bir şekilde bağlı olun, ayın duyusal güdümlü Boğa’daki yolculuğu – otorite ve patron hareketleriyle ilgili onuncu eviniz – dünyadaki mesleğinizi, mirasınızı ve itibarınızı çevreleyen temalara duygusal vurgu ve sezgisel netlik getiriyor. . Bununla birlikte, Ay’ın için için yanan Plüton üçgeni, aynı anda sizi günlük yaşamınızda gerekli değişiklikleri yapmaya teşvik ediyor, özellikle bu zamanda hayatınıza bir ilişki eklemek isteyenler için.


Başak Burcu

8 Mart 2022 Salı Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Dört gözle bekleyecek çok şey var, ama yine de korkuyla boğulmuşsun. Başak, bu, kalbinin arzuları veya potansiyel bir aşk ilgisi etrafında dönebilir. Ancak bu enerji doğru bir şekilde kullanılırsa, önemli bir dönüşüm potansiyeli vardır. Örneğin, macera, genişleme ve inanç sistemleriyle ilgili dokuzuncu eviniz olan istikrar arayan Boğa’da ayın yolculuğunun ortasında Luna, aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci eviniz aracılığıyla eş zamanlı olarak güç merkezi Plüton’u Oğlak’ta üçgen yapacak. Son birkaç ayda aşk diliniz ve özel hayatınız nasıl değişti? Aşkı çevreleyen eski inanç sistemleri ve ideolojiler ön plana çıkıyor.


Terazi Burcu

8 Mart 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Luna, şehvetli Boğa ve seks, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla parıldamaya devam ediyor, ancak aynı zamanda güç merkezi Plüton’u da üçgen yapacak. Terazi, işleri bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısın? Bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlıysanız, olaylara daha geleneksel bir bakış açısıyla bakıyor olabilirsiniz veya belki de sadece akışına bırakmak yerine uzun vadeli planlar hakkında düşünebilirsiniz. Ay, aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinizden geçerek Merkür ile eş zamanlı olarak karşı karşıya gelecek. Bu nedenle, duygularınızı kelimelere dökmekle mücadele etmenin yanı sıra, bu zamanda mantıklı düşünmeye de teşvik edilirsiniz.


Akrep Burcu

8 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, şehvetli Boğa burcunda ve uyum arayan yedinci anlaşmalar, uzlaşmalar ve diğer önemli evlerinizle sarmalanmadan önce, Luna, meraklı üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreciniz ve diğer önemli eviniz aracılığıyla modern yöneticiniz Pluto ile uyumlu bir üçgen oluşturacaktır. yakın çevre. Akrep, öne çıkıp gerçeğinizi söylemeye hazır mısınız? Bekar veya alıngan, belirli bir bağlantının kararlılığına aşırı derecede odaklanmış olabilirsiniz, bu nedenle onunla birlikte gelebilecek huzursuzluk için bir çıkış bulduğunuzdan emin olun. Luna ayrıca duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve en içteki hisleriniz aracılığıyla Merkür ile yüzleşecek, bu yüzden konuşmadan önce düşünün.


Yay Burcu

8 Mart 2022 Salı Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Özgürlük seven Kova ile göz kamaştıran Mars-Venüs ve iletişim, düşünce süreci ve yakın çevreden oluşan meraklı üçüncü eviniz ile, ister yüz yüze ister sosyal medya aracılığıyla romantik ufkunuzu keşfetme fırsatları arıyorsunuz. Yay, kendini bir kutuya koyma; POV’niz sınırsızdır ve gelişeceğiniz yer burasıdır. Ayın şehvetli Boğa burcunda parıldaması ve günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemleriyle ilgili altıncı eviniz olmasına rağmen, belirli bir durumun ayrıntılarına ve/veya lojistiğine takılıp kalmış olabilirsiniz. Luna’nın Plüton ile uyumuyla ilgili iyi haber şu ki, bu süreçte öz-değerinizin bilincinde oluyorsunuz.


Oğlak Burcu

8 Mart 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Gücünü geri al ve zaten senin olanı al, Oğlak. Ay, şehvetli Boğa ve aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinizdeki yolculuğunu tamamlamadan önce, Luna burcunuzda dönüştürücü Plüton ile uyumlu bir üçgen açı oluşturacak. Bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı, kesin olan bir şey var: Kalbinizi özel birine bağladınız ve kalbinizin arzularının önüne geçmek yok. Dahası, ay, güvenlik duygunuz ve şehvetli arzularınız arasında sürtüşme yaratabilecek anlayışlı Merkür ile karşı karşıya gelecek. Bu aşk hikayesinde potansiyel olarak korkutucu bir şey var mı?


Kova Burcu

8 Mart 2022 Salı Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İçine gitmek için bu zamanı ayırın, Kova. Ne de olsa ay, istikrar arayan Boğa ve duygusal dördüncü eviniz, aile meseleleri ve en içteki duygular aracılığıyla parlıyor, ama işte daha fazlası. Luna, kapanış, rüyalar ve perde arkasındaki her şeyden oluşan gizli onikinci eviniz aracılığıyla güç merkezi Plüton ile uyum içindeyken, iç gözlem yapmaya ve duygusal tatmininizi yansıtmaya teşvik ediliyorsunuz – en azından önemli bir diğerine tam olarak bağlanmadan önce. Ay ayrıca burcunuzda anlayışlı Merkür ile yüzleşecek, bu da duygularınızı ifade etmenin yapmaktan daha kolay olduğu anlamına geliyor. Cesaretinizi kaybetmeyin ve söylemeniz gerekeni söyleyin.


Balık Burcu

8 Mart 2022 Salı Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevreden oluşan meraklı üçüncü evinize duygusal vurgu ve sezgisel netlik getirmeye devam ediyor, ancak eş zamanlı olarak onbirinci dernekler, topluluk ve bireysel özgürlük eviniz aracılığıyla güç merkezi Plüton ile karşı karşıya gelecek. Balık, ister bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, size sunulan fırsatlara, yani bu işbirliklerinin geçerliliğine aşırı odaklanmış olabilirsiniz. Bununla birlikte, ayın onikinci eviniz, kapanma, sırlar ve bilinçsiz kalıplar aracılığıyla Merkür’e kare açı yapması da sizi araştırmanızı yapmaya ve daha da önemlisi sezgisel bilgeliğinize güvenmeye teşvik ediyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.