Günlük Aşk Burç Yorumları 12 Mart 2022

12 Mart Günlük Aşk Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 12 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, aşırı duyarlı Yengeç ve duygusal dördüncü eviniz, aile meseleleri ve en içteki duygularınız aracılığıyla ışıldamaya devam ediyor, ancak aynı zamanda, gizemli on ikinci saat kapanışınız, teslimiyetiniz ve bilinçsiz kalıplarınız aracılığıyla şanslı Jüpiter ile uyumlu bir üçgende buluşacak. Koç, kendinize ne kadar çok emek harcarsanız – özellikle geçmiş yaraları ve yükleri bırakmaya gelince – kişisel yaşamınızda o kadar başarılı olursunuz. Ve ister bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, ayın Jüpiter ile olan bağlantısı, sizi ruha uyum sağlamaya ve zamanınızı ve enerjinizi size duygusal doyum getiren şeylere yatırmaya teşvik ediyor.


Boğa Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ayın sezgisel Yengeç ve meraklı üçüncü iletişim evinizdeki yolculuğu sırasında – kendinizi samimi ve tüm kalbinizle ifade etmenizi teşvik eder – Luna, sosyal olarak bilinçli onbirinci eviniz, topluluk ve aidiyet duygunuz aracılığıyla Balık’taki şanslı Jüpiter ile uyumlu bir üçgen oluşturacaktır. Dünyada. Boğa, ister bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, şu anda ne kadar desteklendiğinize şaşıracaksınız. Aslında evren sizi şansınızı test etmeye ve bu mesajı ve/veya Instagram DM’ye göndermeye çağırıyor. Bazen arkadaşlar sevgiliye dönüşebilir, ancak dikkate alınması gereken en önemli şey bağlantınızın özgünlüğü ve gerçek akışıdır.


İkizler Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Gerçeğinizi takip etmek size her zaman arzu ettiğiniz başarıyı getirecektir, İkizler. Aynı şey özel birini arayanlarınız için de geçerli. Örneğin, ay, duygusal olarak yönlendirilen Yengeç ve istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri evinizdeki yolculuğunu tamamlamadan önce, Luna, otoriter onuncu eviniz aracılığıyla uyumlu bir üçgende şanslı Jüpiter ile buluşacak. Şansınızı test edip etmemeyi mi düşünüyorsunuz? Nihai sonucu her zaman bilemeyeceksiniz, bu yüzden riskin kendisine genellikle “inanç sıçraması” denir. Bu bir kumar, ama kalbin biliyor.


Yengeç Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, ana sularınızı ateşlemeye devam ediyor ve duygusal dalgalarınız tam bir titreşim, Yengeç. Bekar? Sizden uzakta olan veya belki de farklı bir dini görüşten olan biriyle temas halinde olabilirsiniz, bu da onu gözünüzde daha çekici kılıyor. Bu, özellikle, egzotik dokuzuncu macera, genişleme ve bilinmeyen bölge eviniz aracılığıyla – Ay’ın Balık’taki şanslı Jüpiter ile kutsanmış üçgen açısını göz önünde bulundurduğunuzda geçerlidir, çünkü bilinmeyene girmeye ve her deneyimin büyüsünü kucaklamaya daha isteklisiniz. Meydan okuma? Geri durma. Eski benliğinizi geride bırakmanın zamanı geldi.


Aslan Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Şimdilik işleri kendine mi saklıyorsun, Leo? Biraz yalnız kalmak istiyorsanız, bu kendinizi kontrol etmeniz ve daha da önemlisi biraz dinlenmeniz için bir fırsat. Ne de olsa, önce kendinizinkini doldurmadan başkasının bardağını dolduramazsınız. Ve ayın Balık burcundaki bereketli Jüpiter ile olan üçgenini – seksle ilgili sekizinci eviniz, paylaşılan kaynaklarınız ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla – düşündüğünüzde, kozmos size genişlemek ve arzuladığınız aşk için bir inanç sıçraması yapmak için bir fırsat sunuyor. Belki de bu, sevgilinle birlikte almayı düşündüğün gecikmiş bir tatil etrafında dönüyor. Yatırıma değer.


Başak Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Başak, arkadaşlarınızla şehirde geçireceğiniz bir gece hayatınızın en güzel günü olabilir, bu yüzden bugünün göksel enerjisiyle uyumayın. Örneğin, Ay, duygusal Yengeç ve dernekler, topluluk, gelecek vizyonları ve dünyaya ait olma hissinden oluşan onbirinci evinizdeki yolculuğunu tamamlamadan önce, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma, uzlaşma, ve önemli diğerleri. İster evdeki arkadaşlarla, ister mutlu saatlerde kendiliğinden kamera hücresi yapan bir iş arkadaşının akrabası olsun, biz konuşurken ruh eşleriniz size doğru yöneliyor.


Terazi Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Günlük ritüellerin kutsaldır, Terazi. Bu özellikle kişisel yaşamınızda önemlidir, bu nedenle günlük rutininizin en yüksek iyiliğinize hizmet ettiğinden emin olmanız önemlidir. Örneğin, bekar veya zaten romantik olarak bağlı olmanıza rağmen, ayın sezgisel Yengeç’teki yolculuğu – otoriter onuncu eviniz aracılığıyla – sizi liderliği almaya teşvik etmeye devam ediyor, ancak dahası var. Luna, alışkanlıklarınız ve uzun vadeli planlarınız arasındaki yansıtıcı sinerjiyi doğrulayan, sorumlu günlük görevlerinizden oluşan altıncı eviniz aracılığıyla Balık burcundaki cömert Jüpiter ile eş zamanlı olarak bağlantı kuracak. Kendinize karşı nazik olun ve kendini sevmeyi uygulamaya devam edin.


Akrep Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ev gibi hissetmiyorlarsa, o zaman zar atmaz. Bu duygular, aile odaklı Yengeç ve geniş dokuzuncu macera eviniz, inanç sistemleri ve bilinmeyen bölge ile parıldayan ay ile sürpriz değil, çünkü kendi sarı tuğlalı yolunuzu takip etmeniz isteniyor. Bekar veya tek başına, sürücü koltuğunda olduğunuzu bilmek önemlidir, Akrep. Bu arada, ayın romantik aşk, tutku ve zevkle dolu beşinci eviniz aracılığıyla Balık burcundaki şanslı Jüpiter ile uyumlu üçgen açıları, aşk dilinizden kalbinizin arzularına kadar her şeye ışık tutuyor ve mutluluğunuzun peşinden gitmekten daha iyi bir duygu olamaz. Kalbiniz rehberiniz olsun.


Yay Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bekar da olsanız da, evinize kendinize dönmenin zamanı geldi, Yay. Ay’ın Yengeç’teki yolculuğu, birleşmeler, işbirlikleri ve ruh eşi bağlantılarından oluşan samimi sekizinci evinize çekiş getirmeye devam ediyor. Bununla birlikte, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve en içteki duygularınız aracılığıyla gezegen yöneticiniz Jüpiter Balık’taki Jüpiter ile şifalı üçgeni sizi kalbinizde ve mevcut realitenizde sevgiye yer açmaya çağırıyor. Son zamanlarda kafanıza takılan bir şey oldu mu? Kişisel yaşamınızda aradığınız şifa ve huzur sizinle başlar.


Oğlak Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşka yaklaşımınız değişiyor ve sonuçların gerçek zamanlı olarak gerçekleştiğini görüyorsunuz. Sen gerçekten sihirbazsın, Oğlak. Ve ister bekar ister romantik bir şekilde bağlı olun, Jüpiter’in Balık’ta üçüncü iletişim ve düşünce sürecinizi kutsamasından daha hayırlı olan tek şey, taahhüt ettiğiniz yedinci eviniz aracılığıyla ayla uyumlu bir üçgende buluşacağı gerçeğidir. bugün bire bir ilişkiler. Sezginiz yerinde ve sonunda ona güveniyorsunuz. Harekete geçmeye hazır mısın? Birine nasıl hissettiğinizi söylemek kadar basit bir şey uzun bir yol kat eder.


Kova Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Size duygusal ve ruhsal doyum sağlayan insanlara, yerlere ve şeylere zamanınızın ve enerjinizin daha fazlasını yatırmak her şeydir, Kova. Ve ister bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, Luna’nın – istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri eviniz aracılığıyla – şanslı Jüpiter ile tatlı üçgeni, ilerlemeniz için ihtiyacınız olan tek doğrulamadır. Örneğin, ayın altıncı sağlık evinizin, günlük ritüellerin ve hizmet eylemlerinin üzerinde durmaya devam ettiği göz önüne alındığında, kişisel yaşamınızın daha fazla sevgi ve beslenmeye ihtiyaç duyan alanlarını tanımak önemlidir, çünkü bu otomatik olarak olacaktır. aşk hayatınıza yansıtın.


Balık Burcu

12 Mart 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendinize her şeyin olması gerektiği gibi geliştiğini hatırlatmak, evrenin ona güvendiğinizi bilmesini sağlar ve sihriniz burada yatmaktadır, Balık. Belki de bu, yıldızlara uzanan, çitlerin ötesindeki bir tür sevgiyi tezahür ettirmeye yönelik doğuştan gelen bir arzudur. Durum ne olursa olsun, ayın geleneksel hükümdarınız Jüpiter ile mistik üçgen açısı – aşkla ilgili tutkulu beşinci evinizde parıldarken – bugünkü niyetlerinize fazladan bir şeyler ekliyor. Ne diliyorsun? Kulağa bozuk bir plak gibi geliyor, ama hepsi kendinize ve hayallerinize olan inancınıza bağlı. Tek bildiğin, aradığın sevgiliyle yolların kesişmiş.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.