Günlük Aşk Burç Yorumları 11 Mart 2022

11 Mart Günlük Aşk Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 11 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

11 Mart 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sezgileriniz bugün hızla artıyor, bu yüzden örümcek duyularınızdan şüphe etmeyin, Koç. Ne de olsa, ayın aşırı duyarlı Yengeç’e ve dördüncü eviniz, aile meseleleri ve duygusal temellere geçişi üzerine, Luna, rüya gibi onikinci kapanış, teslimiyet ve bilinçsiz kalıp eviniz aracılığıyla Balık’taki Merkür ile uyumlu bir üçgen oluşturacak. Söylemeye gerek yok, duygusal doyuma doğru yönlendiriliyorsunuz ve “şüphenin faydası” için gerçekten yer yok. Daha zorlayıcı bir notta, yaralı şifacı Chiron’un (burcunuzdaki) karesi sizi bu süreçte geçmiş dersleri düşünmeye teşvik ediyor.


Boğa Burcu

11 Mart 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, bugün duygusal Yengeç’e ve iletişim, düşünce süreci ve yakın çevreyle ilgili üçüncü evinize kayıyor ve yerel topluluğunuzdan kişilerarası bağlantılarınıza kadar her şeye duygusal vurgu ve sezgisel netlik getiriyor. Bir arkadaş için duyguları yakalamak, Boğa? Bugün, özellikle ay, dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygusu ile ilgili onbirinci eviniz aracılığıyla Merkür ile uyumlu bir üçgen oluşturduğunda, duygularınızı ifade etme ihtiyacını hissediyor olabilirsiniz. İster yüz yüze ister sosyal medya aracılığıyla, bugünün astro-havası size bağlantılarınızı derinleştirme ve içinizdeki en iyiyi gerçekten ortaya çıkaranlarla etkileşim kurma fırsatı sunuyor.


İkizler Burcu

11 Mart 2022 Cuma İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İltifatlar seni rahatsız mı ediyor, İkizler? Bekar veya önceden alınmış, bugünün astrolojik havası, sizi benzersiz cazibelerinizi kutlamaya ve sergilemeye teşvik ediyor. Bu, özellikle Ay’ın duygusal Yengeç’teki yolculuğu ve istikrar arayan ikinci konfor, öz değer ve değer sistemleri evi düşünüldüğünde doğrudur, ancak dahası da var. Ay, Balık burcundaki yolculuğunun ve otoriter onuncu evinizin ortasında gezegen yöneticiniz Merkür ile aynı anda bağlantı kuracak. Bunu söyledikten sonra, aşk hayatınızla ilgili içgüdülerinizi takip edin ve liderlik etmekten korkmayın. Kendinizi şaşırtacaksınız.


Yengeç Burcu

11 Mart 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Yengeç burcu, ayın kardinal sularınıza kayması, kozmosun iltifatları olan aylık bir parlamaya eşdeğerdir. Bekar ya da zaten romantik bir şekilde bağlı, güvensizliklerinize ve güvenlik açıklarınıza sahip olmak anlamına gelse bile, en çok özür dilemeden ve tüm kalbinizle kendiniz olduğunuzda parlarsınız. Ve ister inanın ister inanmayın, inanç, bilgelik ve bilinmeyen bölgelerden oluşan egzotik dokuzuncu eviniz aracılığıyla Ay’ın Balık burcundaki Merkür ile yaptığı üçgen açı, bu duygusal yönlerinizi açıkça paylaşmanız için bir hatırlatma görevi görür. Ne de olsa kimin izlediğini asla bilemezsiniz, özellikle de Mars ve Venüs, samimi birlikteliklerden oluşan sekizinci evinizi canlandırırken. Ruh eşin seni olduğun gibi kabul edecek.


Aslan Burcu

11 Mart 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Şu anda içe dönük hissediyorsan, kendine bu kadar yüklenme, Leo. Ne de olsa, kendini sevmek en iyi aşktır ve zaten romantik olarak bağlı olanlarınız da istisna değildir. Örneğin, aşırı duyarlı Yengeç’te yüzen ay ve kapalı onikinci eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şey ile, bu zamanda kendinize daha fazla şefkat geliştirmeye teşvik ediliyorsunuz. Her ne kadar ayın Balık’taki anlayışlı Merkür’e üçgen açısı göz önüne alındığında – seks, birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili sekizinci eviniz aracılığıyla – bu zamanda açık ve yürekten iletişim kurmalısınız. Sen de bir molayı hak ediyorsun.


Başak Burcu

11 Mart 2022 Cuma Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Her şey başarısız olduğunda, her zaman ailenizin ve arkadaşlarınızın desteğini alacağınızı bilin Başak. İster bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, bugünün Yengeç burcundaki duygusal ayı, dernekleriniz, topluluğunuz ve geniş ağınız konusunda sezgilerinize güvenmenizi teşvik ediyor. Binmek ya da ölmek için yeni sıkışıklığınızı getirip getirmemeyi mi düşünüyorsunuz? Onların onayı senin için dünyalar demek, eminim. Ancak Luna’nın gezegen hükümdarınız Balıktaki Merkür ile yaptığı üçgen – uyum arayan yedinci eviniz, uzlaşmanız ve diğer önemli eviniz aracılığıyla – aynı anda size kontrolü teslim etmenizi ve sürece güvenmenizi hatırlatıyor. Her şey olması gerektiği gibi gelişiyor.


Terazi Burcu

11 Mart 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Parıldayan karizmanızı gözden kaçırmak zor, ancak ay tarafından yönetilen onuncu evinizin sihrini inkar etmek mümkün değil. Terazi, o havalı özçekimi paylaşıp paylaşmamayı düşünüyorsan, beklediğin işaret bu. Ne de olsa ay, günlük ritüellerden, sağlık alışkanlıklarından ve gerekli özenden sorumlu altıncı eviniz aracılığıyla Balık burcundaki Merkür ile uyumlu bir hizalama yaparken onuncu şöhret evinizden parlayacak. İlerlemeniz farkedilmeden gitmedi ve birisine neyi kaçırdığını göstermenin zamanı gelmiş olabilir.


Akrep Burcu

11 Mart 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Balınızı ziyaret etmek için yurt dışına mı seyahat ediyorsunuz, Akrep? İster iki kişilik çok ihtiyaç duyulan bir tatil, ister artı birinizi getirebileceğiniz bir yer olsun, bugünün astro-hava durumu sizi duygusal tatmininize öncelik vermeye çağırıyor. Tek veya daha önce alınmış olan ayın, kız kardeşiniz Yengeç burcunuzdaki duygusal yolculuğu ve geniş maceralı dokuzuncu eviniz, inanç sistemlerinizi ve dünyevi girişimlerinizi çevreleyen temalara vurgu ve netlik getiriyor. Bununla birlikte, Luna’nın Aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla Balık’taki Merkür ile tatlı üçgen açısı size aradığınız mutluluğun ve mutluluğun zaten sizi aradığını hatırlatır. Farklı dini ve/veya kültürel geçmişlerden gelen potansiyel beklentiler muhtemeldir.


Yay Burcu

11 Mart 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Yakınlık, belirli bir düzeyde güvenlik açığı gerektirir, Yay. İster bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, ayın aşırı duyarlı Yengeç’e kayması ve erotik sekizinci birleşme eviniz, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarınız tipik olarak aptal gibi geliyor, çünkü haritanızın bu alanı gölge tarafınızla ilgili her şeye sahip. . Bununla birlikte, korku üzerinde durmak yerine, bunu her ilişkide gelen iniş ve çıkışlara eğilmek için bir fırsat olarak kabul edin. Ay, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü evinizdeki yolculuğunun ortasında, ilişki sektörünüzün göksel hükümdarı olan Merkür ile de buluşacak. Gerçeği söyle ve suçluluğu bırak.


Oğlak Burcu

11 Mart 2022 Cuma Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Oğlak burcu, hedeflerinize odaklanma, azim ve disiplinle nasıl sebat ediyorsanız, bire bir ilişkileriniz de çalışmaya ihtiyaç duyar. Bu, özellikle aşırı duyarlı Yengeç ve taahhütlü yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız ve diğer önemli eviniz aracılığıyla parıldayan ay ile düşünmek önemlidir. Bekar veya alınmış, şu anda özel birinin ihtiyaçlarını dikkate almaya teşvik ediliyorsunuz. Ancak aynı şekilde, önemli bir diğerinin masaya ne getirdiğini düşündüğünüz için bu tam tersi olabilir. Luna’nın Balık’ta Merkür ile yaptığı üçgen açı aynı zamanda zihniyetinizi ve iletişim tarzınızı da ön plana çıkaracak.


Kova Burcu

11 Mart 2022 Cuma Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kova, herkes senin bir av olduğunu biliyor, ama burcundaki Mars ve Venüs seni direnmeni imkansız kılıyor. Tüm bunların ironisi, aldığınız dikkatin miktarına rağmen, bugünün astro-hava durumu, daha az umursayamayacağınızı gösteriyor. Ne de olsa, ister bekar olun, ister romantik olarak bağlı olun, Luna’nın Yengeç’teki yolculuğu ve sorumlu altıncı eviniz, günlük görevler, sağlık alışkanlıkları ve hizmet eylemleri, sıkıcı yapılacaklar listenize daha fazla vurgu yapıyor. Bu nedenle, günlük işlerinizle duygusal olarak tüketilmiş olma ihtimaliniz var. Bununla birlikte, Luna’nın Merkür ile olan üçgen açısı – istikrar arayan ikinci değerler eviniz aracılığıyla – aynı anda sizi şehvetli zevklerinize öncelik vermeye teşvik ediyor.


Balık Burcu

11 Mart 2022 Cuma Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Şefkatli doğanız ve bukalemun ruhunuz çekiciliğinizin bir parçası, Balık. Ayın sezgisel Yengeç burcunda parıldaması ve aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz ile gerçekleri inkar edemezsiniz: sadece her zamanki gibi çekici değil, aynı zamanda inanılmaz derecede öz-farkındasınız. Bu çekici ama soru şu ki, kendinize hak ettiğiniz değeri veriyor musunuz? Ay aynı anda burcunuzda Merkür ile uyumlu bir üçgen açı oluşturacak ve bu da sizi zihniyetinizi değiştirmeye ve kalpten konuşmaya teşvik edecek. Sonuçta, başkalarıyla karşılaşma şekliniz, kendiniz hakkında ne hissettiğinizi yansıtır.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.