Günlük Aşk Burç Yorumları 24 Mart 2022

24 Mart Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 24 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, egzotik dokuzuncu macera, genişleme ve bilinmeyen bölge evinizde dolaşmasına rağmen, Luna Balıktaki Merkür ile kafa kafaya gidecek – on ikinci kapanış eviniz, rüyalar ve bilinçsiz kalıplar aracılığıyla – kafa karışıklığı duygularını tetikleyecek ve geleceğe ilişkin belirsizlik. Koç, ister bekar ol, ister aşık ol, günümüzün gizemli astro-hava durumu karşısında cesaretini kırmana gerek yok. Ayrıca, bulunması zor Neptün ile ters düşen günümüzün özgürlüğü seven Yay burcu, sizi bir adım atmaya ve ilahi olanın ellerine güvenmeye teşvik ediyor. Her şey tam da olması gerektiği gibi oluyor.


Boğa Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ya bir aşk ilgisinden karışık sinyaller alıyorsun ya da bağlantıdan tamamen şüphe ediyorsun, Boğa. Bu, özellikle Ay’ın Yay burcundaki yolculuğunu ve birleşme, paylaşılan kaynaklar ve işbirliklerinden oluşan sekizinci eviniz düşünüldüğünde geçerlidir, çünkü aynı anda Balık burcunda Merkür ve Neptün ile çatışacaktır. Dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygusundan oluşan onbirinci evinizin üzerinde süzülmek, sosyal yaşamınızda ve gelecek vizyonlarınızda sürtüşme yaratır. Kişisel hayatınızda bir şeyler yolunda gitmiyor ve iki dünya arasında kalıyorsunuz. Merkezinizi bulun.


İkizler Burcu

24 Mart 2022 Perşembe İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Öncülük etmek ya da kendini tutmak, işte bütün mesele bu, İkizler. Ne de olsa, Ay’ın Yay burcunda parıldamasına ek olarak – taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşmalar ve diğer önemli eviniz – Luna, otoriter onuncu eviniz aracılığıyla Balık burcundaki Merkür ve Neptün ile aynı anda çatışacak. Tek ve ezici? Gelecekten emin olmadığınızda, irade ve zehirlilik savaşına kapılmak kolaydır, bu yüzden bu zamanda akışa devam etmek çok önemlidir. Kader düğümleriyle uyum içinde olan Merkür, bilinçli zihninize önemli bir şey getiriyor.


Yengeç Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemleriyle ilgili sorumlu altıncı evinizi ateşlemeye devam ediyor, bu da şu anda muhtemelen normalden daha meşgul olduğunuz anlamına geliyor, bu yüzden bu süreçte balınızı unutmayın, Yengeç. Yakalayış? Luna, günün büyük bölümünde sizi meşgul etmenin yanı sıra, egzotik dokuzuncu macera, genişleme ve bilinmeyen bölge eviniz aracılığıyla Balık burcunda Merkür ve Neptün ile yüzleşecek ve bu size bir nimet ve lanet gibi gelebilir. Örneğin, bazılarınızın tabağında çok şey olabilir ve kesinlikle odaklanmamış olabilirsiniz. Kimi hayal ediyorsun?


Aslan Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kalbini takip et ama kişisel sınırlarını gözden kaçırma Leo. Örneğin, ister bekar olun ister romantik bir şekilde bağlı olun, sevdiğiniz şeyi yapmak ile önceki taahhütlerinize sadık kalmak arasında bölünmüş hissediyor olabilirsiniz. Bu taahhütlerin enerjinizi korumak kadar basit bir şey olabileceğini unutmayın. Bunu söyledikten sonra, ay Yay burcunda – aşk, tutku ve zevkle ilgili beşinci eviniz – sona ermeden önce, birleşme, işbirliği ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla Balık burcundaki Merkür ve Neptün ile karşı karşıya gelecek. Konuşmalarınızda ve romantik alışverişlerinizde anlayışlı olun.


Başak Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bir şey hakkında nostaljik mi hissediyorsun, Başak? Ayın Yay burcunda parıldaması ve duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aileniz ve en içteki duygularınızla sürpriz değil, ancak bir yakalama var. Belki biraz ruh araştırması yapıyorsun ya da sevgilinle rahat bir gece geçiriyorsun. Durum ne olursa olsun, birebir ilişkilerinizde belirsizlik ve kafa karışıklığı duygularını tetikleyen şey, ilişki sektörünüzde gezegen yöneticiniz Merkür ve puslu Neptün ile ayın karesidir. Bu zamanda sınır belirleme eksikliği veya genel belirsizlik duyguları da olabilir. Biraz dinlen. Yarın başka bir gün.


Terazi Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sonunda pişman olacağın bir şey söylemeden önce gerçekleri öğren, Terazi. Bekar, ezik veya zaten romantik bir şekilde bağlı, bu zamanda, özellikle de önemli bir ortaklığın başlangıç ​​aşamalarında olanlarınız için, gereksiz varsayımlarda bulunmaya eğilimlisiniz. Örneğin, ay gerçeği arayan Yay ve meraklı üçüncü iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrenizdeki yolculuğunu tamamlamadan önce, Luna ayrıntı odaklı altıncı eviniz aracılığıyla Balık burcundaki Merkür ve Neptün ile yüzleşecek. Söyleyecek çok şeyin var ve fikirlerin hayatın kendisinden daha büyük görünüyor, bu yüzden bu süre zarfında sözlerine dikkat et.


Akrep Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Masaya ne getirdiğini ve neye değer verdiğini biliyorsun, öyleyse neden sorgula, Akrep? İster aşka bağlı olun, ister romantik bir şekilde bağlı olun, günümüzün astro-havası güvensizlik duygularını tetiklemeye eğilimlidir. Ve işte nedeni: Ay Yay burcunda gezinmeye devam ederken – istikrar arayan ikinci konfor, finans ve özgüven eviniz – Luna, romantik beşinci aşk eviniz aracılığıyla Balık burcundaki Merkür ve Neptün ile kafa kafaya gidecek. , tutku ve zevk. Bu nedenle, kendinizi ikinci kez tahmin etmiyorsanız, romantik duygularınızı veya önemli bir kişinin duygularını tamamen sorguluyor olabilirsiniz. Topraklama ritüelleri faydalıdır.


Yay Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay’ın burcunuzdaki gerçeği arama yolculuğu sayesinde kalbinizi kolunuza takıyorsunuz. Bununla birlikte, değişken bölgenizi tamamlamadan önce, ay – sekizinci birleşme evinizin, paylaşılan kaynakların ve ruh eşi bağlantılarınızın göksel yöneticisi – duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aile meseleleriniz aracılığıyla zor Balık burcundaki Merkür-Neptün ile yüzleşecek. , ve en içteki duygular. Duygularınızı ifade etmekte zorlanıyorsanız, bu enerji yanıltıcı olabilir. Onu tatlı kızdan çıkarmayın ve bastırılmış enerjileri serbest bırakmak için bir çıkış bulun. Yalnız değilsin Yay.


Oğlak Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Geri çekilmek ve enerjinizi yeniden doldurmak için biraz zaman ayırın, Oğlak. Bekar veya evli, hak ettiğiniz bir yalnız zaman veya belki de biraz ruh arayışı havasında olabilirsiniz. Ne de olsa ay, taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmalarınızı, uzlaşmanızı ve diğer önemli evinizi yönetir, böylece bu molayı tatlı turtanızla birlikte verebilirsiniz. Yakalayış? Ay, iletişim, düşünce süreci ve anlık değiş tokuşlardan oluşan üçüncü eviniz aracılığıyla Balık burcundaki Merkür ve Neptün ile eş zamanlı olarak karşı karşıya gelecek, kafa karışıklığı ve hatta belki de biraz beyin sisi yaratacak. Bir molaya ihtiyacın var ve sorun değil.


Kova Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendini ortaya koymaktan geri durma, Kova. Bu, özellikle ayın maceracı Yay burcundaki yolculuğu ve dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygusu ile ilgili onbirinci eviniz düşünüldüğünde geçerlidir. Tek veya tek kesin olan bir şey var: Akıllı telefonunuz birden fazla fırsatla dolup taşıyor. Yine de, bugün zorlaşabileceği yer burası. Belki internette tanıştığınız biri ya da çıkmaya başladığınız bir arkadaşınız; Her iki durumda da, Luna’nın Balık’taki Merkür-Neptün karesi, belirsizlik ve güvensizlik duygularını tetikleyebilir. Ancak, şu anda hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını hatırlamak önemlidir.


Balık Burcu

24 Mart 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Korumanız gereken bir imajınız var ve bunun yüzeysel bir şekilde olması gerekmiyor. Aksine, ay, aşk, tutku, zevk ve özgünlükle ilgili beşinci evinizi yönetir, bu nedenle, dünyadaki onuncu otorite ve itibar eviniz aracılığıyla parıldayan olağan baskılardan kaynaklanan olağan baskıları inkar edemezsiniz. Yeni burcunuz üzerinde bir izlenim bırakmaya mı çalışıyorsunuz, Balık? Bugünün meydan okuması, burcunuzdaki ayın karesinden Merkür ve Neptün’e doğru olabilir, çünkü sadece inanılmaz derecede zor değil, aynı zamanda tespit etmesi de zor. Bir dereceye kadar biraz gizemle ilgili yanlış bir şey yok.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.