Akrep Burç Yorumları 14 Mart 2022

Akrep burcunun 14 Mart 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 14 Mart 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? Akrep burcunun 14 Mart 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 14 Mart 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 14 Mart 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 14 Mart 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

14 Mart 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Öfkelenme Günü’nde dünyanın en öfkeli adamını kızdıramazsın. Alçakgönüllü, aptal caziben sadece ezici ve kimse sana kızgın kalamayacak.


14 Mart 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün herhangi bir dürtü satın alın ve pişman olabilirsiniz. Herhangi bir satın alma planlayın.


14 Mart 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık güneşi kaderin düğümleriyle bağlantı kurarken sevgili Akrep, bugün kendinize biraz sevgi gösterirken geçmişle barışma fırsatınız olacak. Bu titreşimler, hem siz hem de eşiniz geleceğinizin nasıl görünmesini istediğiniz konusunda açık olduğunuz sürece, romantik hayatınızı ilerleme fırsatı ile kutsayabilir. Ne yazık ki, siz ve sevgiliniz aynı sayfada değilseniz, Aslan ayı ve asi Uranüs arasındaki sert kare sayesinde drama tezahür edebilir. Ancak, bu tür üzüntülerin, aksi takdirde hoş olabilecek bir günden uzaklaşmasına izin vermemeye çalışın.


14 Mart 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Mesleki taahhütlerinizin nereye varabileceğini görmek için hayal gücünüzü kullanın, Akrep. Bir şey tutkuyu ve ilhamı ateşlerse, profesyonel yolunuzla uyumlu olabilir, çünkü Balık burcundaki güneş bugün Boğa burcundaki kuzey ay düğümüne altmışlık açı yapıyor. Hayal ettiğiniz şey, bir sonraki başarılı yükümlülüğünüz olabilir. Bir suç ortağına ihtiyacınız olabileceğinden, fikirlerinizi güvenilir bir meslektaşınıza bile sunabilirsiniz. Ayrıca, vizyonunuzu paylaşan biriyle çalışmak, yaratıcı sürecinize tamamen bağlı kalmanıza izin verebilir.


14 Mart 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İş, aşk hayatınızın önüne mi geçiyor, Akrep? Ay, Leo ve otoriter onuncu otoriteniz arasında parıldadıkça, dünyadaki itibarınızın yanı sıra profesyonel çabalarınızı çevreleyen temalara öncelik vermeye daha yatkınsınız. Bununla birlikte, size sunulan parlak tanınma ve prestijli fırsatların ortasında, ay, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aileniz ve en içteki duygularınız aracılığıyla Venüs ile doğrudan karşıtlık içinde olacak. Anlamı: Aşkınızla bağlantınızı koparmak ve zaman geçirmek istemenize rağmen, işinizi bir kenara bırakmak, söylemek yapmaktan daha kolaydır.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.