Balık Burç Yorumları 17 Mart 2022

Balık burcunun 17 Mart 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Balık burcunun 17 Mart 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Balık burcunun 17 Mart 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 17 Mart 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 17 Mart 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Balık burcu 17 Mart 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

17 Mart 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Beyniniz neredeyse yeni bilgilerle dolup taşıyor. Tüm bunların ne anlama geldiği konusunda çok fazla endişelenmeden sadece yerleşmesine izin vermeye çalışın; bununla daha sonra ilgilenebilirsin.


17 Mart 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugünün çoğunda (mutlu bir şekilde) düşüncelere dalıp bir şeyler çözeceksiniz.


17 Mart 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, bugün Başak ayı uğurlu Jüpiter ile bağlantı kurarken, birinci ve yedinci evlerinizi harekete geçirirken sevgiyi hissedeceksiniz. Bu titreşimler, biraz flörtleşmek için mükemmeldir, ancak biraz yüksek enerji olarak karşılaşabileceğiniz için topraklanmış kalmanız ve soğukkanlı davranmanız gerekecek. Akşam gelip ay puslu Neptün ile karşı karşıya gelirken bir rüyada çok fazla kapılmamaya çalışın, yoksa daha sonra hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Neyse ki, bu geceki Başak dolunayı, her ne kadar mantığa yaslanmanız gerekse de, olayları gerçekte oldukları gibi görmenize yardımcı olabilir.


17 Mart 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, ayrıntı odaklı Başak ve uyum arayan yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evleriniz aracılığıyla yolculuğunu tamamlamadan önce, Luna burcunuzda Merkür, Jüpiter ve Neptün ile doğrudan bir karşıtlık yapacak. Balıklar, aşık olduğunuz kişiyle ve/veya özel biriyle kalpten kalbe sahip olma fikri konusunda kendinizi rahat hissetseniz de hissetmeseniz de, eşinizin duygusal ihtiyaçlarıyla empati kurma yeteneğinizi uyumlu hale getirmeye teşvik ediliyorsunuz. Bazılarınız derin bir içsel biliş deneyimleyebilir, ancak yine de belirli bir senaryonun ayrıntılarını/lojistiğini sorgulayabilir. Senin meydan okuman, gerçekler ile neyin sadece bir yanılsama olduğunu ayırt etmektir.


17 Mart 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kendini ifade et, Balık. Merkür bir süredir burcunuzda, fikirlerinizi dile getirmeniz veya iş yerinizde geri bildirimlerinizi paylaşmanız için sizi cesaretlendiriyor. Merkür yanınızdayken iletişim becerilerinizde daha özgüvenli hissedebilirsiniz! Bugün Merkür, Uranüs ile Boğa burcunda altmış açı yaptığından, kendin olmanın ilginç ve beklenmedik konuşma yönlerine yol açabileceğini görebilirsin. Aklınızdan geçenleri söylemek, dünyalar kadar fark yaratabilir. Bu nedenle, fikirlerinizi önermek, samimi geri bildirimde bulunmak ve hatta iş arkadaşlarınızla sınırlar koymak harika bir geçiş olabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.