Yengeç Haftalık Burç Yorumları (28 Şubat – 6 Mart Haftası)

Yengeç burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftası için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftası neler bekliyor? Yengeç burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 28 Şubat – 6 Mart haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Haftanın ilk birkaç günü için kendinizi çok organize hissedeceksiniz ve takıntılı bir ortalığı toparlamaya başlayabilirsiniz, bu yüzden onların pisliklerini kökünden sökmeden önce ev arkadaşlarınızın programa bağlı olduğundan emin olun. Perşembe ve Cuma günleri biraz geride kalmaya çalışın. Aksi takdirde, kendinizi çok fazla zaman ve enerjinizi alacak yeni bir projenin içinde bulabilirsiniz. Hafta sonu romantizm için iyi bir zamandır, ancak iş, ev sahipleri veya diğer yetkililerle uğraşmak için çok fazla değil.


Yengeç Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Derin bir nefes al. Çok yoğun bir haftaya girmek üzeresiniz. Hafta 28 Şubat Pazartesi günü, ilişkiler evinizdeki Oğlak burcundaki Venüs ve Mars ile topluluk evinizde Boğa’daki Kuzey Düğüm ile üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Yengeç burcu, eğer aşkı arıyorsanız, özellikle bir çevrimiçi flört uygulaması aracılığıyla tüm topluluğu size yardımcı olması için görevlendirebilirsiniz. Burada Evren, aradığınız kişiyle sizi eşleştirebilir. Bu konuda çitin üzerindeyseniz, atlama zamanı.

1 Mart Salı günü, maneviyat evinizdeki güneş, dostluk evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Balık burcunda da yeni ay var. Bugün bir dilek şaşırtıcı bir şekilde yerine getirilebilir. Yengeç burcu, sizi şu anda tam olarak ihtiyacınız olan kişiyle bir araya getiren sihir ve fiziğin bir karışımını görebilirsiniz. Bu kişi, eğitim, sertifikalandırma veya bir otorite olarak tanınmanız konusunda bir fırsata kapı açabilir.

Haftanın ortasına doğru, 2 Mart Çarşamba günü, Kova burcundaki Merkür, diğerlerinden kaynak evinizde Satürn ile kavuşuyor. Bugün “hayır” kelimesini duyacaksınız. Kapılar suratınıza kapanır, biri geri döner ve almayı umduğunuz şey orada değildir. Hayal kırıklığı üzerinde durmayın, bunun şu anda çalmak için doğru kapı olmadığının bir işareti olarak kabul edin. Devam et ve yakında daha iyi hissedeceksin.


Yengeç Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Balık burcundaki yeni ay, haritanızın zihinsel uyarımı yöneten bölümünü aydınlatır. İlişkilerinizde entelektüel sohbete ihtiyaç duyacaksınız ve bunun altında kalan hiçbir şey işe yaramayacaktır. Bu, temel fikirler ve siyasi inançlar hakkında biriyle bağlantı kurmak için harika bir zaman. Hayır kurumu için para toplamak, işaretler yapmak ve bir protestoya katılmak, hatta birlikte bir belgesel izlemek, size ve romantik ilgi bağınıza yeni ve daha derin bir düzeyde yardımcı olabilir. Yine de, bu yön, ilişkilerde iyi dengelenmemiş sorunlar da yaratabilir.

Bu, ilişkilerinizdeki duygusal alışverişi hesaba katmak ve karşılığında aldığınızdan fazlasını vermediğinizden emin olmak için iyi bir zaman olabilir. Diğer taraftan, ilişkilerinizde bencil olmadığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Tema, kalbin meselelerinde uyum hakkında olacak, bu yüzden hem kendiniz hem de eşinizle görüşün. Nasıl hissettiklerini ifade etmelerine izin verin. Bir anlayışa ulaşmanız mümkün olabilir. Ne olabileceğini asla bilemezsiniz, bu yüzden bu hafta açık fikirli ve kalpli olmak çok önemlidir.


Yengeç Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Hangi taahhütleri yerine getirmeye değer, Yengeç?

28 Şubat Pazartesi gününden itibaren, Oğlak burcundaki hem Venüs hem de Mars, Boğa burcunda geri giden kuzey ay düğümü ile üçgen açı yapacak ve bu, taahhütlerinizi topluluklarınıza ve hayallerinize göre ayarlayacaktır. İdeal olarak, her kişi veya fırsat, profesyonel hedeflerinize ulaşmanıza veya sosyal olarak ödeme yapmanıza yardımcı olmalıdır. Profesyonel ilişkilerinizde veya yükümlülüklerinizde herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsanız, üçgenler kaderinizin ve kaderinizin gidişatını değiştirmenize yardımcı olabilir. Birkaç gün sonra Balık burcundaki yeni ay, önümüzdeki altı ayınızı sihir ve hayal gücüyle dolduracak! Yeni ay, yeni profesyonel maceraları keşfetmenize olanak tanıyan yeni bir bölüm veya döngü sunuyor. Bu, kariyerinizde serseri bir macera, yeni bir şey öğrenme fırsatı veya konfor alanınızdan bir şey deneme şansı için mükemmel bir zaman. Yolunuza çıkan her olasılığı kucaklayın! Ardından Oğlak burcundaki Mars ve Venüs, 3 Mart Perşembe günü Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşum yapacak. Güçlü kavuşum, profesyonel taahhütlerinizle ilgili gerçekleri ortaya çıkarabilir. Bir meslektaş, ortak, müşteri veya yükümlülük hakkında önemli bir ayrıntı ortaya çıkabilir. Bağlantıyı liderlik etmek veya taahhütlerinizi sona erdirmek için kullanabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.