Akrep Burç Yorumları 9 Mart 2022

Akrep burcunun 9 Mart 2022 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 9 Mart 2022 Çarşamba günü neler bekliyor? Akrep burcunun 9 Mart 2022 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 9 Mart 2022 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 9 Mart 2022 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 9 Mart 2022 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

9 Mart 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bir mola verin ve en yakın arkadaşlarınızla takılın – bilirsiniz, tamamen ve tamamen kendiniz olabileceğiniz insanlarla. Yalnız zaman daha da iyi olabilir, sadece kısa bir süre için – yeniden şarj etmeniz gerekiyor.


9 Mart 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün hiçbir şey seni alıkoymamalı. Engelleri aşmak size kalmış.


9 Mart 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, bu sabah güçlü ve verimli bir ruh halinde olacaksın, çünkü İkizler ayı şifalı asteroit Chiron ile destekleyici bir bağlantı paylaşıyor. Bu enerjiyi yapılacaklar listenizin üstesinden gelmek için kullanın, özellikle de son zamanlarda üzerinde oturduğunuz büyük planlara katkıda bulunacaksa. İşle ilgilenmek kendinizi istikrarlı ve hayatınızın kontrolünde hissetmenizi sağlayacaktır, bu nedenle bu tür görevlerden kaçarak kendinizi geri tutmayın. Bu akşam iletişimsel Merkür Balık’a ve haritanızın yaratıcılığı yöneten sektörüne geçtiğinde bir değişim tezahür edecek. Bu gezegensel yerleşim, önümüzdeki haftalarda size bolca ilham verecek, sanat ve yaratıcılık yoluyla iyileşmenize yardımcı olacak.


9 Mart 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Akrep, zihinsel stres faktörlerinin hafiflemesini bekle! Merkür, burcunuza kare olan Kova burcundan geçiyor. Bugün Merkür, burcunuzu üçgenleyen ve projelerinizi sanatsal tutkuyla besleyen Balık için Kova’dan ayrılıyor! Zihinsel Merkür, hayal gücüyle dolup taşan değişken Balık’ta dalgalanır. Tutku projelerinizin nasıl tamamlanabileceğini ve hatta tamamlandıktan sonra nasıl göründüğünü hayal etmek için Balıktaki Merkür’ün bu kalitesini kullanabilirsiniz. Ancak, bu Mercurial geçişi sırasında zamanın nasıl geçtiğini anlamak kolay olduğu için hayallerinizde kaybolmamaya çalışın.


9 Mart 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

En çok kalpten konuştuğunuzda parlarsınız, Akrep. Ve sevgi, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla Balık burcunda yıllık ilk çıkışını yapan anlayışlı Merkür ile, bu zamanda kalbinizin arzularını ifade etmeniz için birçok fırsat var. Üstüne üstlük, seksle ilgili sekizinci eviniz, paylaşılan kaynaklar ve işbirlikleri aracılığıyla ayın titiz İkizler’e geçişi üzerine, bu süreçte sevgilinizin zihni, bedeni ve ruhuyla iletişim kurmaya ve birleşmeye teşvik ediliyorsunuz. Bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı, kesin olan bir şey var: bugün bir şekilde hissediyorsunuz, ancak gücünüzün üzerinde duruyorsunuz.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.