Balık Burç Yorumları 21 Mart 2022

Balık burcunun 21 Mart 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Balık burcunun 21 Mart 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? Balık burcunun 21 Mart 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 21 Mart 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 21 Mart 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Balık burcu 21 Mart 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

21 Mart 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bugün işe gitmek için hazır değilseniz, atlayın. Mazeret bildirmek. Sabahı küvette, öğleden sonrayı kanepede geçirin. Sıkı bir gençleşme günü kullanabilirsiniz.


21 Mart 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Deney, mutluluğu bulmanın anahtarıdır – bugün yeni fikirler deneyin.


21 Mart 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Romantizm ve kalp meseleleri konusunda içgörü kazanıyorsunuz ve olaylara tamamen farklı bir şekilde bakmaya başlıyorsunuz, Balık. Bu, özellikle Ay’ın Akrep’ten geçişi ve felsefe ve inanç sistemlerinden oluşan geniş dokuzuncu eviniz düşünüldüğünde doğrudur, ancak burada bitmez. Luna, Kova’daki Mars-Venüs ile eş zamanlı olarak bilinçsiz kalıplar ve yalnızlıktan oluşan onikinci eviniz aracılığıyla çatışacak, bu da muhtemelen araştırmanızı perde arkasında yaptığınız anlamına geliyor. Belki de kendinize veya uzaktaki birine saklamayı seçtiğiniz belirli bir aşk ilgisi etrafında dönüyordur.


21 Mart 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Seni özlemek zor olacak, Balık! Bugün Merkür, bugün burcunuzda Jüpiter ile kavuşum yapıyor ve sizi profesyonel kendini ifade etme ve eğiliminizde savunmasız olmaya teşvik ediyor. Savunmasız olmak için mükemmel bir geçiş olsa da, bir tür profesyonel sınırları korumaya çalışın. Örneğin, profesyonel tartışma içinde akıyorsa, konuşmada veya bir konuşmanın parçası olarak kendiniz hakkında bir şeyler paylaşabilirsiniz. Hatta ifadenizde özgün olmanın birlikte çalıştığınız kişiler tarafından çokça kabul gördüğünü bile görebilirsiniz. Kendin ol ve nasıl gittiğini gör!


21 Mart 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, gökyüzündeki sert bir t-kare yüzünden bu sabah sezgisel olarak kopuk ya da sıra dışı hissedebilirsin. İçgüdülerinizdeki belirsizlik, özellikle kişisel güvensizliklerle mücadele ediyorsanız, kendinizi geri tutmanıza neden olabilir. Neyse ki, yönetici gezegeniniz Neptün, gün boyunca kaderin düğümleriyle tatlı bağlantılar paylaşacak ve henüz tam olarak göremeseniz bile, evrenin sizin için bir yolu olduğuna güvenmenizi sağlayacak. Luna, üçüncü gözünüzde birikmiş olabilecek tüyleri silmenize yardımcı olarak, uğurlu Jüpiter’e ve iletişimsel Merkür’e bir öpücük gönderirken, öğleden sonra iyi hisler sizi bulacak.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.