Akrep Burç Yorumları 8 Mart 2022

Akrep burcunun 8 Mart 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 8 Mart 2022 Salı günü neler bekliyor? Akrep burcunun 8 Mart 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 8 Mart 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 8 Mart 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 8 Mart 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

8 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bilinçaltınız bir karmaşa gibi görünebilir, ancak henüz temizlemeye çalışmayın. Şu anda kendi işleriyle uğraşıyor ve yakında pırıl pırıl olacak.


8 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Olayları gerçekte oldukları gibi görme yeteneği bugün çok değerli olacak.


8 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, bu sabah Boğa burcunun modern hükümdarınız Plüton ile bağlantı kurarken romantik bağlarınız yoğunlaşabilir. Bu titreşimleri, yatakta normalde olduğundan daha uzun süre kalmak için bir bahane olarak kullanın ve size ve sevgilinize samimi bir düzeyde yeniden bağlantı kurma fırsatı verin. Ay İkizler’e ve sekizinci evinize girdiğinde bu enerjinin derinlikleri gün boyunca devam edecek. Luna ve geleneksel hükümdarınız Mars arasındaki bir bağlantı, sözlerinizin arkasına eylem koymanız için size ilham verecek, ancak aynısını başkalarından da bekleyeceksiniz. Yaramaz tarafınız da ortaya çıkıp oynamak isteyebilir, bu yüzden bu akşam rutininizi karıştırmak istiyorsanız geri adım atmayın.


8 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, şehvetli Boğa burcunda ve uyum arayan yedinci anlaşmalar, uzlaşmalar ve diğer önemli evlerinizle sarmalanmadan önce, Luna, meraklı üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreciniz ve diğer önemli eviniz aracılığıyla modern yöneticiniz Pluto ile uyumlu bir üçgen oluşturacaktır. yakın çevre. Akrep, öne çıkıp gerçeğinizi söylemeye hazır mısınız? Bekar veya alıngan, belirli bir bağlantının kararlılığına aşırı derecede odaklanmış olabilirsiniz, bu nedenle onunla birlikte gelebilecek huzursuzluk için bir çıkış bulduğunuzdan emin olun. Luna ayrıca duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve en içteki hisleriniz aracılığıyla Merkür ile yüzleşecek, bu yüzden konuşmadan önce düşünün.


8 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Finansal fırsatlar kelimenin tam anlamıyla her yere gidebilir, Akrep. Ay meraklı İkizler’deyken aklınız olasılıklarla dolaşıyor. Luna varlıklarınıza, kaynaklarınıza ve yatırımlarınıza dokunduğu için biraz savunmasız hissedebilirsiniz. Ancak bu güvenlik açığı, farklı fikirleri değerlendirmenize izin verebilir. Ay, sabit Kova’da hem Venüs hem de Mars’ı üçgenler, bu nedenle finansal olanaklarınızın eve biraz yakın olduğunu görebilirsiniz. Belki özel hayatınızdan biri geri bildirimde bulunabilir. Bu kişinin konuşmaya neler katabileceğine şaşırabilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.