Günlük Aşk Burç Yorumları 13 Mart 2022

13 Mart Günlük Aşk Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 13 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

13 Mart 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Koç, ister bekar ol ister kendini adamış ol, bugünün baş döndürücü astro havasında topraklanmış olman önemlidir. Ay Yengeç’te yüzerken duygularınızın içinde olma olasılığına ek olarak, Luna, güç merkezi Pluto’ya doğrudan bir muhalefet yapacak ve bu da en içteki duygularınızı güçlendirecek ve yoğunlaştıracaktır. Belki kişisel yaşamınız ile boğulmuşsunuzdur ya da belki de derin bir iç gözlem içindesiniz. Bu, bugün aşk hayatınızı etkileyecektir, bu yüzden duygusal dalgalara dikkat edin. Bu özellikle ayın kapanış, rüyalar ve teslimiyetten oluşan onikinci eviniz aracılığıyla Güneş-Neptün ile üçgen açı yaptığı düşünüldüğünde geçerlidir. Romantik bir döngüyü bitirmek konusunda isteksiz misiniz?


Boğa Burcu

13 Mart 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Boğa, kendini istediğin gibi ifade etmekten seni alıkoyan nedir? Üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreciniz ve yakın çevreniz aracılığıyla Yengeç burcundaki günümüzün aşırı duyarlı ayı altında, yalnızca iç açıcı pow wow’a katılmaya daha yatkın değil, aynı zamanda doğuştan gelen bunu yapma arzusunu da hissediyorsunuz. Duygularını temizlemeye hazır mısın? Ay’ın dönüştürücü Plüton’a karşıtlığı – inanç sistemlerinizin geniş dokuzuncu evi aracılığıyla – aynı anda geleneklerinize ve kişisel felsefenize, belki de aşk ve romantizme yaklaşımınızla ilgili olarak meydan okuyor. Bununla birlikte, özellikle topluluğunuz etrafında dönüyorsa, engellemelerinizin nereden kaynaklandığını düşünmek isteyebilirsiniz.


İkizler Burcu

13 Mart 2022 Pazar İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Gerçek ihtiyaçlarınızın farkında olmak, aşk hayatınızın temeli için çok önemlidir, İkizler. Ay, istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri eviniz aracılığıyla Yengeç burcunda aylık ilk çıkışını yaparken, duygusal istikrarınıza daha fazla vurgu yapılıyor. Bununla birlikte, zorluk potansiyel olarak ayın güç merkezi Plüton’a doğrudan muhalefetinden kaynaklanabilir – samimi sekizinci eviniz birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantıları aracılığıyla – kendinizi önemli bir diğerinin arzularını yerine getirmekle gerçek kalmak arasında parçalanmış hissetmeniz muhtemeldir. kendine. Yüzde yüz emin olana kadar hiçbir şeyi kabul etmeyin.


Yengeç Burcu

13 Mart 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay burcunuzda parıldadığında genellikle başarılı olursunuz, ancak bu zamanda kesin sınırlar belirlemeniz önemlidir, Yengeç. Ne de olsa, hislerinize ek olarak, Luna’nın ilişki sektörünüzde güç merkezi Pluto’ya doğrudan muhalefeti, özellikle zaten romantik olarak bağlı olanlarınız için inanılmaz derecede talepkar olabilir. Sonra tekrar, bekar olanlarınız istisna değildir, çünkü sezgileriniz ile size sunulan teklif arasında ayrım yapmak söylemek yapmaktan daha kolaydır. Dahası, Ay Balık burcunda güneş-Neptün ile uyum içindeyken, kendinize ve evrene daha fazla inanç geliştirmeye çağrılıyorsunuz.


Aslan Burcu

13 Mart 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Her şeyi ait oldukları yerde bırak, Leo. Bu, özellikle Ay’ın Yengeç’teki yolculuğunu ve kapanış, teslimiyet ve bilinçsiz kalıplardan oluşan on ikinci eviniz düşünüldüğünde geçerlidir. Bekar veya alıngan, yas sürecinde veya belki de derin bir iç gözlem içinde olabilirsiniz. Her ne kadar, ayın gezegen yöneticiniz, Güneş ve Balık’taki Neptün ile üçgen açısını göz önünde bulundurduğunuzda – seks, işbirlikleri, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantıları ile ilgili sekizinci eviniz aracılığıyla – bunun bir bağlantının iyileşmesiyle de ilgisi olabilir. , bu ikinizin de bilinçli olarak bunu yapmak için çaba sarf ettiğiniz anlamına gelse bile.


Başak Burcu

13 Mart 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Destek için sevdiklerinize yaslanın, ama onu çarpıtma Başak. Özellikle romantik bir ortaklığa yatırım yapıp yapmamayı düşünme sürecindeyseniz, duygusal ihtiyaçlarınız hakkında konuşabilecek tek kişi sizsiniz. Doğru, Ay’ın Yengeç’teki yolculuğu ve sosyal açıdan bilinçli onbirinci geniş ağlar eviniz, dost destek sistemlerinize ışık tutuyor, ancak Luna’nın Plüton’a muhalefeti işlerin zorlaştığı yerdir. Anlamı: herkesin sizin için ne istediğine bakılmaksızın, kalbiniz istediğini ister. Luna ayrıca ilişki sektörünüzde Güneş-Neptün’ü üçgen yapacak, bu nedenle hissettiklerinizle diğer etkiler arasında ayrım yaptığınızdan emin olun.


Terazi Burcu

13 Mart 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Terazi, aşk hayatında inisiyatif almaktan seni alıkoyan ne? Belki bunun iyi bir nedeni var, ama ay Yengeç ve otoriter onuncu eviniz boyunca yolculuğunu tamamlamadan önce, altıncı şifa evinizden Balık’ta Güneş-Neptün ile buluşacak, bu yüzden bir şeylerin düzeltilmesi gerekiyor. Bununla birlikte, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve en içteki duygularınız aracılığıyla, ayın güç merkezi Plüton’a karşı muhalefetini düşünürken, gerçek duygularınızı ifade etmekte zorlanan bir parçanız olabilir. Başka bir notta, şu anda iyileşmenize öncelik vermeyi seçiyor olabilirsiniz.


Akrep Burcu

13 Mart 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Koşullar yüzünden moraliniz bozuksa veya bunalmış hissediyorsanız, ne kadar ilerlediğinizi düşünmek için bir dakikanızı ayırın Akrep. Tek veya zaten romantik bir şekilde bağlı olan ayın, modern yöneticiniz Pluto’ya – meraklı üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreciniz ve yakın çevreniz aracılığıyla – doğrudan muhalefeti, duygularınızı yoğunlaştırma ve kişilerarası bağlantılarınızın yüzeyinin altını kazmanız için size meydan okuma eğilimindedir. Farklı bir geçmişe sahip biri için duygular yakalamak? Belki uzaktalar ya da her zamanki tipin değiller; kozmos sizi kalbinizi takip etmeye ve daha da önemlisi sezginizi dinlemeye çağırıyor. Herkes senin sevgine layık değil.


Yay Burcu

13 Mart 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ayın duygusal Yengeç ve seksle ilgili sekizinci eviniz, paylaşılan kaynaklar ve samimi birlikteliklerle parıldamasıyla, duygusal yakınlık ve ruhlar arası bağlantılar aramaya daha yatkınsınız, ama bunun bedeli ne? Yapmanız gereken en önemli şey, öz değerinize sahip çıkmaktır, Yay. Sonra tekrar, bazılarınız için, zamanınız, enerjiniz ve duygularınız konusunda cimri davrandığınız için bu tam tersi olabilir. Her iki durumda da, ayın dönüştürücü Plüton’a doğrudan karşıtlığı, aynı anda hem istikrar duygunuza hem de ilişkinizin temeline meydan okuyor.


Oğlak Burcu

13 Mart 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kontrolünü nerede aşırı zorluyorsun, Oğlak? Bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı olan kozmos, yaklaşımınızla sizi biraz daha yumuşak ve daha şefkatli olmaya çağırıyor. Bu, elbette, aşk ve romantizm söz konusu olduğunda kendinize duyduğunuz şefkati de içerir. Bununla birlikte, zorluk, potansiyel olarak, önemli diğerlerinin yedinci evi aracılığıyla hassas Yengeç boyunca ayın yolculuğundan kaynaklanabilir, çünkü aynı zamanda burcunuzdaki güç merkezi Plüton’a karşı bir muhalefet yapacaktır. Gölge tarafınız aydınlanıyor, ancak Luna’nın güneşle ve Neptün’ün Balık’taki üçgen açısı, kendinizi aldatmanızın nedeni olabilir.


Kova Burcu

13 Mart 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bu romantik ortaklığa yatırım yapmaya devam etmeden önce, kozmos sizi kendiniz kontrol etmeye ve arzularınızın ardındaki (gizli) motivasyonları düşünmeye teşvik ediyor, Kova. Şu an için bekar mı? Sen bir istisna değilsin. Ama aynı şekilde, kendi içinize gitmeniz ve üzerinde çalışmanız gereken bazı enerjilerle barışmanız için daha çok yer var. Ayın güneşe (ilişki sektörünüzün göksel hükümdarı) ve Balık’taki Neptün’e – ikinci değer sistemleri eviniz aracılığıyla – uyumlu üçgeni göz önüne alındığında, bu, güvenlik duygunuz etrafında dönebilir. Bağlantınızda karşılıklı bir alış-veriş var mı?


Balık Burcu

13 Mart 2022 Pazar Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İşle zevki çok mu karıştırıyorsunuz, Balık? Ay’ın duygusal Yengeç’te ışıldamasına ve aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci evinize ek olarak, ay güneş ve Neptün ile burcunuzda buluşacak ve bir umut, şefkat ve mistisizm katmanı ekleyecektir. aşka yaklaşımınıza. Romantik duygularınızı açıkça ifade ettiniz mi? Birlikler, topluluk ve dünyaya ait olma hissinden oluşan deneysel onbirinci eviniz aracılığıyla ayın güç merkezi Plüton’a karşıtlığını göz önünde bulundurduğunuzda, bazılarınız gerçek hislerinize sahip olmak ve bireysel özgürlüğünüze öncelik vermek arasında bölünmüş hissediyor olabilirsiniz. Unutmayın, çim her zaman daha yeşil değildir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.