Günlük Aşk Burç Yorumları 16 Mart 2022

16 Mart Günlük Aşk Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 16 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

16 Mart 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Özür dilemeden dikkatleri üzerine çekiyorsun ve ilginin tadını çıkarıyorsun, Koç. Bu, özellikle gezegensel yöneticiniz Mars ve Venüs’ün özgürlüğü seven Kova ve sosyal olarak yönlendirilen onbirinci eviniz dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygusuyla cızırdamaya devam ettikleri düşünüldüğünde geçerlidir. Yüz yüze veya sosyal medya aracılığıyla, aşk bölümündeki seçeneklerinizi keşfediyorsunuz, ancak ayın Başak’tan geçişi aynı anda düzeltilmesi gereken her şeye ışık tutuyor. Özellikle flört etmeye yeni başlıyorsanız, titiz kontrol listesinden uzak durun. Fazla düşünmek, eğlenceyi engeller.


Boğa Burcu

16 Mart 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Mütevazı olma, Boğa. Bütün paket olduğunu biliyorsun. Ayrıca, ayın Merkür tarafından yönetilen Başak burcuna geçişi ve aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci eviniz üzerine, sadece her zamanki kadar karizmatik olmakla kalmaz, aynı zamanda arkadaşlarınıza, akranlarınıza ve gelecekteki beklentilerinize zahmetsizce çekici gelirsiniz. Bu, özellikle Merkür’ün göz alıcı Balık’tan geçişi ve dernekler, arkadaşlar ve topluluk meselelerinden oluşan onbirinci eviniz düşünüldüğünde geçerlidir. Bununla birlikte, sizi potansiyel olarak, hatta belki de beklenmedik bir şekilde yerden yere vurabilecek olan, burcunuzdaki ayın asi Uranüs ile yaptığı üçgen açıdır. Bununla birlikte, konfor alanınızın dışına çıkmaya zorlanacaksınız.


İkizler Burcu

16 Mart 2022 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Konuşmadan önce düşün çünkü gözler senin üzerinde, İkizler. Bu özellikle gezegensel yöneticiniz Merkür’ün rüya gibi Balık’tan geçişi ve otoritenin onuncu evinden geçişi için geçerlidir, çünkü yaklaşımınız konusunda talep ettiğiniz kadar zor da olursunuz. Ayın Başak’ta parıldaması ve duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aile meseleleri ve en derindeki hisleriniz ile, sözleriniz hem içten hem de açık olabilir. Göğsünden atman gereken bir şey mi var? Ayın özgürlüğü seven Uranüs ile üçgen açısı sizi durgun tutan modası geçmiş kalıplardan kurtulmaya çağırıyor. Gerçek seni özgür bırakacaktır.


Yengeç Burcu

16 Mart 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ayın detay odaklı Başak burcuna geçişi ve iletişim, düşünce süreçleri ve yakın çevre ile ilgili meraklı üçüncü eviniz üzerine, yalnızca aldığınız mesajları incelemeye değil, aynı zamanda bir sonraki adımlarınızı fazla düşünmeye ve yeniden değerlendirmeye daha yatkınsınız. Düşünmekten vazgeçemediğin özel kişi kim, Yengeç? Belki de uzaktalar, özellikle de Başak ayının yöneticisi Merkür’ün geniş seyahat, kültür ve bilinmeyen topraklardan oluşan dokuzuncu evinizden geçişini düşünürken. Bu arada, bazılarınız saplantılı bir şekilde diğer önemli kişiyi düşünüyor ve aynı anda onları karışımda Uranüs ile tezahür ettiriyor olabilir. Ne dilediğine dikkat et.


Aslan Burcu

16 Mart 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ayın titiz Başak burcuna geçişi ve istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri eviniz üzerine, enerjinizde daha tutumlu olmanız ve belki de olaylara pratik bir bakış açısıyla yaklaşmanız normaldir. Bununla birlikte, yöntemli bir şekilde liderliği ele alma arzunuza rağmen, kişinin bakış açısına dikkat etmeniz ve nereden geldiğiniz konusunda iletişim kurmanız önemlidir, Leo. Luna ayrıca asi Uranüs ile elektrik üçgeninde buluşacak, bu da bu karşılaşmaya beklenmedik bir dokunuş katacak, bu yüzden sevgilinizle açık fikirli bir şekilde tanıştığınızdan emin olun. Sizi çok iyi şaşırtabilirler.


Başak Burcu

16 Mart 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Çok mu strateji yapıyorsun Başak? Ay burcunuza geçtiğinde, olaylara yalnızca incelik ve yön ile değil, aynı zamanda inanılmaz bir hassasiyetle yaklaşma eğilimindesiniz. Ancak bu, bırakın aşk ve romantizm bir yana, önceden tasarlanmış eylemlerde eşzamanlılık olmadığı için ruhun önüne geçer. Bu arada, gezegen yöneticiniz Merkür ile – bire bir ilişkilerle ilgili kararlı yedinci eviniz aracılığıyla – zarar verme burcundayken, bazılarınız siz ve sevgiliniz arasında telepatik bir bağ paylaşıyormuş gibi hissedebilir, bu da size bir şeyler yapmanız için ilham verebilir. Bir inanç sıçraması. ona güveniyor musun? Ne kanıtı arıyorsunuz?


Terazi Burcu

16 Mart 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Hatırlayacağınız gibi, cüretkar Mars, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinizi yönetiyor, ancak şu anda romantik beşinci eviniz olan aşk, tutku ve kendini ifade etme yoluyla sevgili gezegen hükümdarınız Venüs ile birlikte seyahat ediyor. Bugünlerde çok fazla deney mi yapıyorsun, Terazi? Özgürlük özlemine ek olarak, ister sanatsal ister romantik olarak konuşursak, isyan eylemlerine oldukça ilgi duyuyorsunuz. Bununla birlikte, Başak burcundaki ay, kapalı onikinci eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şey içinden geçerken, romantik randevunuzun kendiliğindenliği ile ilgili sezginizi kullanmalısınız.


Akrep Burcu

16 Mart 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Arkadaşlarından aşk konusunda destek istemek seni ancak bir yere kadar götürür, Akrep. Kirli çamaşırlarınızı havalandıracak tipte olmasanız da, doğrulama ararken oldukça basitsiniz. Bununla birlikte, ay titiz Başak’a girerken – onbirinci dernekler, topluluk ilişkileri ve bireysel özgürlük eviniz – Luna, romantik beşinci aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme eviniz aracılığıyla Balık’taki Merkür ile doğrudan bir muhalefet yapacak. Yine, kalp istediğini ister, ama aynı zamanda doğru olduğunu bildiğin şeyi görmezlikten ve/veya öğrenmeden de vazgeçemezsin. Sezginizi takip edin, özellikle kalp meseleleri söz konusu olduğunda.


Yay Burcu

16 Mart 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bir şekilde hissediyorsun, ama tam tersini canlandırıyorsun, Yay. Bekar? Uyum arayan, anlaşmalardan, uzlaşmalardan ve diğer önemli evlerden oluşan yedinci evinizin göksel hükümdarı olan anlayışlı Merkür ile rüya gibi Balıklar ve duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve en içteki hislerinizden geçerken, aşka veya belki de şu anda destek için platonik bağlantılara daha fazla yaslanıyor. Ayrıca, ayın titiz Başak burcuna geçişi ve otoriter onuncu eviniz, genel yaklaşımınıza bir pratiklik ve düzen katmanı ekler. Kendine bu kadar yüklenme.


Oğlak Burcu

16 Mart 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, bugün geniş kapsamlı dokuzuncu macera eviniz, inanç sistemleriniz ve bilinmeyen bölge yoluyla Başak’a giriyor ve uzun vadeli hedeflerinizi ve genel yön duygunuzu çevreleyen konulara duygusal vurgu getiriyor. Oğlak burcu, inanç ve değer sistemleriniz konusunda siz ve eşiniz aynı sayfada mısınız? Bazılarınız birbirinizden uzakta yaşıyor olabilirsiniz, bu şu anda ilişkinizde önemli bir faktör olabilir. Bununla birlikte, ayın asi Uranüs ile uyumlu üçgeni, sevgilinizin yolu ile çakışıp örtüşmediğinden bağımsız olarak, kendi davulunuzun ritmine göre yürümenizi teşvik ediyor. Kulağa sert geliyor, ancak özgünlüğünüz kendisi için konuşuyor.


Kova Burcu

16 Mart 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ortaklığınızı büyüteç altına koymanıza gerek yok Kova. Ay’ın Başak burcuna geçişi ve bugün seks, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili sekizinci eviniz üzerine, parlak stratejinizi ve keskin hassasiyetinizi inkar edemezsiniz. Bununla birlikte, romantik bağlantınızın akışkanlığını potansiyel olarak boğabilecek şey tam olarak budur. Merkür’ün tersine, sevgilinize o kadar aşırı odaklanmış olabilirsiniz ki bu süreçte kendi değerlerinizi gözden kaçırırsınız. Tabii ki yardım edebilirseniz değil, ancak bugünün tetikleyici astro-hava durumuna dikkat edin. Sonuç olarak – telaşlı ayrıntılar üzerinde durmayın.


Balık Burcu

16 Mart 2022 Çarşamba Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Birine karşı hislerinizden ne kadar emin olsanız da, şu anda tamamen farklı bir enerji yayıyor olabilirsiniz, Balık. Bu, birkaç nedenden dolayı olabilir – burcunuzdaki ayın Merkür ile karşıtlığından başlayarak, taahhüt edilen yedinci ev anlaşmalarınızı, uzlaşmanızı ve diğer önemli evinizi ateşlerken. Merkür sizin burcunuzdayken zararda olduğu için iletişim net değil. Ayrıca, meraklı iletişim sektörünüz aracılığıyla Ay’ın özgürlük seven Uranüs ile üçgen açı yapması, alışverişlerinize beklenmedik bir dönüş katıyor. Artı tarafta, şu anda oldukça sezgiselsiniz.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.