Günlük Aşk Burç Yorumları 2 Mart 2022

2 Mart Günlük Aşk Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 2 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

2 Mart 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Luna bugün mistik Balık burcuna geçerek uykulu onikinci kapanış, rüyalar, ketlenmeler ve perde arkasındaki her şeyi harekete geçirecek, bu da geri çekilme ve enerjinizi yeniden doldurma ihtiyacı hissetme olasılığınız daha yüksek olduğu anlamına geliyor. Bekar ya da alınmış, kendi kendine check-in yapmanın ya da belki de hak edilmiş bir zihinsel sağlık günü geçirmenin zamanı gelmiş olabilir. Bu, özellikle, ikinci değer sistemleri eviniz aracılığıyla, size duygusal doyum getiren insanları, yerleri ve şeyleri keşfetme sürecinde olduğunuz için, ayın asi Uranüs’e altmışlık konumu göz önüne alındığında doğrudur. Koç, bugün kartlarında aşk yok değil; bu sadece meditasyon için bir zaman.


Boğa Burcu

2 Mart 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Etkilemek için giyin çünkü yolda kiminle karşılaşacağını asla bilemezsin. Bekar? Bugünün sosyal on birinci evinizdeki güneş ile burcunuzdaki isyancı Uranüs arasındaki altmışlık açı sizi heyecan verici bir fırsatla hazırlıksız yakalayabileceğinden, havalı özçekimler yapmak veya sanal markanızı güçlendirmek için resmi ipucunuz. Ancak küçük bir av var, Boğa. Örneğin, konfor alanınızın dışına çıkmaya istekli misiniz? Güneş de bugün burcunuzda değişim yaratan Uranüs ile buluşacak, bu yüzden aşka yaklaşımınızda devrim yapmaktan korkmayın.


İkizler Burcu

2 Mart 2022 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İkizler, ister bekar ister romantik bir şekilde bağlı olun, bugünün astro-havası, otoriter onuncu evinize, kariyere ve kamusal kişiliğinize daha fazla vurgu yapıyor ve bunların hepsi bugünün Balık burcundaki yeni ayı sayesinde. Ancak romantik olarak, bu, özellikle aşk hayatınızda inisiyatifi nasıl ve/veya ne zaman alacağınıza gelince, sonraki adımları düşünmeniz için bir fırsattır. Dahası, ayın Uranüs’e altmışlık konumu – onikinci sırlar ve bilinçsiz kalıplar eviniz aracılığıyla – en yüksek iyiliğinize hizmet etmeyen kısıtlamalardan ve bastırılmış korkulardan kurtulmanıza yardımcı oluyor.


Yengeç Burcu

2 Mart 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Mistik ay tarafından yönetiliyorsunuz, bu yüzden ayın evrelerine bu kadar açıksınız. Su burcu arkadaşınız Balık’ta bugünün yeni ayı bir istisna değil, Yengeç. Bekar? Geniş dokuzuncu fırsat evinizdeki yeni ay ile toplulukla ilgili on birinci evinizdeki değişim yaratan Uranüs arasındaki günümüzün büyüleyici altmışlık derecesini düşündüğünüzde, benzer umutları, dilekleri ve hayalleri paylaştığınız biriyle beklenmedik bir şekilde yollarınız kesişebilir. Şanslı Jüpiter ile birlikte, bu ay tutulması sizi aynı zamanda uzun zamandır gecikmiş bir inanç sıçraması yapmaya teşvik ediyor; bu, özel biriyle birlikte olmak için yurtdışına seyahat etmek anlamına gelebilir.


Aslan Burcu

2 Mart 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Fantazi kurmak eğlencelidir, yeter ki her şeyin sınırsızlığına aşırı düşkün olma, Leo. Gerçek bir anlaşma arıyorsanız dengenizi koruyun ve gerçekçi kalın. Örneğin, bugünün Balık burcundaki yeni ayı, birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinize dokunacak, ancak aynı zamanda otoriter onuncu ev süreciniz aracılığıyla değişim yaratıcısı Uranüs ile bağlantı kuracak. Bekar ya da zaten romantik bir şekilde bağlı, bilinçli olarak bir sonraki seviyeye geçerken kontrolü elinde tutma ihtiyacından vazgeçmeye çağrılıyorsunuz. Kulağa çelişkili geliyor ama yüreğinizin derinliklerinde ne yapacağınızı biliyorsunuz.


Başak Burcu

2 Mart 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Birine aşık olmak, Başak? Tek, ezici veya zaten bağlı, özellikle bire bir bağlantılarınız söz konusu olduğunda, niyetlerinizi belirlemek için bugünden daha iyi bir gün olamaz. Örneğin, bugünün Balık burcundaki yeni ayı, uyum arayan, anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli yedinci evinizi ateşleyecek ve ilişki sektörünüze tesadüfi yeni başlangıçlar getirecek. Ayın, macerayla ilgili egzotik dokuzuncu eviniz aracılığıyla eşzamanlı olarak özgürlüğü seven Uranüs’e altmış açı yapacağını unutmayın; bu, kendi başına normal tipiniz olmayan biriyle bağlantı kurma ve dışarı çıkma olasılığını gösterir. Bu, dini faktörlerden veya belki de kültürel alışkanlıklardan kaynaklanıyor olabilir. Her iki şekilde de düşmüş gibisin.


Terazi Burcu

2 Mart 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Terazi, şu anda bekar da olsanız da, zaten sarhoş da olsanız, kesin olan bir şey var: Ayağınızı yere indirmenin zamanı geldi. Gerçi birçoğunuz için bu durum tam tersi olabilir. Balık burcunda tesadüfi bir yeni ay, bugün sorumlu altıncı evinize dokunacak ve günlük yaşam tarzınıza verimli başlangıçlar getirecek. Şimdi, Balık’ın şefkatli ve özverili enerjisi göz önüne alındığında, aşk hayatınızda kesin sınırlar belirlediğinizden emin olmanız, özellikle de sağlığınızı ve üretkenlik seviyenizi gözden kaçıracak kadar aşırıya kaçanlarınız için önemlidir. Ancak diğerleriniz bir sevgiliye yardım eli uzatmaya çağrılıyorsunuz.


Akrep Burcu

2 Mart 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Solar pleksusunuz büyük bir parlama yaşıyor ve karizmanız inkar edilemez, Akrep. Bu, elbette, aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci evinize dokunacağı için bugünün Balık burcundaki yeni ayı sayesinde. Bunu söyledikten sonra, bir an için korkularınızı ve çekingenliklerinizi bırakın ve tezahür ettirmek istediğiniz sevgiyi gerçekten düşünün. Ayrıca, zaten birine romantik bir ilgi duyuyorsanız veya hatta belki de aşıksanız, ayın Jüpiter’e olan yakınlığı hayatınızın bu alanını kutsamaya ve genişletmeye devam edecektir. Değişim yaratan Uranüs ile uyum içinde, bu zamanda beklenmeyeni de bekleyebilirsiniz.


Yay Burcu

2 Mart 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Yeni birine bağlanmadan veya bilinçli olarak önemli biriyle bağlantınıza yatırım yapmayı bir noktaya getirmeden önce, bir dakikanızı ayırın ve içinizdeki mutluluğa öncelik verin, Yay. Bu, özellikle bugünün Balık burcundaki yeniayı göz önüne alındığında doğrudur, çünkü duygusal olarak yönlendirilen dördüncü evinizi, aile meselelerinizi ve en içteki duygularınızı ateşleyecek, kendiniz ve sevdikleriniz için hak ettiğiniz zamanı ayırmanızı teşvik edecektir. Kim bilir, aşk hayatında elinden gelenin en iyisini yapmadan önce ailenle bazı şeyleri konuşmak bile isteyebilirsin. Sezginiz çok şey söylüyor, bu yüzden dikkat edin.


Oğlak Burcu

2 Mart 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Oğlak, romantik ortaklıklarınıza yaklaşma şekliniz muhtemelen şu anda öne çıkacak. Bu, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrenizle ilgili üçüncü evinize yeni başlangıçlar getireceğinden, bugünün Balık burcundaki yeni ayı düşünüldüğünde özellikle doğrudur. Ay, taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmalarınızı, uzlaşmanızı ve diğer önemli evinizi yönetir, bu nedenle biriyle yapmaya çalıştığınız belirli bir konuşma olabilir. Luna, aşk ve romantizmden oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla özgürlüğü seven Uranüs ile uyum içindeyken her şey değişmek zorunda, bu yüzden açık fikirli olun.


Kova Burcu

2 Mart 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İdeal ilişkiniz nasıl görünüyor, Kova? Seçeneklerinizi düşünmek zarar vermez, özellikle de bugünün yeni ayı istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri evinizi ateşleyecek ve bu da sırayla insanlardan, yerlerden her şeyi çevreleyen temalara yeni başlangıçlar getirecektir. ve genel güvenlik duygunuz için değer verdiğiniz şeyler. Bu notta, aşk hayatınızda katı sınırların olmadığı ve belki de sevginizi ve şefkatli doğanızı başkalarına aşırı yüklediğiniz alanları düşünün. İyi haber şu ki, yeni ay-Jüpiter yine de sizi kutsuyor.


Balık Burcu

2 Mart 2022 Çarşamba Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Mutlu yeni ay, Balık. Doğru şekilde kullanılırsa, bugünün ay tutulması sizi hazırlıksız yakalayabilir ve bu konuda hiç hayal kırıklığına uğramayabilirsiniz. Aksine, ay sadece geleneksel yöneticiniz Jüpiter ile kavuşum yapmakla kalmayacak ve bu süreçte özgürlük seven Uranüs ile uyumlu bir hizalanma oluşturacaktır. Üstelik, iletişim sektörünüzde devrim yaratan değişim yaratan gezegenle, belirli bir durum söz konusu olduğunda önemli miktarda aydınlanma kazanabilir veya her şeyi değiştiren beklenmedik haberler alabilirsiniz. Hikayeden çıkarılacak ders? Kendinizi belirli bir sonuçtan ayırın ve kutsamalarınıza odaklanın. Minnettarlığınız daha fazla bolluğa açılan bir portaldır.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.