Akrep Burç Yorumları 5 Mart 2022

Akrep burcunun 5 Mart 2022 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 5 Mart 2022 Cumartesi günü neler bekliyor? Akrep burcunun 5 Mart 2022 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 5 Mart 2022 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 5 Mart 2022 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 5 Mart 2022 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

5 Mart 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Zaman geçiyor ufaklık ve bazı şeylere atlasan iyi olur. Nasıl geçeceğinize dair bir plan oluşturmanıza yardımcı olması için bir arkadaşınızı görevlendirin. Bu şekilde daha iyi bir gün geçireceksiniz ve bu erken hayal kırıklıklarının üstesinden geleceksiniz.


5 Mart 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün devrilme noktasına ulaştınız. İşler yeni bir yönde ilerliyor.


5 Mart 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ayın öfkeli Koç ve günlük ritüellerden sorumlu altıncı evinizdeki yolculuğunun ortasında, Luna, Merkür ve Satürn ile tatlı bir altmışlık açıyla buluşacak ve bu da, özellikle sıra geldiğinde, organize olmanızı ve önceliklerinizi belirlemenizi teşvik ediyor. genel istikrar duygunuzu çevreleyen temalara. Bu arada, ister bunu bekliyor olun, evren sizi muhteşem bir güneş-Jüpiter kavuşumu ile kutsuyor, çünkü aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinize bolluk ve genişleme getirecek. Hayatının romantizmi, Akrep? Asla asla deme, özellikle de bu tesadüfi astro-havada.


5 Mart 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Akrep, konuşmalarınızı ve kişilerarası ilişkilerinizi zarafetle yönetin. Bugün itibariyle, Mars ve Venüs, Plüton’u Oğlak burcunda birleştiriyor ve bu da iletişiminizi bir ton güçlendirilmiş gerilimle vuruyor. Yetki fikri grup dinamiklerinize meydan okuyabileceğinden, çalışma topluluğunuzda gezinmek biraz zor olabilir. Konuşmaların altında “patron kim?” gibi tonlar olabilir. meslektaşlarınızla konuşurken otorite duygunuzu korumaya çalışırken. Çok fazla olursa, konuşmaları masaya yatırın ve gün boyunca işte yapmanız gerekenlere odaklanın.


5 Mart 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç ayı Satürn ve daha sonra Merkür ile faydalı enerji alışverişinde bulunduğundan, kendinize odaklanma lehine herkesten bir adım geri çekilmek için kendinize izin verin. Bu titreşimler, kişisel işlerinizi düzene sokmak için mükemmeldir, size ayak işlerini yürütme, ev işleriyle uğraşma ve diğer insanların ihtiyaçlarının dikkatini dağıtmadan kendi kendine bakım yapma şansı verir. Bununla birlikte, sosyal bir ruh halindeyseniz, kalbinizin istediğini takip etmek tamamen kabul edilebilir. Gerçekten istemediğiniz sürece herhangi bir sosyal daveti kabul etmek zorunda hissetmeyin. Gün sona ererken ve yönetici gezegeniniz Mars, vahşi Kova’ya doğru yol alırken, önümüzdeki haftalarda ev yaşamınıza bir hareketlilik getirerek bir değişim hissedeceksiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.