Günlük Aşk Burç Yorumları 10 Mart 2022

10 Mart Günlük Aşk Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 10 Mart Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

10 Mart 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, gerçekleri kontrol eden İkizler ve iletişim, düşünce süreci ve yakın çevreden oluşan meraklı üçüncü eviniz aracılığıyla parıldamaya devam ediyor. Ancak bu süreçte aynı anda belirsiz Neptün ile karşı karşıya gelecek. Sözünü karşılamıyor musun, Koç? Kendinizi tamamen eziyor ancak kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsanız, belki de bu, diğer iletişim yollarını düşünmeniz için bir fırsattır. Klişe gibi gelebilir ama her zaman müzik sözleri vardır. Ayrıca, hem Mars hem de Venüs, Kova burcunun özgürlüğü seven burcu aracılığıyla kendi yollarını geri alırken, aşk diliniz ne kadar alışılmadık olursa o kadar iyidir. Ayın Satürn ile üçgen açı yapması da düşüncelerinizi temellendirmeye yardımcı olur.


Boğa Burcu

10 Mart 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugünün İkizler burcundaki ilk çeyrek ayı, istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri evinize duygusal vurgu ve sezgisel netlik getirecek, ancak dahası var. Romantik yaklaşımınızla ilgili sağlam bir temel bulmanın ortasında, ay, sosyal onbirinci eviniz, topluluk ilişkileri ve gelecek vizyonlarınız aracılığıyla aynı anda puslu Neptün ile karşı karşıya gelecek. Bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı, şu anda kesin olan bir şey var, Boğa: kolayca dikkatin dağılıyor. Bunu söyledikten sonra, bir kişiye ve/veya seçeneklere bağlı kalmak, söylemek yapmaktan daha kolaydır. Bir karar vermeden önce düşünmek için biraz zaman ayırın.


İkizler Burcu

10 Mart 2022 Perşembe İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Değişebilir bölgeniz İkizler’den geçmeye devam ettiği için, bugünün ilk dördün ay sizin için özellikle önemlidir. Bu, elbette, düşüncelerinizden duygusal dünyanıza kadar her şeye ivme ve ileriye doğru hareket getirir, bu nedenle bu zamanda enerjik yatırımlarınıza dikkat etmeniz önemlidir. Bekar? Sonraki adımlardan emin değilseniz, cesaretiniz kırılmasın. Ama daha da önemlisi, içe doğru gitmeye ve çıkarlarınıza en çok neyin hizmet ettiğini düşünmeye çağrıldığınız için, süreci aceleye getirmeyin. Bu, özellikle büyük resme daha yakından baktığınız için, ayın pragmatik Satürn ile bağlantısı düşünüldüğünde geçerlidir.


Yengeç Burcu

10 Mart 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Mars ve Venüs Kova’da – seksle ilgili boğucu sekizinci eviniz, paylaşılan kaynaklarınız ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla – tekrar yerlerini alırken, yakınlık ve ruhlar arası ilişkiler konusunda bireysel özgürlüğünüzü benimsemeye teşvik ediliyorsunuz. Bu nedenle, gerekirse alışılmadık rotayı kullanmaktan çekinmeyin. Dahası, düşündürücü İkizler burcunda parıldayan ay ve bilinçsiz onikinci kapanış, rüyalar ve teslimiyet eviniz ile, içe doğru gitme ve enerjinizi yeniden doldurma fırsatı sunuluyor, bu sevgilinizin yanında olsa bile. En son ne zaman özel birisiyle, Kanser ile bire bir vakit geçirdiniz?


Aslan Burcu

10 Mart 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bilgili Merkür şimdi sınırsız Balık’ın derinliklerinde yüzüyor, erotik sekizinci yakınlık, birleşme, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarınıza netlik ve hareket getiriyor. Leo, tabu konuşmaları ve pis konuşmalar şu anda Merkür’ün tam ortasında, o yüzden devam et ve işini yap. Ayrıca, İkizler burcundaki ilk dördün ay, sosyal açıdan bilinçli on birinci dernekler evinize, topluluk meselelerinize ve dünyaya ait olma duygunuza ivme ve ileriye doğru hareket getirirken, konu keşfetmeye geldiğinde şansınız her zamanki gibi meraklısınız. romantik ufuklarınız. Ancak, süreçte gerekli sınırları belirlediğinizden emin olmanız önemlidir.


Başak Burcu

10 Mart 2022 Perşembe Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İkizler burcundaki ilk çeyrek ay, otoriter onuncu evinize ivme kazandırmaya devam ediyor ve siz profesyonel çabalarınızda ustalaşmakla hiç olmadığı kadar meşgulsünüz. Başak burcu, kariyerinizde çok fazla şey oluyor, bu zamanda bilinçli olarak romantik taahhütlerden kaçınmayı seçebilirsiniz, bu da işlerin zorlaşmaya başladığı yerdir. Bu, özellikle, taahhütlü yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli eviniz aracılığıyla, Ay’ın Balık burcundaki puslu Neptün’e karesini göz önünde bulundurduğunuzda geçerlidir, çünkü önemli diğerinizin ihtiyaçlarını göz ardı etmeye veya bunun yerine hedeflerinizi gözden kaçırmaya eğilimlisiniz. Dengeni koru.


Terazi Burcu

10 Mart 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Go-getter Mars, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinizi yönetir, ancak aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla Kova’daki gezegensel yöneticiniz Venüs ile birlikte seyahat etmeye devam eder. Terazi, ister bekar ister romantik bir şekilde bağlı olun, özellikle flört ve romantizmle ilgili olarak, muhtemelen kendinizi özgürce ve özür dilemeden ifade etme dürtüsünü hissediyorsunuz. Bu arada, İkizler burcundaki ilk dördün, macera, inanç sistemleri ve bilinmeyen bölgelerden oluşan geniş dokuzuncu evinizi harekete geçirirken, arzuladığınız yeni hayata doğru bir inanç sıçraması yapmaktan birkaç dakika uzaktasınız. Temel olarak, eski telefona şu anda gelemezsiniz.


Akrep Burcu

10 Mart 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugünün İkizler burcundaki ilk dördün ayı, seks, birleşme, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan erotik sekizinci evinize duygusal vurgu ve ileriye doğru hareket getirecek. Yine de, burada bitmiyor çünkü Luna, aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla Neptün ile aynı anda karşı karşıya gelecek. Akrep, sevgilinle bir sonraki aşamaya geçmeye karar versen de, bu dönemde sınırlarının farkında olman önemli. Paylaşmak önemsemektir (bazen), ancak birinin size hissettirdiği şey her zaman size olan sadakatiyle eşleşmez. Kabul, bu tam tersi olabilir, bu yüzden kimseyi yönlendirmediğinizden emin olun.


Yay Burcu

10 Mart 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Herhangi bir sınır aşılmadığı sürece, destek için sevgilinize yaslanmanızda yanlış bir şey yoktur, Yay. Bu, özellikle ailenizin dinamiği ve diğer önemli kişilerin bu durumda nasıl bir rol oynadığı konusunda geçerlidir. Örneğin, bugünün meraklı İkizler burcundaki ilk dördün ayları, evinizin dördüncü ev, aile meseleleri ve duygusal temelleriniz aracılığıyla Neptün ile kafa karıştırıcı bir kare oluştururken, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinizi ateşleyecek. Dedikodu, özellikle günümüzün astronot havasında zor bir hayır. Aksi takdirde, küçük şeyleri aşırı analiz etmekten kaçının. Olaylar kolayca yanlış anlaşılabilir.


Oğlak Burcu

10 Mart 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Hem Mars hem de Venüs, şehvetle yönlendirilen ikinci konfor, para ve değer sistemleri evinizi göz kamaştırırken, kesin olan bir şey var, Oğlak: Başka bir sen diye bir şey yok. Bekar ya da kaçırılmış, dikkatinizi çekmek için geri dönen biri olabilir, ancak muhtemelen yolunuza devam ediyorsunuzdur. Bununla birlikte, bugünün Ay-Neptün karesi düşünüldüğünde, şu anda karışık sinyaller göndermeye eğilimli olduğunuz için net bir şekilde iletişim kurmanız önemlidir. Zor bir hayırsa, bir dahaki sefere daha iyi şanslar. Bu sizin her zamanki çalışma tarzınız olduğundan değil, ama aşırıya kaçmayın.


Kova Burcu

10 Mart 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Her gün ilahi meslektaşları – Mars ve Venüs – birbirleriyle yan yana seyahat etmiyorlar, burcunuzdan bahsetmiyorum bile, bu yüzden bu eşsiz astro-hava, Kova’da uyumayın. İster bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, bugünün İkizler burcundaki ilk dördün ayları, aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinize hareketi öne çıkarıyor, bu nedenle, bunun devam ettiğini inkar edemezsiniz. Bununla birlikte, ikinci konfor eviniz, finans ve değer sistemleri aracılığıyla, ayın belirsiz Neptün’e karesini düşünürken, bu süreçte kendinizi ikinci kez tahmin ediyor olabilirsiniz. Ancak, bu dinamiği değiştirmekten ve öz değerinize sahip çıkmaktan çekinmeyin.


Balık Burcu

10 Mart 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Hem Mars hem de Venüs kendiliğinden Kova ile parıldayarak ve bilinçsiz onikinci kapanış eviniz, gizli gündemler ve sahne arkasındaki her şey ile, aşkınızı şimdilik kilitli tutmayı ya da tatlı romantik buluşmaya katılmayı seçiyorsunuzdur. gizlice. Balık, oldukça çelişkili birisin, bu yüzden kendine saklamayı ve kendini daha çok sevmeyi seçebilirsin. Ay’ın İkizler ve dördüncü eviniz, aile meseleleri ve en derindeki duygular aracılığıyla da parlayacağı göz önüne alındığında, güvenlik duygunuzu ve duygusal temelinizi çevreleyen temalar da akılda kalacak. Sizin için neyin doğru olduğunu yalnızca siz bilirsiniz.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.