Yengeç Haftalık Burç Yorumları (14 Şubat – 20 Şubat Haftası)

Yengeç burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftası için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftası neler bekliyor? Yengeç burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 14 Şubat – 20 Şubat haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta aşk kapınızı çalıyor olabilir. Yengeç, hoşgeldin matı koymanın zamanı gelmiş olabilir.

Hafta 14 Şubat Pazartesi günü, ilişkiler evinizde Plüton Oğlak burcunda, dostluk evinizde Boğa burcunda Kuzey Ay Düğümü ile üçgen açı yaparak başlıyor. Bu, 2016’dan beri meydana gelmeyen nadir bir durum. Bir süredir tanıdığınız biri, bir tanıdıktan daha fazlası olmak isteyebilir. Yengeç, bu kişi bir aşk ilişkisi için seni takip ediyor olabilir. Bu, uzun süredir “arkadaş bölgenizde” bulunan bir kişi olabilir. Burada yeni bir ilişki düzeyi kurmanız için bir fırsat var. Kanser, o kapıyı açmaya hazır mısın?

15 Şubat Salı günü, finans ve yatırım evinizdeki Kova burcundaki güneş, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Vermeniz gereken bir finansal karar var. Bu, gelecek için paranızı nereye koyduğunuzu içerebilir. Denenmiş ve gerçek tasarruf hesapları, yatırım fonları veya arka bahçeye gömme yöntemlerine bakıyor olabilirsiniz. Veya ETF’lerin, endeks fonlarının ve hatta kripto para birimlerinin olanaklarını keşfediyor olabilirsiniz. Bu, artılarını ve eksilerini gözden geçirmek için bir elektronik tablo gerektirebilecek önemli bir karardır. Seçimlerinize ciddi bir şekilde bakmak için kendinize zaman tanıyın.


Yengeç Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Aşkta bu hafta sizin için önemli bir şeye indirgeniyor: İLETİŞİM. Ay, bu haftanın çoğunu iletişim sektörünüzde geçiriyor ve sizi yürekten konuşmaya teşvik ediyor. Bu, [Venüs ve Mars tam üst üste oturduğundan özellikle özel olduğunu kanıtlayabilir. Aşk itirafları, kimse var mı? İster sen ister bir başkası, beyinde aşk vardır, yani dilde aşk vardır. Ayın Plüton’a açı yapması, yakınlarda kalplerinin ünlemiyle öne çıkmaya hazır gizli bir hayran olduğu anlamına gelebilir. Ay, Neptün ile karşıt konuma geçerken, kalmak ya da gitmek istemenize neden olan ortaklıklarda büyük resmi görüyorsunuz. Bu hafta arkadaşlarınızı da düşünüyorsunuz. Bir işbirliği oluşturabilecek hangi uzun vadeli hedefleriniz var? Bu, yerel bölgenizde toplumsal olarak faydalı olduğunu kanıtlayan bir ortak buzdolabı alma sürecini başlatıyor olabilir. Mercury, ortaklıklar içinde paylaşmaya çalıştığınız yakınlığın yanı sıra ortaklığınıza yardımcı olabilecek potansiyel iş fırsatları hakkında daha derin düşünmenizi sağlar.


Yengeç Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Çantayı nasıl emniyete alabilirsin, Kanser?

14 Şubat Pazartesi günü Merkür Kova burcuna girdikten sonra yeni yatırım, satış veya birleşme fırsatları ortaya çıkabilir. Mercurial zihniyetiniz alışılmadık veya olağandışı iş anlaşmalarına açıktır, bu da esrarengiz ama tesadüfi bir şey yapmak için mükemmeldir. Hatta kripto para birimi veya çevrimiçi iş girişimlerini derinleştirme gibi teknolojiler etrafında dönebilir. Hatta iş dünyasında olası olmayan bir partiyle eşleşebilirsiniz! Daha sonra, 16 Şubat Çarşamba günü Aslan burcundaki dolunay göz kamaştırıyor. Cesur Ay, mali yolculuğunuzda altı aylık bir döngüyü tamamlıyor ve finansal olarak satın aldığınız ve başardığınız şeyler için bir gurur duygusu gösteriyor. Aynı gün Mars, Oğlak burcundaki Venüs ile kavuşum yapar ve bu da profesyonel taahhütleriniz ve ortaklıklarınız için hırsınızı olumlu yönde etkileyebilir. Dünyevi birleşme, profesyonel yükümlülüklerinizde liderliği üstlenmeniz için teşvik edici olabilir! Jüpiter Balık burcundayken Uranüs’ü Boğa’da altmışta çevirdiğinde, ağ oluşturma veya beklentilerinizde ilerleme kaydetme konusunda ekstra yol kat etmek için bile ilham alabilirsiniz. Ağ kurmanız ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz gereken umut, haftanın sonunda güneş Balık burcuna girdiğinde pozitiflikle artıyor!


Yengeç Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Duygularınız bu hafta başında her yerde olacak, ancak gerçekten istiyorsanız kafanızı kullanabilirsiniz. Salı ve Çarşamba sizin için çok daha yumuşak olmalı ve hayatınızdaki önemli bir kişi hakkında büyük düşünmeye başlayacaksınız. Yine de, iyi enerjinin son sözü söyleyeceğini düşünmene izin verme, çünkü haftanın sonlarında çok fazla dinleme yapman gerekecek. Pazar günü çok daha güzel olmalı, özellikle de insanlarla birlikteyseniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.